Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinių kiaušidžių sindromas (PKS)

sekme, linku, kad viskas pasikeistų į geraja puse. Dėl plaukų slinkimo, tai tau matyt gal skydliaukė kalta, aišku gali slinkt ir dėl pks. Aš kiek esu klausus daktarų, dėl plaukų slinkimo, tai visi baksnoja į skidliaukę, nu bet jei su ja problemų nėr. Ir gal gali būt pavedėtas plaukų slinkimas, nes mano močiutei silnko iš mamos pusės, mano tėvui slinko ir man nuo pat mažens slenka ir ko tik nedariau ir viskas veltui. Dėl charakterio skaičiau Kazanavičiaus straipsnyje, kad merginu su pks charakteris ir elgesys kaip berniukų, greit susinervinančios, piktos agresyvios, čia, dėl testosterono poveikio. Tipo kai mergina pagyja nuo pks, tai tampa švelni kaip katytė. O sėkme kodėl pasidarei išvalyma ? Su pks labai sunku pastot...
Atsakyti
Labukas mergaites,
sakyk kai yra PKS kokie tie spuogai buna - balti pulingi ar vidiniai, kuriu neina ne isspausti, na tokie hormoniai? ir toms, kurioms KT sutvarke spuogelius- tai tokius hormoninius?
Atsakyti
Sveikos, turiu ir aš tą prakeiksmą...buvau išsigydžius, nutraukiau KT ir vėl atsinaujino. Gydytoja man vėl išrašė KT, ir sako tik susirgsi, pradėk. Bet jau beveik 2 savaites nesusergu nors pastarąjį pusmetį, ne itin reguliariai, bet susirgdavau kas mėnesį. Paskambinau gydytojai, ji sako gerk nesusirgus. Bet man atrodo jos tuoj tuoj turi prasidėt, ar šiaip su manim kažkas negerai, nes mano miegas smarkiai sutrikęs, labai staigiai, dažnai ir stipriai užsimanau šlapintis, speneliai sujautrėję, o pilvą kaip skauda... verysad.gif verysad.gif jau 3 dienas tokioj būsenoj, žiauriai sujautrėjau, daug bliaunu arba rėkiu ant savo brangiausio... nežinau nė ką daryt...nes jei išgersiu KT nesusirgsiu kol pakelis nesibaigs... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Giulla @ 2013 12 05, 23:38)
Sveikos, turiu ir aš tą prakeiksmą...buvau išsigydžius, nutraukiau KT ir vėl atsinaujino. Gydytoja man vėl išrašė KT, ir sako tik susirgsi, pradėk. Bet jau beveik 2 savaites nesusergu nors pastarąjį pusmetį, ne itin reguliariai, bet susirgdavau kas mėnesį. Paskambinau gydytojai, ji sako gerk nesusirgus. Bet man atrodo jos tuoj tuoj turi prasidėt, ar šiaip su manim kažkas negerai, nes mano miegas smarkiai sutrikęs, labai staigiai, dažnai ir stipriai užsimanau šlapintis, speneliai sujautrėję, o pilvą kaip skauda... verysad.gif  verysad.gif  jau 3 dienas tokioj būsenoj, žiauriai sujautrėjau, daug bliaunu arba rėkiu ant savo brangiausio... nežinau nė ką daryt...nes jei išgersiu KT nesusirgsiu kol pakelis nesibaigs... verysad.gif


Aš jūsų vietoje pasidaryčiau nėštumo testą (dėl viso pikto) ir gerčiau tabletes, kasdieninė estrogeno dozė, turėtų juk sureguliuoti ir nuotaikų svyravimus ir nemalonius pojūčius. Iš asmeninės patirities, dar norėčiau pridėti, kad kai labai daug galvoji apie ligą, tai visi simptomai pasunkėja 3 kartus, kai yra daugiau veiklos ir mintys nukreiptos kita linkme, tai ir gyvenimas gražesnis pasidaro smile.gif
Atsakyti
Psidarykit nt ir jei neigiamas aš išsišaukčiau mėnesines vaistukų pagalba, nes turėju ir problemą, kad mėnesinės neatėjo tai man nepatarė gert kntrcpt be mėnesinių g.gif

PKS turiu n metų. Labai padėjo krūtinės maudimui, jautrumui lašiukai mastodynon ir femal tabletės, o ir jų dėka mėnesinės greičiau ateina, nes taip ciklas pas mane kas 43dienos. Tiesa abu geriu tada kada jaučiu , kad stogas važiuot pradeda blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Emidora @ 2013 12 05, 15:51)
Labukas mergaites,
sakyk kai yra PKS kokie tie spuogai buna - balti pulingi ar vidiniai, kuriu neina ne isspausti, na tokie hormoniai? ir toms, kurioms KT sutvarke spuogelius- tai tokius hormoninius?



