Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžio gydytojai

verysad.gif
tai čia niekas nebeužsuka?
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2013 08 14, 11:32)
verysad.gif
tai čia niekas nebeužsuka?


visos sveikos lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš noriu pagirti gydytoją K.Rinkūną akušeris - gibekologas... Gulejau pas ji liginineje labai rūpestingas, maloniai bendraujantis, labia išsamiai viską paaiškinantis jaunas gydytojas.
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2013 08 07, 11:52)
Labas visoms čia besilankančioms 4u.gif
Noriu paklausti kokie atsiliepimai apie Pikalavičienę, dirba Nemuno poliklinikoje.
Sukakus 18 metų mano dukrą automatiškai perrašė pas šią daktarę, tai dabar nežinau ar pasilikti pas ją ar persirašyti pas kitą, gal pas savo daktarę g.gif


Yra tekę lankytis, taip pat po vaikų poliklinikos buvau pas ją patekusi. Įspūdis nelabai koks, nors tik kelis kartu buvau, tiesiog nemaloni pasirodė.
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2013 08 07, 13:52)
Labas visoms čia besilankančioms 4u.gif
Noriu paklausti kokie atsiliepimai apie Pikalavičienę, dirba Nemuno poliklinikoje.
Sukakus 18 metų mano dukrą automatiškai perrašė pas šią daktarę, tai dabar nežinau ar pasilikti pas ją ar persirašyti pas kitą, gal pas savo daktarę g.gif



mano gydytoja. nieko blogo pasakyti negaliu. neissigaskit, kad ji tokia oficiali atrodo. jos natura tokia, kad atrodo lyg rustintusi ko. bet paskui supranti, kad toks zmogus. tikrai niekada nezemina ir nesisaipo, ar kaip kitaip neissidirbineja, t.y. nesijauti kalta, kad pas ja atejai smile.gif
atsimena pacientus.
Papildyta:
QUOTE(Fėjų_pieva @ 2011 05 30, 20:31)
žinau, tėtis lankosi jau keletą metų, kakariekienė  4u.gif


na, man irgi prireike endokrinologo. bandziau rasti kas cia geresnis panevezyje. tai visi rekomenduoja kakriekiene. tikiuosi nenusivilsiu ir naujametines nuotaikos nesugadins, nes gavau talona tik gruodzio 31 dienai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ralma @ 2013 11 21, 14:36)
na, man irgi prireike endokrinologo. bandziau rasti kas cia geresnis panevezyje. tai visi rekomenduoja kakriekiene. tikiuosi nenusivilsiu ir naujametines nuotaikos nesugadins, nes gavau talona tik gruodzio 31 dienai  doh.gif


tikrai, manau, nesugadins smile.gif . Labai maloni, švelni, nuoširdi, kruopšti, atidi gydytoja. Man reikėjo atlikti punkciją, o ji jau turėjo išeiti atostogauti, tai net šeštadienį mane priėmė poliklinikoje, kad neatidėti tolyn. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas žinot kur dingo gyd. Regina Žilevičienė Brazienė iš Smėlynės gatvės. g.gif
Atsakyti
QUOTE(MissChili @ 2013 11 13, 10:25)
Aš noriu pagirti gydytoją K.Rinkūną akušeris - gibekologas... Gulejau pas ji liginineje labai rūpestingas, maloniai bendraujantis, labia išsamiai viską paaiškinantis jaunas gydytojas.

Tikrai malonus daktariukas,neispuikes, demesingas, labai issamiai viska pasakantis. Miela malonu kai tokie kompetetingi daktarai gydo mus. Toks issamus ir net juokingas truputi. smile.gif
Papildyta:
Tiesiog negaliu nepagirti puikios, profesionalios, labai psichologija gerai ismanancios gydytojos-ginekologes Petrauskienes. Gimdziau dukryte prie jos, nu nereali, taip nuramino, kad neturiu zodziu. ACIU Jai is visos sirdies, labai rami, miela, maloni, nu kompetetinga ir atidi daktare. DIdelis DEKUi ir akuserei Rasuolei, kuri taipogi prieme mano dukryte ir pirmaji sunu. Na, jei visi medikai butu daugmaz panasus- ligoniai visi greit pasveiktu. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, kas galit rekomenduoti gera suaugusiu kardiologa, kuris dirba privaciai? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bente @ 2014 05 26, 10:16)
Sveikos mamytes, kas galit rekomenduoti gera suaugusiu kardiologa, kuris dirba privaciai? Buciau labai dekinga 4u.gif


Panevėžyje geriausia kardiologė tai tikriausiai Eglė Keniausytė. Ji dirba konsultacijų poliklinikoj, o ar dirba privačiai - nežinau. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Kokį gerą ir nebrangų odontologą rekomenduotumėte? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Norėčiau apsilankyti pas gerą odos gydytoją, gal ką galėtumėt patarti.
Infekcinėje ligoninėje radau šiuos:
Birutė Jasionienė
Vidas Brazaitis
Rimgaudas Juozas Zubavičius.
Pas kurį siūlytumėte apsilankyti.?
o gal vis tik geriau privačiai, bet kad tikrai nebūtų pinigai išmesti į balą.
Pas ką Jūs lankotės?
Atsakyti