Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
16 tema
17 tema
18 tema
19 tema
20 tema
21 tema

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, nes pagrinde tai yra medutis, o jam turim atskirą temą. Bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.


Taip pat norėčiau priminti, kad konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais! mirksiukas.gif
Atsakyti
vai, kaip dar cia tuscia unsure.gif
tai nesu labai nedrasiai savo torta, vadinama "stanga" lotuliukas.gif
tai va, viduje medutis, apdengta sokoladiniu roziu mase, "iesmas" pagaliukai apvynioti cukrine mase, toliau aisingas smile.gif
kita tai nutempiau i pagyras rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglejk: 16 spalio 2009 - 17:42
cypsiuk eik su žaba į pagiras tvarkos daryt aggressive.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adriu: 16 spalio 2009 - 17:47
ačiū už naujus namučius, nu žinok, neragavau pastiliažo doh.gif galiu eiti aišku likutį paragauti g.gif ale manau, kad skanios abi, nes pastiliažinės gėlytės tai man skanu g.gif
nu ką dedu savo savaitgalio nuotykius, o nuotykiai tame, kad kaip ir minėjau senoje temoje, saldainiai maršmelow neperėmė žydros spalvos ir nudažė masę jūros bangos spalva, t.y. nei mėlyna, nei žalia, ir dar tokia murzina doh.gif o du tortai krikštynoms užsakyti pagaminti, devynios vakaro, namie nieko aišku tinkamo naujai masei neturiu, nu ką, turėjau pastiliažui lipdymui želatino pamirkyto, nutariau surizikuoti ir išmėginti pastiliažo dengimo masę, nu ir pradėjau darbus, 1 valandą nakties baigiau abu snikerius, suraskit 10 skirtumų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif abu dengti ta pačia vienos normos pastiliažo ir dar saujytė liko, taškiukai aisingo, skersmenys 24 cm abu smile.gif
user posted image

user posted image

ir vienas juodas olestiškas lotuliukas.gif miškas, keliukas iš šokoladinės saldaininės masės dėtos tiesiai ant grietinėlės (PASTINGUSIOS), dzibai grietinėlės (joooooo, man dietologė Kaune sakė, nu joooooo, tokių rankų savininkei reikia pavalgyt blush2.gif lotuliukas.gif )
user posted image

čia gal geriau geltonas mašiniukas matysis blush2.gif
user posted image


oj, Eglejk, koks originalus tortas bigsmile.gif thumbup.gif labai labai dailu, superinis užrašas thumbup.gif einu į Pagyras mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 16 spalio 2009 - 18:01
eglejk labai orginalus tortas thumbup.gif thumbup.gif

Olesta,
nu ką čia dar pridursi g.gif tik tai, kad nuostabūs tortai wub.gif

O man čia toks klausimas pasistojo blush2.gif su kokiu antgaliu reikia padaryti iš aisingo tuos mažus burbuliukus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 16 spalio 2009 - 18:10
aciu, ten turejo buti desimtuku, bet, kad raides jau netilpo lotuliukas.gif jis skirtas vyro krikstasuniui, kuris stangistas jau antri metai, jam sukanka 16 ar tai 17 metu blush2.gif
Olesta tortukai pasakiski, tikrai, kad rankos auksines, kad tokius grozius pagamina bigsmile.gif wub.gif
monikute, jei kalbi apie taskiukus, tai su paprastu apvaliu antgaliuku, kur skylute viena tiktais.
ai, dar man kazkodel per zolytes antgaliuka neissispaude aisingas, kazin kodel? g.gif
Atsakyti
Aha ...pasipylė torčikai bigsmile.gif ....olestos dzibai kaip visada aukštumoj thumbup.gif ...kaip ir abu tortukai ( nors viens ir be dzibų ) .

eglejk....niu bezumno gražu wub.gif wub.gif ...išradingumas gi jūsų mergikės bigsmile.gif .

-------------------------------------------------------------------------------------------

A čia mono....dvi iš karto unsure.gif , gerai , kad trynukių mažai , bu nusišaučiau doh.gif .....tortas 19 metų dvynukėms ...prašė , kad būtų bent spalvos skirtingos , nes abi laaaaabai skirtingos asmenybės , niu ir dydį jei galima nelygų ...žemesnė viena ...niu va kas gavosi ax.gif ....