Kai negėriau kntrcpt veidą "puošė" raudoni, maži, neiškilę spuogiukai. Pradėjus naudot kntrcpt viskas susitvarkė. O kntrcpt esu gėrus praktiškai visus, nes neatitaikydavau , bet spuogams visi tiko 4u.gif . Dabar nebegeriu kntrcpt 2m ir turiu ne tik raudonų neiškilusių spuogų, bet prieš mėnesines pradeda kilti ir pūlingi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 06 gruodžio 2013 - 12:31
Labas smile.gif ilgai norejau cia parasyti savo beda, bet tik dabar prisiregistravau ir esu VISISKA naujoke smile.gif
Tai va. Man dabar yra 25 metai ir turiu PKS, kuri nustate pries pusmeti. Iki tol kokius 2-3 metus mmm buvo labai reguliarios, kaip laikrodis. Bet apsilankiau pries pusmeti pas gine, tai nustate PKS ir tada (gal sutapimas) ciklas taip sutriko, kad kuo toliau tuo graziau, arba nera pora men arba per men du kartus pasirodo. Gydytoja (ne privaciai) tik pasake: kai nepastosi metus laiko, tada ir kreipkis, o dabar nera ko nerimaut.. Po to kreipiausi privaciai i V. Balciuniene. Pasakiau, kad noriu pastoti. Israse Duphaston gerti 6 mėn. nuo 16 ciklo dienos 10 dienų po 1 tabl. Taigi, pirmą mėn- viskas puiku. Antrą mėn- viskas puiku. po to 15 ciklo dieną prasidėjo mmm o 16d turiu pradėt gert duphastoną. Tarp kitko man visąlaik tepliojo, tai per daug neėmiau į galvą ir išgėriau duphaston. kraujavimas pagausėjo. paskambinau gydytojai- liepė kuo skubiau apsilankyti, nes taip neturi būti. sekančią dieną apsilankiau pas ją, padarė echoskopiją ir sako: "pas tave čia niekas nevyksta, nėra gleivinės, duphastonas nepadeda, netinka tau, dabar vienintelis kelias KT". Iškart apsiverkiau suvokusi, kad dar kurį laiką nepastosiu. tada pradėjo pasakoti, kad reiks labai daug dirbti, daug bandymų, tyrimų atlikti.. ramino, kad vaikelis bus, bet greitai to nesitikėti. tiesiog pagerti KT yarina 3 mėn ir tada žiūrėsim..Kaip as verkiau..
Dabar skaitinėju jūsų istorijas ir galvoju, kad keisti gydytojos nėra prasmės. Bet labai idomu, ar kamnors is jūsų yra buvę, kad duphaston nepadėtų? man nuo jo ir galvą skauda, ir teplioja, ir svaigulys ima, ir ciklo vistiek nesureguliuoja.. kiek ieškojau tokios pat nelaimėlės kuriai duphaston nepadėtų- neradau..
Aišku, pirma reikia numesti svorio. tai padaryti įmanoma: aš numečiau 11 kg per du mėn. lankydama sporto salę ir laikydamasi trenerės nurodyto mitybos plano. Reiks ir vėl pas ją grįžti. ir blogiausia kad rūkau blush2.gif reikia mest. bent iš savo pusės būsiu padariusi ką galiu..
be galo noriu vaikelio, kaip pavydžiu toms, kurioms pavyko pastoti ...
Atsakyti
renatagin, o tai, jei prieš apsilankymą pas ginekologę menstuacijos buvo labai reguliarios ir sutriko, kai sužinojot apie PKS, tai gal čia nerviškai jums suveikė? Ir dar tikriausiai dažnai galvojat apie PKS, tai ir sveikatos neprideda. Šiaip kraujuot vidurį ciklo ar kelis kartus per mėn. gali dėl sutrumpėjusios kurios nors ciklo fazės.
Atsakyti
as irgi turiu tokia minti, kad savitaiga cia, siaip buvo lengvas sokas kai suzinojau apie PKS.. dabar LABAI daug galvojau ir nusprendziau truputi neklausyti gydytojos ir dar nevartoti KT, nes duphastono salutiniai poveikiai kazkur dingo (nei galvos nebeskauda, nei teplioja, viskas gerai), tai galvoju dar viena cikla pagersiu duphaston, o poto jei tikrai nesusireguliuos ciklas gersiu KT... g.gif taip nekyla ranka gerti KT kai nori pastoti...
