Įkraunama...
Įkraunama...

Koks geriausias amžiaus skirtumas tarp vaikų???

QUOTE(elve @ 2014 09 14, 23:41)
Labai "patinka" zodis "atvargsim", arba "vienu vargu" smile.gif))) labai geras poziuris i vaiku auginima smile.gif

drinks_cheers.gif Tikrai nesuprantu mamyčių, kurios tyčia planuoja pametinukus... O kam netyčia, vargas ne vargas, bet pakartoti nenorėčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2014 09 14, 23:41)
Labai "patinka" zodis "atvargsim", arba "vienu vargu" smile.gif))) labai geras poziuris i vaiku auginima smile.gif

Jums gal ne vargas, kitiems ir su vienu vaiku vargas. Pvz dabar noreciau trecio ir manau jis bus. Bet kas mane stabdo - tai vel reikes keltis naktim, pampersai, neisvaziuosi kada nori ir kur nori, taikytis prie vaiko istisai turi.. va sitas stabdo.. noreciau jau paauginto, nuo kokiu metukus ar 1.5 biggrin.gif
Dabar maniskiai jau paauge, kitamet viena i mokykla, kitas darzelyje dar. Jokio vargo nebera, jokiu problemu del specialaus maisto, jokiu naktiniu kelimusi, ir vieni namie pabuda jei kur islekti reikia. Laisve.. smile.gif
Todel tie zodziai atvargsim ar vienu vargu labai teisingi.. ax.gif
Gal kitoms ir malonumas be jokio vargo. Man tai vargas visgi kol maziukai.
Tik nepradekit pasakot: o kam is vis gimdei blink.gif

Tiesa ir vyras del sios priezasties siek tiek priesinasi treciam. Sako vel viskas is naujo.. Dabar viskas jau paprasciau ir keliones (vaziuojam kas met i uzsieni), o su maziuku vel vargas bus, vel galvos sukimas del viesbuciu, kelioniu ir t.t. ir pan.

I tema, tai tarp maniskiu lygiai 2 metai skirtumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 07 spalio 2014 - 21:01
Šiuo metu vyriausiam beveik 16metų, vidurinysis 13metų. o dukrytė 5metukų smile.gif
Atsakyti
Pas mus 3 metai. Idealu. biggrin.gif
Atsakyti
2-3 idealu
Atsakyti
Visi mūsų 4 vaikučiai planuoti, išsvajoti ir laukti wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif nėra nieko gražiau, kaip keturi pamečiui , amžiaus skirtumas tarp vyriausios dukrytės ir jauniausio broliuko- 5 metai. Nesakau, kad buvo lengva. Dabar lengviau, gimus mažyliui, nes du vaikai pradėjo lankyti darželį pagaliau, (ne kasdien, bet vis tiek), ir močiutė išėjo į pensiją, tad su didžkiais padeda, kai savos sienos vaikams atsibosta smile.gif

man pasakymas "vienu vargu atvargt" skamba ironiškai, mums su vyru kaip tik ir norėtųsi, kad tas vaikų auginimas tęstųsi ir tęstųsi blush2.gif Galbūt pavyks vis dėlto padaryti kokių 3 metų pertraukėlę tarp sekančio 4u.gif nors manau, kad tiek išlaukt mums nepavyks blush2.gif
Atsakyti
visi kas 3 metus gime. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pas mus 6 m skirtumas ir spejau atsigauti ir noras kitam vaikui atsiranda, bet tada vaikams neidomu schmoll.gif o dabar tarp maziuku bus 2 m paziuresim kaip dabar bus, jauciu man sunkiau doh.gif uz tai jiems smagiau lotuliukas.gif nors pagal mano kuno ir sirdies Nora tai butu 4 m optimaliausias metu skirtumas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TDDD: 31 gegužės 2015 - 23:58
2.4 m.. mes esame 8 vaikai seimoje ir skirtumas tarp visu apie 2 metus ir as manau kad tai turbut geriausias amziaus skirtumas...
Atsakyti