Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta

QUOTE(*Rūta* @ 2009 10 30, 12:35)
atsiprasau jauciu su durnu klausimu, neus pildziusi ir darbe neturiu galimybes i ta anketa paziureti, tai gal pasufleruosite ar pildant rasosi paso ar ID korteles kokie duomenys, nes paziurejau pasas pasibaiges o ID musu kiek zinau nelabai galioja  g.gif

Tai,kad mes bent jau nieko nerasem schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2009 10 30, 12:42)
Tai,kad mes bent jau nieko nerasem schmoll.gif


tada liuks thumbup.gif , si vakara pildysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_candy @ 2009 10 29, 17:35)
Zinau, zinau, per daug i prieki mastau, bet siaip idomu  ax.gif  4u.gif


As dar papildysiu atsakyma del skiepu. Kai ateina berods antras vokas su pokalbio data, buna tuose lapuose visa info nurodyta ko reikia, kokie skiepai eina ir pan. Tai berods apie 9 skiepai ten buvo nurodyti kaip reikalingi, bet nei as, nei vyras tike neturejom. Aisku nereikia ju darytis iskart, nes Vilniuj gydytojas pasako kuriu reikia, o kuriu ne ir tik po to reikia pasidaryt. Maniskiui reikejo 1 skiepo, o man nieko. Nors is to saraso tikrai neturejom visu. Beje, maniskiui del to 1 skiepo, tai gydytojas paklause ar nori darytis, nes galejo atsisakyt del religiniu ar etiniu isitikinimu (cia susije su tuo, is ko gaminama vakcina) - maniskis sutiko. Tai po to mum nepatogumu buvo - pas gydytoja buvom penktadienio popiete, tai nebespejom jau i ta skiepu kabineta ir reikejo papildomai vaziuot pasiimt dokumentu. As iskart sita pagalvojau (maniskis nesugalvojo laiku), kad galima sakyt gydytojui ne, o po to jau paciam pasiskiepint, jei yra noras...

QUOTE(*Rūta* @ 2009 10 30, 12:35)
atsiprasau jauciu su durnu klausimu, neus pildziusi ir darbe neturiu galimybes i ta anketa paziureti, tai gal pasufleruosite ar pildant rasosi paso ar ID korteles kokie duomenys, nes paziurejau pasas pasibaiges o ID musu kiek zinau nelabai galioja  g.gif


Jau atsake, kad nesiraso. Ten paprasti klausimai (viso 14) - vardas, pavarde, adresas, ar istekejus, koks issilavinimas, pagal kokia sali losime dalyvaujat ir tiek. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 10 30, 02:08)
Tai kokia is tikruju isdave - angliska ar lietuviska? Bent kiek turejus as tu knyguciu (tiksliau vadinasi skiepu pasas), tai ji geltona ir pavadinimas berods 'tarptautinis skiepu pasas' ar pan. Ir ten keliom kalbom parasyta viskas. Butent ji ir reikalinga i Vilniu gydytojui parodyt - nors pvz maniskiui isvis niekas neisdavinejo tokios, jam tik atsviete jo skiepus tiesiai is medicinines korteles ir puikiai uzteko to. As turejau ta geltona pasa.


Mano vadinasi "International certificate of vaccination or prophylaxis" - viskas anglu ir prancuzu kalba surasyta smile.gif viso - 15 skiepu, bet cia tik toj ligoninej,kur vaikyste praleidau. Turiu ir kita skiepu knygute, kur skiepus kitam mieste dariausi ax.gif Bus viso kokie 25 skiepai man padaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_candy @ 2009 10 31, 08:43)
Mano vadinasi "International certificate of vaccination or prophylaxis"  - viskas anglu ir prancuzu kalba surasyta  smile.gif viso - 15 skiepu, bet cia tik toj ligoninej,kur vaikyste praleidau. Turiu ir kita skiepu knygute, kur skiepus kitam mieste dariausi  ax.gif Bus viso kokie 25 skiepai man padaryti  ax.gif



neskiepytu neisileidzia? blink.gif mano vaikas ir as pati neskiepyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 10 31, 10:21)
neskiepytu neisileidzia?  blink.gif  mano vaikas ir as pati neskiepyta  g.gif



Na tai kaip reikes tai ir pasiskiepysit, manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(infene @ 2009 10 31, 12:49)
Na tai kaip reikes tai ir pasiskiepysit, manau smile.gif


verysad.gif ziauru, kai reikia rinktis sveikata ar geresne ateiti, aciu uz informacija 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 10 31, 10:21)
neskiepytu neisileidzia?  blink.gif  mano vaikas ir as pati neskiepyta  g.gif


