QUOTE(vaivos juosta @ 2009 10 21, 14:54)
buvom su ieva svertis, matuotis, skiepytis - labai gražiai auga mano damačka

. pasiguodžiau gydytojai, kad kartais tenka duoti mišinuko - nuramino, kad ne toks jau čia ir baubas jis. kaip kuria dieną tas mano papas - kartais užtenka visiškai, kitą dieną jau reik primaitint. taip ir žaidžiu

.
o kaip mažiausia angeliukų mergytė Urtytė? visi trys namuos dabar, Divėja?
Va cia tai geriausios naujienos!!!! Nieko nera geriau,kaip isgirsti,kad tavo leliukkui viskas gerai.Taip ir toliau
O mes visai normaliai,miegam valgom,jau papulius mieliau pradeda imti,tik daznai ji ju nori.Tai vis galvoju,kad gal neprivalgo

O nakciai misinukas eina
Noreciau,kad ir b butu namie,bet jis biski uzdarbiauja

Bet savaitgaliais atsiimam
QUOTE(*Aniri* @ 2009 10 21, 15:08)
Aciu mergytes uz priemima. Nelabai zinau ka rasyti, sakyti... Netekau dukrytes pries 3 savaites, kita treciadieni jai butu menesiukas.
Vis paskaitau liudnas istorijas, pasipila asaros. Zinau kad nieko nebepakeisiu, bet nezinau ka daryt, kaip gyvent.
O siandien paskaiciau jusu temele, kazkaip pamaniau kad tik tos kurios tai isgyveno labiausiai supras mane, ir biski atitruksiu nuo savo minciu.
Matau daug nestukiu jusu tarpe. Dideliausi sveikinimai
O po kiek laiko vel pastojote? atsiprasau, gal kiek nekorektiskas klausimas
Oi,kaip dar viskas neseniai pas tave...
Mano zvaigzdutei dabar butu metai ir beveik 5menesiukai... Kadangi pas mane buvo cezaris,tai gine man leido pastoti tik po gero pusmecio.Nes kol sugijau,dar visokiu tyrimus atlikau tai ir uztruko.Bet gave leidima iskart kibom i darbus ir stai,mes jau turim savo mazulyte.Man tai buvo vienintele paguoda,ir greiciau pavyko vel atsistoti ant koju.Tikras dziaugsmas,bet uz ji visada dekoju savo zvaigzdutei.