ir dar, neisdrysau pasakyti gydytojai, kad praeita menesi tabletes geriau ne 10 dienu, o 8 (buvo mano jubiliejus ir visai sgaravo is galvos ax.gif ), tai gal del to taip susimaise man tos mmm... zodziu tiek visokiu minciu galvoje sukasi, kad galbut gydytoja klysta as as ne viska taip pasakiau, bet kaip naivu taip galvoti...
Atsakyti
paskaičiau jūsų istorijų ir nusprendžiau parašyti savo- man buvo rastas ne tik PKS bet pastoviau būdavo cistos, krūvos uždegimų, rasta cin vienas, skausmai, spuogai ir pan. žodžiu buvau nuolatinė gydytojos kabineto lankytoja, kokį pusmetį ar metus (tiksliai nepamenu ) gėriau yariną ir nakvišų aliejų, spuogai apmažėjo, kt mečiau gerti, kai labai skaudėdavo per mėnesines pagerdavau nuskausminamųjų, pastoviai sportavau, nėštumo neplanavau, nes ir pagal prognozes turėjo būti sudėtinga pastoti, tačiau galvos dėl to nesukau. Ir pastojau... iki šiol net nesuprantu kaip, nes skaičiuodavau dienas, nėštumas buvo sklandus, viskas gerai, iš pradžių rado cistų, bet ir jos paskui išnyko. Norėjau pasakyti, kad diagnozės ir prognozės, kad ir kokios būtų, ne visada pasiteisina, manau kad daug lemia ir psichologiniai dalykai (esu pastebėjus darbe, kad tos kolegės, kurios kuo labiau ir dažniau stresuoja dėl nepastojimo, tuo sunkiau paskui joms viskas gaunasi)
Atsakyti
Sveikos, man taip pat neseniai nustatė PKS, mmm visada buvo reguliarios. Pastaruoju metu sutriko ciklas, geriu Duphastoną, po 3 mėn. turiu pasirodyt ginekologei. Antsvorio neturiu, plaukuotumas nepadidėjęs, bet spuogai kankina labai... kaip supratau paskaičius temą, tai bene vienintelis būdas jų atsikratyti, tai KT? Ginė tik paklausė, ar nenorėčiau jų gerti, atsakiau, kad ne, tai nesiūlė primygtinai. Dabar galvoju, kad kai eisiu po tų 3 mėn. gal reikės paprašyt, kad išrašytų, nes labai nusibodo spuoguotas veidas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Magura @ 2014 02 06, 17:48)
Sveikos, man taip pat neseniai nustatė PKS, mmm visada buvo reguliarios. Pastaruoju metu sutriko ciklas, geriu Duphastoną, po 3 mėn. turiu pasirodyt ginekologei. Antsvorio neturiu, plaukuotumas nepadidėjęs, bet spuogai kankina labai... kaip supratau paskaičius temą, tai bene vienintelis būdas jų atsikratyti, tai KT? Ginė tik paklausė, ar nenorėčiau jų gerti, atsakiau, kad ne, tai nesiūlė primygtinai. Dabar galvoju, kad kai eisiu po tų 3 mėn. gal reikės paprašyt, kad išrašytų, nes labai nusibodo spuoguotas veidas verysad.gif

PKS yra metabolinio sindromo dalis, dėl angliavandenių pertekliaus mityboje vystosi atsparumas insulinui. Pagoooglink ta tema.
Visų šitų bėdų (ir spuogų) galima atsikratyti pakeitus mitybą. Šioje temoje daug kas spuogus pamiršo+ sveikatą atgavo. Užeik, pasiklausk.
Spuogai atsiranda dėl to, kad kažkoks maistas yra tau netinkamas.
Aš tuom tik noriu pasakyti, kad KT nėra vienintelis būdas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 06 vasario 2014 - 17:59
QUOTE(" voresta " @ 2014 02 06, 17:40)
Šioje temoja daug kas spuogus pamiršo+ sveikatą atgavo. Užeik, pasiklausk.
Spuogai atsiranda dėl to, kad kažkoks maistas yra tau netinkamas.
Aš tuom tik noriu pasakyti, kad KT nėra vienintelis  būdas.

Ačiū už atsakymą, reiks pasidomėt, nes tos kt tikrai nevilioja...
Atsakyti