Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvatvorės

Man labai gražu tvora, apauginta penkialapiu vynvyčiu. Tai labai greitai augantis, atsparus ir puošnus vijoklis. Rudenį po pirmų šalnų jo lapai parausta, vėliau tampa bordo spalvos. Uogos tamsiai mėlynos ar net violetinės. Jos lieka, net lapams nukritus. Tik tiek, kad vėlai rudenį reikia sugrėbti daug lapų smile.gif .
Plačiau apie jį:My Webpage
Atsakyti
Vinvytis vietoj tvoros nebus,nes jam paciam reikia kazkokiu atramu,kad liptu.Prie tvoros-tiktu.
Atsakyti
labas man si tema aktuali, nes noriu irgi gyvatvore sodinti.pas mano kaimyne yra ligustras ir kaulenis. tai ji man patare sodinti ligustra nes jis atsparesnis, o kaulenis sake buna lepesnis. bet kaulenis grazesnis man. tai nusprendziau nuo prieki splypo sodinsiu kaleni o gale ligustra.sake labai greitai jie uzauga, pavasari reikia virsunes nukirpt, negailet, sake poto kai subujoja.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 09 18, 20:30)
Vinvytis vietoj tvoros nebus,nes jam paciam reikia kazkokiu atramu,kad liptu.Prie tvoros-tiktu.


Taigi ir parašiau, kad gražu tvora apauginta vynvyčiu cool.gif Pasiūliau, kaip alternatyvą anksčiau paminėtai gebenei, nes jis daug atsparesnis ir greičiau auga. O tvoros arba atramų jam tikrai reikia tvirtų.
Atsakyti
Kokia bepasirinksit gyvatvore,tik nors kaukazinem slyvaitem neapsodinkit.Is pradziu nieko,bet kai suaugs ir planuosit atsisakyt-prakaituosit ilgai ir nuobodziai..saknys juk ir i sklypo puse drieksis.Netvarkomos negrazu.Kai prikrenta slyvu-jas reikia kazkaip surinkti,nes priskrenda prie puvanciu-muses,sirses.O isrinkt,tai badosi sakos-nepaprasta uzduotis.
Atsakyti
nezinau ar bus i tema bet nusipirkau sodyba ir vienam kampe alyvu uzsodinta tai kaip kaimo zmones sake kad ten buvo gyvatvore aisku dabar ten miskas kazkoks chaosas. O mano klausimas butu tai toks ar galima ja kaip nors atnaujinti? tai yra suformuoti is naujo kazka panasaus i gyvatvore. Gal kas turit ar matet tokia gyvatvore kaip ji atrodo?
Atsakyti
as tik uz tujas thumbup.gif nezinau geresnio augalo, kuris sudarytu zalia siena istisus metus. atrodo estetiskai, graziai, nereikli. kazkas sake auga letai, bet jei auginsi vakarines kolonines tujas, tai uzauga nerealiai greitai- mes pries 4 metus sodinom sodinukus man net juosmens nesieke. dabar jau virs 2 metru aukscio. kai jau pasieks toki auksti, kiek mums pakaks, tai kiekvienais metais tik virsuneles reikes pakarpyt, o daugiau jokios prieziuros nereikalauja. ir joks smalsus kaimynas net nosies neikis. mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zave: 20 rugsėjo 2006 - 21:54
Man labai grazu
Atsakyti
Kas del slyvuciu gyvatvores, tai aisku jeigu joms leisi bujoti ir nekarpysi, tai uzaugs didziausi medziai, o tada ir slyvutes byres, ir sirsiu bus, ir grebti pastoviai reiks, bet jeigu pastoviai sodinukus karpysi, formuosi, tai jos augs kaip siena ir nebus jokiu slyvuciu. Tik man gaila kad jos smelyje labai prastai prigyja.
Atsakyti
Joli pirmoje foto labai graziai atrodo bigsmile.gif gal zinai kokie cia krumukai? liuks 4u.gif
Atsakyti
Man regis, kad cia kalnu puseliu gyvatvore g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indregu: 30 rugsėjo 2006 - 16:22
QUOTE(indregu @ 2006 09 22, 09:27)
Kas del slyvuciu gyvatvores, tai aisku jeigu joms leisi bujoti ir nekarpysi, tai uzaugs didziausi medziai, o tada ir slyvutes byres, ir sirsiu bus, ir grebti pastoviai reiks, bet jeigu pastoviai sodinukus karpysi, formuosi, tai jos augs kaip siena ir nebus jokiu slyvuciu. Tik man gaila kad jos smelyje labai prastai prigyja.

Kaukaziniu slyvaiciu gyvatvore kaimynystej augina. labai tvarkinga, priziureta ir tanki tanki, net zvirblis nepraskris. as irgi labai buvau susizavejusi ir pasisovusi tokia augint, bet kai pamaciau kaip ten kaimynai vargsta, karpo, formuoja, tai persigalvojau- mes tiek laiko neturim apie gyvatvore tupinet.

QUOTE(indregu @ 2006 09 30, 16:20)
Man regis, kad cia kalnu puseliu gyvatvore  g.gif

aha, cia tiikrai kalnines puseles. graziai atrodo, bet labai letai auga...
Atsakyti