Medutis su žele , beze , pastilažas .....

user posted image

user posted image

O dabar varau į pagyras , niu mergės laikykitės .... aggressive.gif aggressive.gif aggressive.gif
Atsakyti
o Dievuli, Cipciuk, ar nenustosite stebinti wub.gif wub.gif wub.gif jau kokie ažūrai, o klausykit kokio svorio lelės šitos bigsmile.gif g.gif nu labai labai gražu 4u.gif

antgaliukas trečio numeriuko pats paprasčiausias ir mažiausias kokį turiu, vos prilieti prie masės ir atitraukt reikia, o ten kur padarytas toks garbaniutas lankelis ant torto iš aisingo, tai užsidėjau pudingui gaminti skirtą indelį apverstą ir apdzibavau pagal kontūrą, tada nuėmiau indelį ir taškavau kitur, AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 10 16, 19:21)

monikute, jei kalbi apie taskiukus, tai su paprastu apvaliu antgaliuku, kur skylute viena tiktais.
ai, dar man kazkodel per zolytes antgaliuka neissispaude aisingas, kazin kodel?  g.gif


Kad aš bandžiau ir man nesigavo doh.gif gaunasi ne rutuliukas o toks apskritimas su nutysusia antena doh.gif


Cipciuk
wub.gif papasakokit jūs man, kaip išraityti tuos neriniukus tokius mikroskopinius blink.gif
Atsakyti
aš beveik garantuota, kad Cipciukas atsakys, kad dzibavo per miniatiūrinę popierinę tūtelę lotuliukas.gif
žiūrėk o ta antena tau gaunasi iš aisingo ar iš bezo? mat tas taškavimas dar toks priklonas, ir nuo masės daug kas priklauso, aš tai pasidarau tokį nu kad dzibai iš jo stovėtų ir tada gerai gaunasi thumbup.gif ir kringeliai ir taškiukai ir karoliukai ant aisingo taškiukų pasodinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 10 16, 15:41)
vai, kaip dar cia tuscia  unsure.gif
tai nesu labai nedrasiai savo torta, vadinama "stanga"  lotuliukas.gif
tai va, viduje medutis, apdengta sokoladiniu roziu mase, "iesmas" pagaliukai apvynioti cukrine mase, toliau aisingas smile.gif
kita tai nutempiau i pagyras  rolleyes.gif

thumbup.gif Gerule stanga,nu jus duodat,prigalvojat visko thumbup.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 10 16, 15:59)
nu ką dedu savo savaitgalio nuotykius, o nuotykiai tame, kad kaip ir minėjau senoje temoje, saldainiai maršmelow neperėmė žydros spalvos ir nudažė masę jūros bangos spalva, t.y. nei mėlyna, nei žalia, ir dar tokia murzina  doh.gif  o du tortai krikštynoms užsakyti pagaminti, devynios vakaro, namie nieko aišku tinkamo naujai masei neturiu, nu ką, turėjau pastiliažui lipdymui želatino pamirkyto, nutariau surizikuoti ir išmėginti pastiliažo dengimo masę, nu ir pradėjau darbus, 1 valandą nakties baigiau abu snikerius, suraskit 10 skirtumų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  abu dengti ta pačia vienos normos pastiliažo ir dar saujytė liko, taškiukai aisingo, skersmenys 24 cm abu smile.gif
ir vienas juodas olestiškas  lotuliukas.gif miškas, keliukas iš šokoladinės saldaininės masės dėtos tiesiai ant grietinėlės (PASTINGUSIOS), dzibai grietinėlės (joooooo, man dietologė Kaune sakė, nu joooooo, tokių rankų savininkei reikia pavalgyt  blush2.gif  lotuliukas.gif )



Nu,pasidarbavai!!baciukai grazus,bet man tai tavo olestiski tai vistiek pirmoj vietoj,persimesiu ir as nat grietineles,nes ziu su beze gaunasi suds doh.gif
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 16, 16:26)
Aha ...pasipylė torčikai  bigsmile.gif ....olestos dzibai  kaip visada aukštumoj  thumbup.gif ...kaip ir abu tortukai ( nors viens ir be dzibų ) .


Kokios grazios mergikes thumbup.gif

manes is pagyru galit net nevaryti,kol neismoksiu daryti graziu tortu cia neisiu schmoll.gif pasidariau kompleksuota baisiai blush2.gif
Atsakyti
si karta neišskirsiu nei vienos, kol žiūrėjau isižiojus bulvės prisvilo, šeimyna be vakarienės liks, bet tiek to tokie grožiai blink.gif wub.gif
Atsakyti