Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžio gydytojai

4u.gif
Ar galite rekomenduoti gera,sazininga odontologa panevezyje?
Atsakyti
QUOTE(rokus @ 2014 08 11, 00:57)
4u.gif
Ar galite rekomenduoti gera,sazininga odontologa panevezyje?


R.Žilinskas, Laisvės a. 4
Atsakyti
Gal kas galetu patarti, rekomenduoti gera vaiku okulista?aciu.
Atsakyti
Panevėžyje - negalėčiau. Vedžiojau pas vietinę, bet finale kreipėmės į Kauno klinikas, nustatė priežastis, pritaikė akinius, kurie galų gale atsidūrė ant nosies, o ne kuprinėje....
Atsakyti
Sveikos,gal zinote kiek kainuoja apsilankyti pas odos gydytoja Birute Jasioniene privaciai statybininku gatveje?Atsirado problemu su plaukais ir galvos oda-tai net nezinau pas ka kreiptis,esu ne paneveziete...ar si gydytoja nusimano ka apie plauku ligas,gal esat lankesi kas nors pas ja?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
ar čia dar apsilanko kas nors 4u.gif
noriu paklausti kokie atsiliepimai apie traumatologą ortopeda Robertą Lapką
Planuojama pas jį operacija.
Atsakyti
Aha, idomu ar dar cia kas uzeina... smile.gif Noreciau profilaktiskai pasitikrinti sveikata. Sakykit, kur patartumet kreiptis ax.gif Turbut privaciai, ziurinejau kad is kraujo tyrimu daro Endemik, Anteja ir t.t. Prisirasiusi tai as Nemuno poliklinikoje, ar kreiptis cia?
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2015 02 02, 18:20)
Aha, idomu ar dar cia kas uzeina... smile.gif Noreciau profilaktiskai pasitikrinti sveikata. Sakykit, kur patartumet kreiptis ax.gif Turbut privaciai, ziurinejau kad is kraujo tyrimu daro Endemik, Anteja ir t.t. Prisirasiusi tai as Nemuno poliklinikoje, ar kreiptis cia?

tai manyčiau galit ir Nemuno poliklinikoje, kai kas bus nemokamai, už kai ką gal simboliškai susimokėsit, pasakys šimos gydytoja
Atsakyti
Noriu moterim nerekomenduoti ginekologes Semkienes.Isejau is jos kabineto su asarom,net buvau aprekta.Kadangi gydausi Latvijoje ir ten ruosiuosi darytis operacija,ejau cia siuntimo ligoniu kasoms,kad gauciau pinigeliu.Tai likau nesuprasta,kad vos as ne pati cia tos operacijos noriu,jin nieko nerado.Bet rado cista kurios pirmadieni nebuvo,o ketvirtadieni atsirado.Jin galvajo,kad man ciklo vidurys,nors man tik 7 ciklo diena,ciklas trunka 30-32dienas.Tikrai labai nemaloni gyditoja... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, tikiuosi čia kas nors dar apsilanko 4u.gif
šiuo metu laukiuosi, bet gyveni užsienyje. Po keturių savaičių parvykstu atostogų, galvoju, gal būnant Lietuvoje reiktų pas ginekologę apsilankyti. Bet, kad nelabai Panevėžio gydytojų žinau... kai gyvenau šiame mieste lankiausi pas Babarskienę (kuri man labai nepatiko) ir pas Arbataitienę (bet ji kažkur dingo... ) gal galit rekomenduoti gerą ginekologą? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, sakykite gal kas turite homeopato S. Antanaviciaus tel. Nr? Labai reikia, o interneto platybese niekaip nerandu
Atsakyti
Labas,
gal kas lankotes Nemuno poliklinikoje pas seimos gydytoja E. Sinkunaite? Buvau prisirasiusi pas Zvikiene, sako kad nebedirba ji, tai vietoj jos E. Sinkunaite. Kokie atsiliepimai apie ja, kokio amziaus kazin gydytoja?
Atsakyti