Jei tikrai laimėsi, tai susirasi gydytoją ir nusipiksi parašus, kad esi skiepyta visais skiepais. Nelegalu, bet kito kelio nėra. Į JAV be skiepų tikrai nepraleis, tą tai tikrai žinau. Jei esi jos pilietis, tai gali rinktis, bet jei esi žalios kortos gavėjas, tai niekas net neleidžia rinktis.
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 10 31, 15:17)
verysad.gif  ziauru, kai reikia rinktis sveikata ar geresne ateiti, aciu uz informacija 4u.gif


As nelabai suprantu, kodel taip bijot skiepu g.gif Juk cia vaiko ir jusu pacios naudai jie. Na jei pvz vaiko negali skiepyt del kazkokiu priezasciu, tai bus is vaiko gydytojo pazyma apie tai ir niekas nevers skiepytis. Man mazai kuri laika negalejo jokiu skiepu daryt, bet kai oficialus popierius yra del ko, tai niekas nesikabineja...

Realiai ten vos keliu skiepu reikia - bet po gydytojo vizito bus pasakyta kuriu kam tiksliai reikia. Kai kuriu kaip minejau galima atsisakyt del religiniu/etiniu ir pan sumetimu - velgi gydytojas pasako ta ir tada klausia nori darytis ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 31 spalio 2009 - 17:52
QUOTE(shopingas @ 2009 10 31, 17:49)
As nelabai suprantu, kodel taip bijot skiepu  g.gif Juk cia vaiko ir jusu pacios naudai jie. Na jei pvz vaiko negali skiepyt del kazkokiu priezasciu, tai bus is vaiko gydytojo pazyma apie tai ir niekas nevers skiepytis. Man mazai kuri laika negalejo jokiu skiepu daryt, bet kai oficialus popierius yra del ko, tai niekas nesikabineja...

Realiai ten vos keliu skiepu reikia - bet po gydytojo vizito bus pasakyta kuriu kam tiksliai reikia. Kai kuriu kaip minejau galima atsisakyt del religiniu/etiniu ir pan sumetimu - velgi gydytojas pasako ta ir tada klausia nori darytis ar ne.



man po skiepo neissivyste plauciai, dar n problemu (cia apie privalomuosius kalbu) tai nematau as ju naudos , labiau zala doh.gif bet nesvarbu jei yra galimybe atsisakyti ja butinai pasinaudosim arba ziuresim kitu keliu..... mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(lineta7 @ 2009 10 28, 19:24)
Geriau eikite i fotoatelje ir nebus bėdų mirksiukas.gif  ten per kelias minutes viską sutvarko ir ramu smile.gif  mes už nuotrauką mokejome 10lt smile.gif



QUOTE(infene @ 2009 10 29, 00:03)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  as ir manau tai pat pasimkite flesiuka, arba kompakta ir viskas greitai ir jokiu nervu .
Mes mokejome asmeniui 15 lt.Ir ramu wink.gif


merginos, gal esat kuri vilniete ir galit pasakyti kokiame fotoatelje buvote? nes i viena vietini nuejom su MB, tai nemokejo padaryti 600x600 ir dar seseliu kruva uzvare doh.gif skambinausi i fotofabrika, tai zaliai kortai jie nedaro. bandeme namie, tai nelabai kokios gavosi, nors ju puslapyje prieme g.gif tik vat bijau, kad prieme del dydzio ir rezoliucijos, o ne del pacios kokybes (kaip pvz seseliu buvimas ar nuotraukos istampimas). dar klausimas, o kaip 2 men kudiki priversti ziureti tiesiai i objektyva g.gif ir ar ji rankose reikia laikyti ar paguldyta fotografuoja? gal kuri zinote? heeeeelp 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jlclove @ 2009 11 01, 12:14)
merginos, gal esat kuri vilniete ir galit pasakyti kokiame fotoatelje buvote? nes i viena vietini nuejom su MB, tai nemokejo padaryti 600x600 ir dar seseliu kruva uzvare doh.gif skambinausi i fotofabrika, tai zaliai kortai jie nedaro. bandeme namie, tai nelabai kokios gavosi, nors ju puslapyje prieme g.gif tik vat bijau, kad prieme del dydzio ir rezoliucijos, o ne del pacios kokybes (kaip pvz seseliu buvimas ar nuotraukos istampimas). dar klausimas, o kaip 2 men kudiki priversti ziureti tiesiai i objektyva g.gif ir ar ji rankose reikia laikyti ar paguldyta fotografuoja? gal kuri zinote? heeeeelp 4u.gif


man atrodo vaiko nuotraukos net nereikia, jeigu jam nera 21, nebent jau voka gavote. Nes pildant el versija anketa, uztenka kad tevas patalpintu savo nnuotrauka ir ivestu vaiko duomenys
Atsakyti