Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta

QUOTE(zose61 @ 2010 04 01, 22:05)
Shoprite musu krastuose neteko girdeti.... O WalMartas pradziai visai normalus. Kai pagyveni ilgiau, tai lengviau atsirinkti kur ka pirkti...
PITA, speju, kad mes kaimynes, jei teisingai galus suvedziau g.gif , dabar jau baigineju darba, gal vakare turesiu laiko zinute brukstelt.


Taip, mes kaimynes smile.gif Parasysiu daugiau i emaila smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajoraitė @ 2010 04 02, 10:48)
Sveiki,ar kasnors iš Jūsų yra išvažiavę suvaikučiais? Kaip jiems ten apsiprasti sekėsi?Na kaip ten su darželiais,mokyklomis,be kalbos gi ... unsure.gif


As tik galiu papasakot kiek zinau apie moteri isvaziavusia su vaiku (gal 8-oj klasej jis buvo) - tai pradejo JAV eit i mokykla (valstybine, nemokamas mokslas) ir gana greitai pramoko kalba. Nors iki tol nemokejo.

Siaip kuo jaunesni vaikai, tuo lengviau ismokt kalba, greiciau einasi, nes su vaikais bendrauja.
Atsakyti
QUOTE(Bajoraitė @ 2010 04 02, 03:48)
Sveiki,ar kasnors iš Jūsų yra išvažiavę suvaikučiais? Kaip jiems ten apsiprasti sekėsi?Na kaip ten su darželiais,mokyklomis,be kalbos gi ... unsure.gif


manau daug taip atvaziuojanciu yra, ne tik JAV, bet ir i Europos salis. Vaikai gan greitai prisitaiko ir ismoksta. Nors as jei savo vaika ruosciausi leisti i kita kalbe mokykla, turbut bandzyciau pries tai namie bent pagrindiniu fraziu pamokyti. Na kad ir i tualeta, kad nori kaip pasisakyti mokytojai. ir panasiai.
Atsakyti
ir as labai noriu GC bigsmile.gif turejau ja kokius 10 metu ir vazinejau ten kas metus atostogauti. bet problema ta, kad turejau tik as, o vyras su vaikais ne :unsure dabar nebeturiu jau net as GC ir zadame losti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 03 31, 16:04)
sveikos merginos... 4u.gif  dziaugiuos o kartu ir labaiiiiiii pavydziu jums laimejusioms ZK... Amerika mano svajoniu salis dar nuo vaikystes kai dar nerupejo kad ten daugiau uzdirbsiu ar pan... tiesiog ji mane viskuo traukia ir zavi... idomu kiek metu zaidet kol laimejote? zinau zmoniu kurie losia jau po N metu ir nieko o yra tokiu laimingu laiminciu is pirmo karto... bigsmile.gif

mano vyras lose 5 metus ir nieko blink.gif nors mano tevai is pirmo karto islose. taciau anksciau duodavo labai daug GC, o dabar labai mazai.

QUOTE(*NYC* @ 2010 04 01, 20:18)
pita as ir busiu prie tu kurios stebisi,kad cia maistas brangiau negu LT unsure.gif ,nu nesitiki ir viskas. As pati kai vasara esu buvusi LT pries 4 metus irgi stebedavausi kaip lietuviai gali pakelti tokias maisto kainas,nes eidavau i parduotuves ,daugiasuiai Maxima, ir pirkdavu to ko reik kaip ir cia ,bet iseidavu pustuste,nors palikdavau kartais diesne suma nei, kad JAV unsure.gif Sakau mistika man kazkokia rolleyes.gif

maistas LT tikrai daug brangesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažė_:) @ 2010 04 04, 22:24)
ir as labai noriu GC  bigsmile.gif turejau ja kokius 10 metu ir vazinejau ten kas metus atostogauti. bet problema ta, kad turejau tik as, o vyras su vaikais ne  :unsure dabar nebeturiu jau net as GC ir zadame losti


O kodel nebeturit? Neprasiteset ar nebevazinejot ir praradot?
Atsakyti
QUOTE(Mažė_:) @ 2010 04 04, 22:24)
mano vyras lose 5 metus ir nieko  blink.gif nors mano tevai is pirmo karto islose. taciau anksciau duodavo labai daug GC, o dabar labai mazai.
maistas LT tikrai daug brangesnis  mirksiukas.gif

supratau... dziugu kai taip pasiseka is karto bigsmile.gif kazi kd db taip mazai duoda ZK? o as ten taip noriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 04 05, 04:46)
O kodel nebeturit? Neprasiteset ar nebevazinejot ir praradot?

ivaziavau ir prasau 2 metus nevaziuoti, nes planavau nestuke.gif . susitvarkiau, bet paskui paaiskejo kad pasikeite istatymai, o as jau buvau nestuke.gif ir nerizikavau vaziuoti ax.gif todel nebeturiu

QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 04 05, 21:47)
supratau... dziugu kai taip pasiseka is karto bigsmile.gif kazi kd db taip mazai duoda ZK? o as ten taip noriu bigsmile.gif

nes jau daug lietuviu ten. ziuri pagal skaiciu isvaziavusiu
Atsakyti
Labuka visiems 4u.gif

Seniai apie JAV svaigstu, vat laukiam atsakymo su SB, jei neklystu, tai nuo gegužės mėnesio pradeda atgal siuntinėti laiškučius, kas išlošė, o kas ne? g.gif

Dar klausimukas, mamos draugė jau labai seniai gyvena JAV ir sakė, kad ji gali iš JAV išsiųsti duomenis, kurie tikrai padidina galimybę laimėti, nes ne vienam žmogučiui iš LT šitą reikaliuką prasuko, na, aišku kyla klausimas, kuos skiriasi siunčiant anketas iš JAV (arba kažko nesupratau pagal ją, sumoki 50$ ir jai duodi savo duomenis, o ji jau išsiunčia vietoje tą anketą, arba kažką kitą suka, ko aš nežinau g.gif ) ir iš LT, juk loterija tai ta pati g.gif Ar tiesa, kad padidina galimybę, nes jei padidina, tai rudenį (jei nelaimėsim ŽK) reikia iš ten siųsti anketą g.gif Realiai sakyčiau, kad gal sukčiauja, na, bet kiek pildo ji tas anketas, tiek žmonių tą kortą gauna blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fiorella: 07 balandžio 2010 - 13:29
QUOTE(Fiorella @ 2010 04 07, 07:25)
Labuka visiems 4u.gif

Seniai apie JAV svaigstu, vat laukiam atsakymo su SB, jei neklystu, tai nuo gegužės mėnesio pradeda atgal siuntinėti laiškučius, kas išlošė, o kas ne? g.gif

Dar klausimukas, mamos draugė jau labai seniai gyvena JAV ir sakė, kad ji gali iš JAV išsiųsti duomenis, kurie tikrai padidina galimybę laimėti, nes ne vienam žmogučiui iš LT šitą reikaliuką prasuko, na, aišku kyla klausimas, kuos skiriasi siunčiant anketas iš JAV (arba kažko nesupratau pagal ją, sumoki 50$ ir jai duodi savo duomenis, o ji jau išsiunčia vietoje tą anketą, arba kažką kitą suka, ko aš nežinau g.gif ) ir iš LT, juk loterija tai ta pati  g.gif Ar tiesa, kad padidina galimybę, nes jei padidina, tai rudenį (jei nelaimėsim ŽK) reikia iš ten siųsti anketą g.gif Realiai sakyčiau, kad gal sukčiauja, na, bet kiek pildo ji tas anketas, tiek žmonių tą kortą gauna blink.gif



blink.gif Ala tikrai gera ta mamos "draugė" jei už užpildymą prašo 50 dolerių, tuo metu kai ši loterija nieko nekainuoja. Nebent ji pildo laabai brangiu tušinuku, kurio rašalas auksinis doh.gif Šiaip tai tikrai nemanau, kad šansai padidės jei anketas siūsit iš JAV, be to, dabar juk pildymas vykstas internetu o ne popierinėmis anketomis, taip kad siūskit kad ir iš Afrikos vis tiek ten pat nueis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jersey @ 2010 04 07, 14:56)
blink.gif Ala tikrai gera ta mamos "draugė" jei už užpildymą prašo 50 dolerių, tuo metu kai ši loterija nieko nekainuoja. Nebent ji pildo laabai brangiu tušinuku, kurio rašalas auksinis  doh.gif  Šiaip tai tikrai nemanau, kad šansai padidės jei anketas siūsit iš JAV, be to, dabar juk pildymas vykstas internetu o ne popierinėmis anketomis, taip kad siūskit kad ir iš Afrikos vis tiek ten pat nueis  biggrin.gif

vat būtent, kad nieko nekainuoja, nebent ji per tas "agentūras" pildo, kurios ima užmokesčius unsure.gif bet ten tai juk aferistai. Ji nesakė, kad raštu pildys, tiesiog užpildys viską. Ar kartais tiem asmenim, kurie yra JAV, bet pildo palei LT neduoda daugiau kortų išlošti? Nes sakau, kiek ji visiem pildė, tiek visi ir gavo tas kortas g.gif
Atsakyti
Kvota Lietuvai turi būti ta pati, kad ir kokioj šaly būdamas pildytum.
Jei kas nors surastų būdą, kaip "prastumti" žmonių anketas, kad jie žalią kortą laimėtų, tikrai ne po 50$ prašytų...
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 04 07, 08:39)
Kvota Lietuvai turi būti ta pati, kad ir kokioj šaly būdamas pildytum.
Jei kas nors surastų būdą, kaip "prastumti" žmonių anketas, kad jie žalią kortą laimėtų, tikrai ne po 50$ prašytų...


drinks_cheers.gif
Atsakyti