Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

adriu man šis tortukas labai mielas wub.gif kokia graži boružėlė bigsmile.gif iš ko ji ax.gif ?

Cipciuk gitara labai elegantiška ir graži thumbup.gif ir gėlytės labai dalios wub.gif antrajame torte zagagulinos (ar kaip ten jos biggrin.gif ) labai gražios thumbup.gif ar galima būtų pamatyti iš arčiau tą didžiają gėlyte bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 30 spalio 2009 - 09:28
Tortai tai pasakiski 4u.gif kaip sulaukiu savaitgalio o labai laukiu jo vien del vaizdu kuriu cia jus pridedat ziuredama vis galvoju ar man kada taip pavyks. Jus mergaites menininkes.
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 10 30, 10:22)
adriu man šis tortukas labai  mielas  wub.gif  kokia graži boružėlė  bigsmile.gif  iš  ko ji  ax.gif ?

Cipciuk gitara labai elegantiška ir graži  thumbup.gif ir gėlytės labai dalios  wub.gif  antrajame torte zagagulinos (ar kaip ten jos  biggrin.gif )  labai gražios  thumbup.gif  ar galima būtų pamatyti iš arčiau tą didžiają gėlyte  bigsmile.gif

boružėle dariau iš to pačio,liko biskvito apipjausčius gelytę-sumaišiau su pertepimu ir formavau smile.gif
cipciuk.kokia gitara blink.gif super-duper thumbup.gif
Atsakyti
Nu ka, merginos, Kaip sakoma, prinimajte mano darba. Cia tas, kuris turejo but su zagagulinom user posted image. Iki tobulumo dar toli..... Kremas kol kas su manim nelabai draugauja

Puosta beze (danga, lapeliai), rozes sokoladines

user posted image

user posted image

Oj, pamirsau parasyt.... doh.gif Viduje dziovintu vaisiu, riesutu tortas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 30 spalio 2009 - 09:43
QUOTE(liberty666 @ 2009 10 29, 18:55)
labas mergaites

reikia pagalbos puosybos srityje  4u.gif

isbandziau puosima is marsmelow mases, gavosi lyg ir neblogai, bet man nesulimpa
padengiau visa torta su ta mase, ir padariau gelyte, tai lapelius tarpusavy dar sulipdauy , kai paspaustgali, o kaip ta visa gele prie torto prilipint?

negi niekas nedaro taip? g.gif
Atsakyti
Asseni labai dailus torčiukas thumbup.gif rožės gražios wub.gif O lapeliai kreminiai g.gif ?
Atsakyti
Asseni, labai rozes grazios.. sokoladines? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liberty666 @ 2009 10 30, 09:40)
negi niekas nedaro taip?  g.gif

Gali ta vieta tiesiog sudrekinti su degtine ir rozes apacia taip pat. Gali det ant aisingo, ant beze lasiuko. Taip pat gali islydyti saldaini ir naudoti ta mase kaip klijus. Budu daug

*monikute*, lapeliai beze

Grantee, rozes sokoladas su medum

Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2009 10 30, 10:44)
Asseni, labai rozes grazios.. sokoladines?  smile.gif


Asseni, laaabai laaaabai tau gražiai pavyko zagagulinai wub.gif wub.gif wub.gif tortukas atrodo pasakiškai wub.gif o rožės suuuuper gražios thumbup.gif norėčiau tokio dovanų laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 30, 10:54)
Gali ta vieta tiesiog sudrekinti su degtine ir rozes apacia taip pat. Gali det ant aisingo, ant beze lasiuko. Taip pat gali islydyti saldaini ir naudoti ta mase kaip klijus. Budu daug


aciu, bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Cipciuk,tortu grozis wub.gif jau gitara tiesiog tiesiai is Elvio Preslio ranku thumbup.gif o ta 6 styga,ai, xren s nei,pas many pvz tik 5,nes viena nutraukiau tongue.gif
Asseni,labai dailus torciukas,rozes fantastiskos thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, atidariau nauja tema
CIA

Naitai, RiMami, torto paveiksliuka pakeiciau tongue.gif
Atsakyti