Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

Dalinamės receptais ir įspūdžias toliau. 4u.gif

user posted image

* Jeigu jūsų plaukai tapo silpni ir prarado žvilgesį, tuomet reguliariai įtrinkite plaukus ir galvos odą natūraliu daigintų kviečių aliejumi.

* Silpniems plaukams taip pat labai tiks citrinų bei ricinos aliejaus kaukė. Sumaišykite šaukštelį cirinos sulčių su keliais šaukštais aliejaus ir ištepkite šiuo mišiniu plaukus. Palaikiusi 15 – 20 minučių, juos išplaukite su šampūnu.

* Jeigu jums pradėjo labai šakotis plaukų galiukai, patartina naudoti tokią kaukę: sumaišykite 30 g migdolų aliejaus su kiaušinio tryniu ir įpilkite šiek tiek citrinos sulčių. Gautu mišiniu ištepkite plaukų galiukusir po 2 valandų nuplaukite.

* Jeigu jūsų plaukai labai lūžinėja ir trupa, išmėginkite šią naminę kaukę: 1 kiaušinio trynį išmaišykite su dideliu stikliuku brendžio ar konjako. Gautu kokteiliu įtrinkite plaukus ir po 20 – ties minučių nuplaukite drungnu vandeniu.

* Jūsų plaukai ypač sausi ir pleiskanoja? Pamėginkite 3 savaites kasdien gerti po 3 puodelius dilgėlių arbatos bei kurį laiką ta pačia dilgėlių arbata trinkite plaukus. Stenkitės nedžiovinti plaukų džiovintuvu, nenaudoti plaukų želė, putų ir lako, nes šios priemonės taip pat sausina plaukus. Be to, rekomenduojama į valgiaraštį įtrakti tokius maisto produktus: kivius, morkas, jūrų žuvis bei rupaus malimo su sėlenomis miltų produktus, kurie teigiamai veikia plaukus.

* Nusausėjusiems plaukams taip pat tinka ir tokia kaukė: sumaišykite 1 kiaušinio trynį ir šaukštą majonezo bei šaukštą aliejaus, ištepkite mišiniu plaukus ir po 20 minučių nuplaukite.


Dar kaukių receptų

4 TEMA


Atsakyti
Maniskiams sviesintiems labai prigijo si kauke: mieles,pienas (grietinele) medus ir aliejus (koki naudojat,turit).. as kaitalioju: varnalesu,kokosu arba makadamiju drinks_cheers.gif
majonezas issausina,brendziai visokie irgi...

taip pat nepakeiciams dalykas-skalavimas nuovirais thumbup.gif cia sitam pakaitalu nebuvo ir nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 10 16, 17:42)
taip pat nepakeiciams dalykas-skalavimas nuovirais  thumbup.gif cia sitam pakaitalu nebuvo ir nebus  smile.gif


O kaip tu tuos nuovirus darai? ir kaip naudoji? as tai paverdu 15min. dilgeliu, varnalesu, ir ajeru saknis ir uzdengus dar palaikau, ir praskalauju jau isplauta galva su sampunu, ir nebeperplaunu. tai vat idomu ar gerai darau nebenoriu klysti kaip suklydau su cemerytem tom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aqva @ 2009 10 16, 19:09)
O kaip tu tuos nuovirus darai? ir kaip naudoji? as tai paverdu 15min. dilgeliu, varnalesu, ir ajeru saknis ir uzdengus dar palaikau, ir praskalauju jau isplauta  galva su sampunu, ir nebeperplaunu. tai vat idomu ar gerai darau nebenoriu klysti kaip suklydau su cemerytem tom  doh.gif


O kaip su jomis suklydai? smile.gif
mano pirkiniu sarase kaip tik dabar cemerycios ir ajeru saknys.. Ir gal dar dilgeliu kokiu, kad butu plaukam ivairove.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana Ūke @ 2009 10 16, 14:05)
Melajja, o kokį EA jūs dedate? rolleyes.gif


rozamrinu, o jei kauke saknim deduosi arbatmedzio+rozmarinu, man jie labai nuo slinkimo padeda ir augima pastebejau skatina smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 10 16, 17:42)
Maniskiams sviesintiems labai prigijo si kauke: mieles,pienas (grietinele) medus ir aliejus (koki naudojat,turit).. as kaitalioju: varnalesu,kokosu arba makadamiju  drinks_cheers.gif
majonezas issausina,brendziai visokie irgi...

taip pat nepakeiciams dalykas-skalavimas nuovirais  thumbup.gif cia sitam pakaitalu nebuvo ir nebus  smile.gif


kokia idomu kauke reiks pamegint, o mieles tos normalios ne sausos? blush2.gif
gal galetum palyginti varnalesu ir kokosu alieju poveiki plaukam?
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 10 16, 20:23)
rozamrinu, o jei kauke saknim deduosi arbatmedzio+rozmarinu, man jie labai nuo slinkimo padeda ir augima pastebejau skatina  smile.gif



