Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta

QUOTE(zose61 @ 2010 03 30, 22:48)
PITA, sveika atvykusi. As taip negraziai truputi dingau, bet geriau nesiteisinsiu blush2.gif

SSN galima prasyti be ZK. Juk antspaudas pase yra ta pati viza, su tuo paciu numeriu. Bent jau mes tai nelaukem. Ne tik taip - galima rasti darbdaviu, kurie i darba priima dar neturint SSN, uztenka parodyti is ju popieriu, kad jau paprasei. Tiesa, cia buvo pries 2-3 metus, gal jau laikai pasikeite.


Sveika smile.gif Nieko tokio del to dingimo, visiems visko buna ir nereikia del nieko teisintis, viskas gerai smile.gif

Vyras kaip tik siandien buvo nulekes i SSN ofisa pasiklaust, tai sake, kad kol kas jokiu papildomu prasymu pildyt nereikia, kol kas sedet namie ir laukt dar apie 2 savaites, iki to laiko SSN turetu pastu ateit, na o jei neatsius, tuomet jau ateit pas juos ir tada, turbut, galu ieskos.

Darbu po truputi jau irgi dairomes, net jei i darba ir nepriimtu be SSN, tai bent jau rinka kazkiek prasizonduosim ir tuo paciu, savo sansus smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos... 4u.gif dziaugiuos o kartu ir labaiiiiiii pavydziu jums laimejusioms ZK... Amerika mano svajoniu salis dar nuo vaikystes kai dar nerupejo kad ten daugiau uzdirbsiu ar pan... tiesiog ji mane viskuo traukia ir zavi... idomu kiek metu zaidet kol laimejote? zinau zmoniu kurie losia jau po N metu ir nieko o yra tokiu laimingu laiminciu is pirmo karto... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pita @ 2010 03 30, 15:31)
Na, tai tuomet reiks kepykleliu pasiieskot, kaip kad ir sakai smile.gif Supermarketo saldumynai, tai tikrai labai jau svelniai tariant, nekokie. Cukraus privaryta be proto, o skonio nelabai gali rast.

Gali but, kad ant Patric Day uztaikiau tuomet, nes torto spalva kaip plastikinio ryskaus kibiro vaikams zaist buvo biggrin.gif

Beje, apelsinai sitam kraste turbut neauga, tai gal dar ir del to ir brangiau. Faina butu, jei galetum tiesiai is ukininko ju nusipirkt smile.gif



Pita o pas jus tam krašte nėra ShopRite parduotuvės? *****, kažkaip maistą pirktis Walmarte g.gif keista, kad kiek pamenu bent jau NJ walmartuose tai pavalgyt nelabai ką rasi, nebent junk food, na ten kokių ledų... O dėl kainų sakai brangu JAV, nu tikrai net keista skaityti, gal tu visas kainas vis dar į litus verti, tada gal g.gif Nes aš dabar pavyzdžiui pažiūrėjau shoprite kainas , įdomumo dėlei štai nuoroda: http://shoprite.mywe...a...&st=32CB792 tai man jos tokios pat kaip buvo prieš beveik 5 metus. Floridos apelsinų sultys 2 pokai už 5$, rugala pyragėliai niam niam irgi kaina ta pati. Nu man tai labai jau pigu JAv maistas lyginant su Lietuvos kainomis, nebent jūs čia labai jau taupėt ant maisto. Bet na kad ir pavyzdžiui kaip kažkas minėjo čia fomume, kad skanūs ledai Ben and Jerries ir Haagen Das. Tai dabar Haagen Das (pamiršau kaip spellint smile.gif) Rimi kainuoja tas mažytis indelis 22 litai blink.gif Tai čia tau pigu LT? Beje mes pirkdavom Breyers firmos ledus Cherry vanila tai labai buvo skanu smile.gif
Be kita ko, tikrai nenorėčiau sutikti, akd kainos JAV maistui didesnės nei LT, sakyčiau priešingai. O dar yra tokios parduotuvės kaip Stop and shop, irgi didelis maisto ir ne tik supermarketas. O Walmart mano manymu labiau skirta kitoms, ne maisto prekėms pirkti biggrin.gif Na bet nieko, apsišlifuosit ir bus viskas ok, pamenu ir aš pradžioje litais viską skaičiavau tai kainos siaubą kėlė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 03 31, 16:04)
idomu kiek metu zaidet kol laimejote? zinau zmoniu kurie losia jau po N metu ir nieko o yra tokiu laimingu laiminciu is pirmo karto... bigsmile.gif


Mano seima zaide 13 metu - tai tais 13-ais ir laimejo, tik vyro vardu buvo pildyta (o jo vardu pirmakart). Iki tol musu adresu yra laimeje 2 zmones, tai vienas tikrai pirmakart pildes buvo, o kitas iki 3 kartu (nors atrodo is antro karto).

