Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

As dariau sia kauke jau 2kartus, slinkimas iskart sumazejo ir labai zenkliai thumbup.gif
Kokiais sampunais plaunate plaukus?
Atsakyti
QUOTE(KaterinaLy @ 2009 11 15, 10:45)
Nusipirkau alyvuogiu aliejaus (šalto spaudimo) ir prisiskaičiusi iš jūsų patirties, pabandysiu pasidaryti tokia kaukutę: alyvuogių aliejaus ir dėsiu šaukštą medaus. Apie rezultatus pranešiu  mirksiukas.gif

Tai va,mergytes, pasidariau as ta kaukyte,bet... su tokia konsistencija man pavyko istepti tik plauku galus, negalejau del glitumo isitepti saknu. Ka blogai darau ? Gal dar ko nors dadeti?
P.S. Plaukai mano juodi,dazyti,tai vis bandau issaugoti spalva. Be to problema-plauku slinkimas.
PATARKIT 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaterinaLy: 17 lapkričio 2009 - 20:26
pasirodysiu neismanele, bet koki medu naudojat? dirbtini ar naturalu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE("delfinuke" @ 2009 11 17, 22:00)
pasirodysiu neismanele, bet koki medu naudojat? dirbtini ar naturalu? 4u.gif

Asmeniskai as,tai tik naturalu 4u.gif
Atsakyti
Ir as naturalu.
Atsakyti
QUOTE(Breta6 @ 2009 11 15, 18:00)
Aš tai bijau šaknis tept, kad nesiriebaluotų plaukai labiau, o šiaip šiandien dariau, laikiau apie 1,5 valandos, rezultatas tikrai geras smile.gif



Geriau jau netept galiukų, bet šaknis tepti būtina, nes negausit tokio efekto kokio norit. Plaukas matinasi iš šaknų, o ne per galiukus. mirksiukas.gif

QUOTE(Juoko ašara @ 2009 11 16, 16:40)
pasirodysiu kaip neismanele, bet jus tas namines kaukes tepat ant dregnu ar ant sausu plauku?



Aš ant drėgnų.

QUOTE(KaterinaLy @ 2009 11 17, 21:23)
Tai va,mergytes, pasidariau as ta kaukyte,bet... su tokia konsistencija man pavyko istepti tik plauku galus, negalejau del glitumo isitepti saknu. Ka blogai darau ? Gal dar ko nors dadeti?
P.S. Plaukai mano juodi,dazyti,tai vis bandau issaugoti spalva. Be to problema-plauku slinkimas.
PATARKIT 4u.gif


Reikia būtinai tepti ir šaknis. O aliejus buvo pakaitintas? Nes šiaip sudėjus į aliejų medų ir cinamoną, kaukė būna pakankamai skysta. Aišku limpa viskas, nes medus daro savo, bet visą galvą ištepti tikrai įmanoma.

QUOTE("delfinuke" @ 2009 11 17, 22:00)
pasirodysiu neismanele, bet koki medu naudojat? dirbtini ar naturalu? 4u.gif


Vienareikšmiškai tik natūralų, dirbtinis medus neturi jokių gydomųjų savybių schmoll.gif
Atsakyti
mane plauku kauke ismokino daryti viena Inde, sako jos visos tokias daro. sumala karkade arbata, sumaiso su medum ir citrinos cedra ir palaiko ant dregnu plauku apie valanda apvynioje ranlsuostuku, o nakciai galiukus paprastu alyvuogiu aliejum sutepa ir uzvinioja i ka nors. man asmeniskai labai atgaivina plaukus, jie tampa spindintys, spalva pagyveja, tik daznai tingiu taip darytis, nes valanda su ja vaiksciot reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KaterinaLy @ 2009 11 17, 21:23)
Tai va,mergytes, pasidariau as ta kaukyte,bet... su tokia konsistencija man pavyko istepti tik plauku galus, negalejau del glitumo isitepti saknu. Ka blogai darau ?


medu sildyt reikia,ir pilti aliejaus daugiau,dar gerai citrinos sultys,jos praskiedzia ta lipnuma smile.gif ir tepti kol silta,nes kuo vesesnis tuo sunkiau tepsis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 20, 21:30)
medu sildyt reikia,ir pilti aliejaus daugiau,dar gerai citrinos sultys,jos praskiedzia ta lipnuma  smile.gif ir tepti kol silta,nes kuo vesesnis tuo sunkiau tepsis  cool.gif




tokia kauke kazkada dariausi,tai labaaaai patiko smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2009 11 21, 00:39)
tokia kauke kazkada dariausi,tai labaaaai patiko smile.gif thumbup.gif

O man su medumi kažkaip nepatinka, neišsiplauna normaliai, paskui plaukai visai neslidūs ir nešvelnūs būna. Kelis kartus pabandžiau ir nusprendžiau, kad geriau tą medų suvalgysiu, gal daugiau naudos bus. biggrin.gif




Atsakyti
Nu va as ir ka tik po medaus kaukės.kai pasidariau galvojau koki cia brudą reiks tepti ant plauku tas cinamonas padare tokia tamsia tirsta kaip kad su kavos tirscias kauke, bet tik kai pradejau tepti tai tada jau keikiausi. Su kuo jus merginos ta kauke tepat?Pabandziau su vatos tamponu tai nesamone su pirstais irgi, tada nuejau i vone palenkiau galva ir dejau su sausteliu ta mase ant plauku ir masazavau doh.gif Geriausiai manau reikia nusipirkti sepeteli kur plaukam skirtas dazyti schmoll.gif .Nu va palaikiau 2 val. ir likau labai patenkita, nes plaukai tokie svelnuciai, mnkstuciai net gera liesti. Ir issiplove galva gan lengvai. thumbup.gif
Atsakyti
Na va pasidariau duonos kauke plaukams.. Tik pries dedama galvojau ir neprisiminiau kaip anksciau dariau, ar ant sausu plauku, ar slapiu g.gif bet pasidariau ant dregnu..
Atsakyti