Arbatmedis ar rozmarinas padeda? Nes arbatmedi naudoju veidui, tai gal reikia ir plaukams pamaisyti man jo g.gif
Matau gal ir rozmarinu nusipirkti, ziuriu sm daug kas naudoja biggrin.gif
Kur tu ji perki? smile.gif nes va radau ekologiskiproduktai.lt, idomu ar geras jis ten g.gif
Papildyta:
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 10 16, 17:42)
Maniskiams sviesintiems labai prigijo si kauke: mieles,pienas (grietinele) medus ir aliejus (koki naudojat,turit).. as kaitalioju: varnalesu,kokosu arba makadamiju  drinks_cheers.gif
majonezas issausina,brendziai visokie irgi...


Esu kelis kartus su majonezu pasiterliojus, lyg nieko, tik pats procesas nepatinka doh.gif
O del aliejaus,norejau as irgi varnalesu, bet sm kazkas parase, kad riebaluoja plaukus, tai ir pabijojau g.gif kolkas tik alyvuogiu naudoju..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 16 spalio 2009 - 19:28
Norėjau toje temoje parašyti, bet uždarė biggrin.gif

Taigi:
Čemeryčių vanduo, ricinos aliejus ir medus tinka tik plaukų šaknims, nes jie sausina.
Rozmarinų eterinis aliejus skatina plaukų augimą ir stabdo slinkimą, o arbatmedžio eterinis aliejus nuo pleiskanų, tik eterinius reikia lašinti į kokius nors bazinius aliejus(migdolų, kokosų, makadamijų ir kt). Šaukštui aliejaus 5-6 lašai eterinio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 16, 21:21)
Norėjau toje temoje parašyti, bet uždarė biggrin.gif

Taigi:
Čemeryčių vanduo, ricinos aliejus ir medus tinka tik plaukų šaknims, nes jie sausina.
Rozmarinų eterinis aliejus skatina plaukų augimą ir stabdo slinkimą, o arbatmedžio eterinis aliejus nuo pleiskanų, tik eterinius reikia lašinti į kokius nors bazinius aliejus(migdolų, kokosų, makadamijų ir kt). Šaukštui aliejaus 5-6 lašai eterinio 4u.gif


o siaip eterinio aliejaus negalima lasinti i sampuna biski ar kauke? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 16, 21:34)
o siaip eterinio aliejaus negalima lasinti i sampuna biski ar kauke?  ax.gif

Į šampūną tai neverta, nes trumpai jis būna ant plaukų, geriau į kaukę.
Eteriniai aliejai tirpsta kiek žinau baziniuose aliejuose, piene, grietinėlėje, meduje, gal dar kiaušinio trynyje(nes yra riebalų), taigi kaukėje kažko turėtų būti iš išvardintų produktų 4u.gif
Atsakyti
Šiaip tai arbatmedžio aliejaus visai nereikia maišyti. Jį gryną galima tepti ant galvos. O rozmarinų aliejų aš pvz. lašinu ir į balzamą. Man tada žymiai plaukučiai slidesni būna, kai išdžiūsta rolleyes.gif . O be jo tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana Ūke @ 2009 10 16, 22:11)
Šiaip tai arbatmedžio aliejaus visai nereikia maišyti. Jį gryną galima tepti ant galvos. O rozmarinų aliejų aš pvz. lašinu ir į balzamą. Man tada žymiai plaukučiai slidesni būna, kai išdžiūsta rolleyes.gif . O be jo tai  schmoll.gif

Arbatmedžio, tai taip galima gryną tepti, dar ir levandų taip pat, bet dėl rozmarinų tai nenorėčiau tikėti biggrin.gif na bet jei jums tikrai padeda, tai wuola! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aqva @ 2009 10 16, 19:09)
O kaip tu tuos nuovirus darai? ir kaip naudoji?


paverdu apie 20 min. ir leidziu atvest...kadangi uzsiverdu dideli kieki (apie 2 litrus) tai susipilu i "bambali" ir i saldytuva smile.gif o sudetis: azuolo zieve,berzu lapai,dilgeles,svogunu lukstai ir dilgeles 4u.gif "zaidziu" apie menesi... rezultatas tikrai jauciasi...nepatingekit mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Melajja @ 2009 10 16, 20:23)

kokia idomu kauke reiks pamegint, o mieles tos normalios ne sausos? blush2.gif
gal galetum palyginti varnalesu ir kokosu alieju poveiki plaukam?


mieles perku pakeliuose,ne grudelius ...
varnalesu aliejus labiau gydo plauka...kokosu maitina...sausiems nepakeiciamas drinks_cheers.gif
as varnalesu sildau su zibalu,man labai tinka .
Atsakyti