Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living produktai

QUOTE(gvilmina @ 2011 11 26, 01:09)
jau kelis atsiliepimus girdejau, jog naujas dezodorantas piestukinis skiriasi kokybe nuo buvusio anksciau... jis nelabai patinka dabartinems naudotojoms. ka manot apie tai? tiesa? na, jis gal skaitosi patobulintas ar pan.?

Na sudėtį pažiūrėjus, tai skiriasi g.gif Daug mažiau ingredientų šį kartą. Šiandien gavau, bet dar neišbandžiau, nes turiu senąjį dar g.gif
Atsakyti
Aš girdėjau, kad tas naujais, kuris nepatiko klientams, buvo išimtas iš rinkos, nes buvo ten kažkokių žolelių panaudota ir nepatiko kvapas.
O dėl dabartinės partijos, kuris vizualiai atrodo toks pats, netikrinau sudėties, kaip tyčia išnaudotą pakuotę išmečiau... O turėjau omeny patikrinti.
Vasarele, jūs iš naujos partijos tikrinote su senuoju?
Atsakyti
Kazin dabartiniuose rinkiniuose naujas ar senos gamybos dezodorantas gali but, pries savaite pirktas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAVa @ 2011 11 26, 12:26)
Aš girdėjau, kad tas naujais, kuris nepatiko klientams, buvo išimtas iš rinkos, nes buvo ten kažkokių žolelių panaudota ir nepatiko kvapas.
O dėl dabartinės partijos, kuris vizualiai atrodo toks pats, netikrinau sudėties, kaip tyčia išnaudotą pakuotę išmečiau... O turėjau omeny patikrinti.
Vasarele, jūs iš naujos partijos tikrinote su senuoju?

Taip, naują tikrinau su senuoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MAVa @ 2011 11 26, 13:26)
Aš girdėjau, kad tas naujais, kuris nepatiko klientams, buvo išimtas iš rinkos, nes buvo ten kažkokių žolelių panaudota ir nepatiko kvapas.
O dėl dabartinės partijos, kuris vizualiai atrodo toks pats, netikrinau sudėties, kaip tyčia išnaudotą pakuotę išmečiau... O turėjau omeny patikrinti.
Vasarele, jūs iš naujos partijos tikrinote su senuoju?



zodziu, iseme ar ne, bet isigyta preke buvo prasta pagal atsiliepimus verysad.gif
Atsakyti
Gal galite patarti. Mamai labai skauda keliu sanarius, kazi ar geriau pirkti MSM geli, ar sildomaji losijona. Ir dar idomu, jeigu gerti sultis sanariams, tai ar pirma reikia pradeti nuo geltono kanistriuko ar galima is karto gerti skirtus sanariams? labai aciu.
Atsakyti
QUOTE(mikute000 @ 2011 11 30, 22:53)
Gal galite patarti. Mamai labai skauda keliu sanarius, kazi ar geriau pirkti MSM geli, ar sildomaji losijona. Ir dar idomu, jeigu gerti sultis sanariams, tai ar pirma reikia pradeti nuo geltono kanistriuko ar galima is karto gerti skirtus sanariams? labai aciu.

Na sultis reikėtų pradėti gerti nuo geltonų, jos išvalys organizmą. Jeigu pradės gerti iš karto nuo "sąnarinių" sulčių, gali skaudėti, kadangi druskos skaudžiai pasišalina. Na o dėl gelio tai siūlyčiau šildomąjį. Tiesa jis negydo, tik šildo ir ramina. Beje, jeigu galvą skauda, sloga, juo galima pasitepti. Tik nosies gleivinę tepti labai mažai. Šalia sulčių geriau jau pasirinkti kapsules su hialuronu mirksiukas.gif
Atsakyti
probiotikas BŪTINAS pačioj pradžioj, nes dėl disbakteriozė (o kas labai tikėtina) neleis pasisavinti gaunamų medžiagų, todėl gydymas bus bevaisis. Mano patarimas pradėt geltonom sultim, po poros sav. probiotikas ir HA ax.gif tepti šildančiu arba MSM. Pabaigus pirmą pakelį sulčių, toliau gerti freedom. Sultis gerti ne mažiau 3 mėn. Vaaaa 4u.gif
Atsakyti
Panos, sakykit, ar Aloe Propolis Creme tinkamas naudot kasdien vietoj kremo, ar geriau tik su "reikalu" ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(flecere @ 2011 12 01, 01:18)
Panos, sakykit, ar Aloe Propolis Creme tinkamas naudot kasdien vietoj kremo, ar geriau tik su "reikalu" ? g.gif

Galima naudoti, jis tinka ypač šaltuoju metu, nes yra be vandens
Atsakyti
QUOTE(vasarelele @ 2011 12 01, 01:20)
Galima naudoti, jis tinka ypač šaltuoju metu, nes yra be vandens

Dekui 4u.gif
Man tai jis super, nes turiu sausa oda, o ypac tokiais orais tai is viso nepamainomas dalykas.
Atsakyti
Sveikos mamytes,

labai susidomejau šia produkcija, noriu išbandyti. Pati pradėsiu nuo geltonų sulčių. Sakykit kada reikia pradėti gerti probiotiką? Kaip suprantu po 2 savaičių sulčių gėrimo?


Dar klausimėlis dėl papildų vaikui.
Mano 2 metukų sūnus pasidarė pastaruoju metu kažkos nervingas, jei kas iš karto verkšlena ir pan. Kadangi neduodu jokių papildų jam, tai žinoma gali jam trūkti kažkokių vitaminų. Galvoju apie žuvų taukus (nes reikia jų vaikams anot gydytojų), vitaminą C ir vitaminus vaikams.
Klausimas: ar galima 2 metuku vaikui duoti Super Omega 3?
Ir ką dar pasirinkti be žuvų taukų, kad pastiprintų organizmą vaiko: vitaminus vaikams ar vitaminą C?

Ačiū jei kas pakonsultuosit.
Atsakyti