QUOTE(Jersey @ 2010 03 31, 22:21)
O dėl kainų sakai brangu JAV, nu tikrai net keista skaityti, gal tu visas kainas vis dar į litus verti, tada gal  g.gif


Mes su vyru pakalbejom ta tema, tai sakom tikrai turbut ji vercia i litus - o tada tai taip, yra skirtumas. Bet jei imant 1:1, tai tikrai normaliai viskas. O jei jau verst, tai reikia nepamirst ir atlyginimus tada verst i LT ir ka tada ir tada nuperki... Aisku kol darbu nera ir JAV naujokai, tai nenorint gaunasi tie pavertimai. Mes perkames Whole Foods (kur viskas brangiau nei paprastose parduotuvese), bet nesiskundziu labai del kainu....
Atsakyti
siaip yra daug dalyku, kur i i litus pavertus vistiek cia pigiau iseina. Nu va, kad ir su ledais pavyzdys, dalis vaisiu, darzoves retesnes, alkoholis kartais ir t.t. suriai man rodos LT irgi brangesni gerokai.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 04 01, 05:10)
Mano seima zaide 13 metu - tai tais 13-ais ir laimejo, tik vyro vardu buvo pildyta (o jo vardu pirmakart). Iki tol musu adresu yra laimeje 2 zmones, tai vienas tikrai pirmakart pildes buvo, o kitas iki 3 kartu (nors atrodo is antro karto).

kaip smagu.... ar parenkinta jus gyvenimu ten? ar lengvai darbeli susiradote? as irgi planuoju siais metais dalyvauti, gal pasiseks, nes labai labai noriu....mastau gal sia ar ateinancia vasarele nuvykti ten bent kelioms savaitelems pakeliauti po 1 valstija, traukia florida, galbut nusivilsiu Amerika, bet abejoju.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 04 01, 14:08)
kaip smagu.... ar parenkinta jus gyvenimu ten? ar lengvai darbeli susiradote? as irgi planuoju siais metais dalyvauti, gal pasiseks, nes labai labai noriu....mastau gal sia ar ateinancia vasarele nuvykti ten bent kelioms savaitelems pakeliauti po 1 valstija, traukia florida, galbut nusivilsiu Amerika, bet abejoju.... smile.gif


Na man nebuvo kazkokio soko vaziuojant cia gyvent ir nebuvo jokio sprendimo kurion pusen vaziuot, nes nuo 9 metu as pastoviai vazinejau i JAV atostogoms (menesiui ar keliems). Tai del to gyvenimo ir sunku atsakyt. smile.gif Siaip patenkinta, lengviau gyventi nei LT. O del darbo, tai mes atvaziave jo dar neieskojom, atostogavom, bet kai pradejom ieskot, tai greitai radom - as pirma darba pirma rimta (nu kai ne siaip skelbimus paskaitineji, o eini, rasai, siulaisi ir tt) ieskojimo diena radau (kavinej - isdirbau ten tik menesi, nes pasiule kita darba), vyras po 10 dienu pradejo dirbt. Bet kai dabar pakalbam, tai nereikejo gal atostogaut - galejom iskart kibt i darus ir ieskot bet kokiu, o jau su laiku juk keiciasi. Nors is esmes mums taip ir nutiko, bet tik tiek, kad is santaupu atostogos ejosi, o pradejus iskart dirbt, kad ir nedidelis uzdarbis, bet jau visos islaidos butu pasidenge. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jersey @ 2010 03 31, 22:21)
Pita o pas jus tam krašte nėra ShopRite parduotuvės? *****, kažkaip maistą pirktis Walmarte  g.gif  keista, kad kiek pamenu bent jau NJ walmartuose tai pavalgyt nelabai ką rasi, nebent junk food, na ten kokių ledų... O dėl kainų sakai brangu JAV, nu tikrai net keista skaityti, gal tu visas kainas vis dar į litus verti, tada gal  g.gif Nes aš dabar pavyzdžiui pažiūrėjau shoprite kainas , įdomumo dėlei štai nuoroda: http://shoprite.mywe...a...&st=32CB792 tai man jos tokios pat kaip buvo prieš beveik 5 metus. Floridos apelsinų sultys 2 pokai už 5$, rugala pyragėliai niam niam irgi kaina ta pati. Nu man tai labai jau pigu JAv maistas lyginant su Lietuvos kainomis, nebent jūs čia labai jau taupėt ant maisto. Bet na kad ir pavyzdžiui kaip kažkas minėjo čia fomume, kad skanūs ledai Ben and Jerries ir Haagen Das. Tai dabar Haagen Das (pamiršau kaip spellint smile.gif) Rimi kainuoja tas mažytis indelis 22 litai  blink.gif Tai čia tau pigu LT? Beje mes pirkdavom Breyers firmos ledus Cherry vanila tai labai buvo skanu smile.gif
Be kita ko, tikrai nenorėčiau sutikti, akd kainos JAV maistui didesnės nei LT, sakyčiau priešingai. O dar yra tokios parduotuvės kaip Stop and shop, irgi didelis maisto ir ne tik supermarketas. O Walmart mano manymu labiau skirta kitoms, ne maisto prekėms pirkti  biggrin.gif Na bet nieko, apsišlifuosit ir bus viskas ok, pamenu ir aš pradžioje litais viską skaičiavau tai kainos siaubą kėlė  doh.gif


