Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatitas

sergame mes jau savaite,matosi pagerejimas,pusleles nuo liezuviuko dingo thumbup.gif temperaturos antra diena jau nera thumbup.gif bando jau kramtyti,bet didesnio gabaliuko dar nenuryja doh.gif mane labai neramina puliu kvapas is burnytes g.gif ar yra kam taip buve?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 10 30, 12:36)
sergame mes jau savaite,matosi pagerejimas,pusleles nuo liezuviuko dingo thumbup.gif temperaturos antra diena jau nera thumbup.gif  bando jau kramtyti,bet didesnio gabaliuko dar nenuryja doh.gif mane labai neramina puliu kvapas is burnytes g.gif ar yra kam taip buve?

taip tas kvapas kartu i stomatito kompanija smile.gif
Atsakyti
Mamytes gal kuri gali pasakyti kas mums yra?.... antra diena maniske nebelabai nori valgyti, tai paziurejau gerklyte, galvojau gal skauda vaikui, tai ant gomuriuko pamaciau pora smulkiu raudonu demeliu, atrodo kaip plyses mazas spuogiukas, ir netoli gerklytes pora ryskiai raudonu demeliu...............ar cia stomatitas? jau daviau daktrino gelio, duodu kaip nurodyta informaciniame lapelyje, buvo uzkiliusi temp iki 37,7, bet dar nera velus vakaras, tai nezinau kils ar ne kils daugiau.
Sakykit ar cia stomatitas ar kas nors kita? esu pasimetusi, ne uz savaites turim skristi namucio i Lt ir nezinau kaip cia viskas mums bus g.gif verysad.gif
Atsakyti
sveika,nepanikuok smile.gif stomatitas nebutinai buna umios formos kaip kad mum buvo,siaip tmp pakyla net iki 40 ir laikos 3-4 dienas.o gal lengva forma prasirgsit-to ir linkiu smile.gif duok ramuneliu arbateles,ji veikia gleivine dezinfikuojanciai ir raminanciai, jei turi saltalankio aliejumi tepk,man ,asmeniskai,tas doktorinas ne velnio nepadejo schmoll.gif stebek burnyte,ar neplinta zaizdeles..
Atsakyti
QUOTE(sraiges @ 2009 11 08, 21:17)
Mamytes gal kuri gali pasakyti kas mums yra?.... antra diena maniske nebelabai nori valgyti, tai paziurejau gerklyte, galvojau gal skauda vaikui, tai ant gomuriuko pamaciau pora smulkiu raudonu demeliu, atrodo kaip plyses mazas spuogiukas, ir netoli gerklytes pora ryskiai raudonu demeliu...............ar cia stomatitas? jau daviau daktrino gelio, duodu kaip nurodyta informaciniame lapelyje, buvo uzkiliusi temp iki 37,7, bet dar nera velus vakaras, tai nezinau kils ar ne kils daugiau.
Sakykit ar cia stomatitas ar kas nors kita? esu pasimetusi, ne uz savaites turim skristi namucio i Lt ir nezinau kaip cia viskas mums bus  g.gif  verysad.gif


Jau suzinojom, mums vejaraupiai vis delto unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sraiges @ 2009 11 09, 18:29)
Jau suzinojom, mums vejaraupiai vis delto  unsure.gif

tai nusipirk castelani tirpaliuko,dabar nepamenu,tepdavau pirma su skaidriu o po to su ruzavu,o spalva,reikalinga kad matytusi naujai atsirades spuogiukas.nieko baisaus tie vejaraupiai smile.gif
Atsakyti
Nezinau ar cia tokio buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(sraiges @ 2009 11 09, 20:13)
Nezinau ar cia tokio buna  g.gif

nu manau kad turetu but ,zelionkos tai tikrai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutute @ 2009 11 09, 19:39)
nu manau kad turetu but ,zelionkos tai tikrai yra smile.gif

kad mes ne lietuvoj ax.gif
Atsakyti
geriausias vaistas nuo stomatito vit c ampule! jos turiniu istepti burnyte thumbup.gif .Isbandyta smile.gif
Atsakyti
Sveiki,


Mano dukra du kartus sirgo stomatitu.. Tikrai baisi liga verysad.gif ne tiek del savo sunkumo medicininiu poziuriu, kiek del vaiko savijautos.... Siaubas, kai prisimenu..
O ir vaistu nuo jos kaip ir nera. Daktarinas ir kamistadas, kuriuos bandem gydytis pirma karta - ne velnio nepadejo...
Ziauriai geras vaistas - jonizuotas vanduo.. Uosvis turi kazkoki gyvo-negyvo vandens aparata, juo gydosi ir sloga, gerkles skausma, ipjovimus... As visa laika ziurejau i tai kaip i absoliucia nesamone (is serijos " savaime issiplaunantys puodai is M-1)... Ir kai jau buvau "pasidavus", sutikau duoti vaikui paskalauti burna.... Jau kita diena dukryte pradejo valgyti (pirma karta sergant nevalge 5 dienas, grese laselines, turejom siuntima i ligonine), o po diveju dienu visiskai pasveiko..
Nezinau, gal tai sutapimas, bet jei tik turite galimybe, siulau pabandyti...
dabar nezinau, kuris ten vanduo buvo (gyvas ar negyvas), bet galesiu suzinoti, jei kam nors reikes. Beje, kas turi/domisi siuo vandeniu - gal pasakys daugiau uz mane....
Atsakyti
Mūsų vaikas irgi nieko nevalgo, temperatūra ketvirtą vakarą 39 laipsniai, vis rodo į burnytę, kad skauda. Pradžioje galvojau, kad gal dantukas dygsta. Bet, kai pažiūrėjau, išsigandau: dantenos labai patinusios ir raudonos, bet pūslelių ir jokių baltų dėmių nesimato. Skambinau gydytojai, liepė vyrui užbėgti rytoj pasiimti receptą antibiotikams ir jau pradėti girdyti. Purškiau liugolio, nes gerklė paraudusi, bet kol kas jokio pagerėjimo. Reikės dar pabandyti šaltalankių aliejumi patepti.
Bet ar tikrai būtini antibiotikai?

Kaip manot, ar padėtų su cukrumi ar be cukraus trintos uogos- spanguolės, bruknės, braškės, vyšnios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurasili: 21 gruodžio 2009 - 17:05