Nezinau del ShopRite cia, kazkaip kol kas negirdeta. Na, o kainas, zinoma, kad verciu i litus, nes neturiu gi amerikonisku pajamu kol kas, tai kaip dar kitaip galeciau skaiciuot? smile.gif Aisku, jei imant amerikietiska atlyginima ir beje,tikrai ne minimalu, tada kainos gal... Taciau man, tam kad gauciau cia pajamas 1:1, ta ka uzdirbdavau Lietuvoj, tai cia tures keletas meteliu prabegt ir tai tik tuo atveju tokias pajamas pasiekciau, jei vietini diploma isigyciau. Na, o pradziai cia dirbant uz kazkokia minimalia alga tikrai reiks smarkiai taupyt ir dirzus susiverzt zymiai daugiau nei, kad ta darem Lietuvoj. Taciau juk daugumai gi cia tik atvykus ta pati pradzia sunki buvo, bet paskui zmones susitvarke, prasimuse kazkaip. Tai, manau, ir mums viskas susitvarkys su laiku. Tiesiog dabar bus sunku, o paskui apsiprasim, apsislifuosim, vietines patirties igysim, kalba patobulinsim ir kapstysimes aukstyn po truputi smile.gif
Atsakyti
pita as ir busiu prie tu kurios stebisi,kad cia maistas brangiau negu LT unsure.gif ,nu nesitiki ir viskas. As pati kai vasara esu buvusi LT pries 4 metus irgi stebedavausi kaip lietuviai gali pakelti tokias maisto kainas,nes eidavau i parduotuves ,daugiasuiai Maxima, ir pirkdavu to ko reik kaip ir cia ,bet iseidavu pustuste,nors palikdavau kartais diesne suma nei, kad JAV unsure.gif Sakau mistika man kazkokia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2010 04 01, 20:18)
pita as ir busiu prie tu kurios stebisi,kad cia maistas brangiau negu LT unsure.gif ,nu nesitiki ir viskas. As pati kai vasara esu buvusi LT pries 4 metus irgi stebedavausi kaip lietuviai gali pakelti tokias maisto kainas,nes eidavau i parduotuves ,daugiasuiai Maxima, ir pirkdavu to ko reik kaip ir cia ,bet iseidavu pustuste,nors palikdavau kartais diesne suma nei, kad JAV unsure.gif Sakau mistika man kazkokia rolleyes.gif


Na, mano bent jau pirmas ispudis toks (nezinau, gal jis klaidingas), kad cia brangu tai, kas Lietuvoje pigu ir atvirksciai, pigu tai, kas Lietuvoj brangu. Taigi, tiesiog turbut teks rinktis kitus produktus, nei esu ipratus, o tada jau bandyt skaiciuot. Tikslesnes isvadas, matyt, galesiu pasidaryt, kai bent jau menesi cia busiu pragyvenus ir zinosiu, kiek maistui isleidom, tada jau bus galima kazkiek palygint smile.gif
Atsakyti
Shoprite musu krastuose neteko girdeti.... O WalMartas pradziai visai normalus. Kai pagyveni ilgiau, tai lengviau atsirinkti kur ka pirkti...
PITA, speju, kad mes kaimynes, jei teisingai galus suvedziau g.gif , dabar jau baigineju darba, gal vakare turesiu laiko zinute brukstelt.
Atsakyti
Sveiki,ar kasnors iš Jūsų yra išvažiavę suvaikučiais? Kaip jiems ten apsiprasti sekėsi?Na kaip ten su darželiais,mokyklomis,be kalbos gi ... unsure.gif
Atsakyti