Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta

QUOTE(estrela79 @ 2009 11 01, 09:22)
Papildyta:
pasiskaiciau senesniose zalios kortos diskusijose ir ydomu pasidare del plauciu nuotraukos, kam jiem ta plauciu nuotrauka reikalinga, nes mano vyras turi nedideliu problemu su plauciais yra nedidele demuke, man ydomu pasidare ar nekiltu problemu del to


Nežinau ar kiltų problemų ar ne, bet į nuotraukas plaučių jie žiūri gana griežtai. Aš dabar šitame forume, nes draugai prašė užpildyti ŽK loteriją, o aš pati tvarkiausi dokumentus šių metų pavasarį. Žodžiu istorija tokia, kad medicininę apžiūrą praėjau 2008 m. rugsėjį, žinoma tame tarpe ir plaučių rentgeną dariausi, paskui kilo šiokių tokių problemų (ilga istorija tongue.gif ). Šiaip medicininė galioja 6 mėn, o aš vėl pradėjau tvarkytis vizos popierius tik 2009 kovą, tai kaip tik 6 mėn, žodžiu medicininę man liepė eiti iš naujo, tai aš naivuolė tikėjausi, kad bent jau rentgeno tai man tikrai nereiks daryti, nes kaip žinia tik kartą į metus leidžiama. Na, žodžiu esmė tame, kad man liepė darytis naują rentgeną, o paklausus kodėl , atsakė, kad jav griežtai žiūri į tuberkuliozę ir imasi visų įmanomų prevencijos priemonių, o Lietuva (nežinau dėl kokių priežasčių) yra padidintos rizikos grupėje, todėl rentgenas plaučių labai svarbu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jlclove @ 2009 11 01, 04:14)
men kudiki priversti ziureti tiesiai i objektyva g.gif ir ar ji rankose reikia laikyti ar paguldyta fotografuoja? gal kuri zinote? heeeeelp 4u.gif

mes fotografavom JAV pasui shiek tiek vyresni, tai fotoatelje ant auto kedutes uzdejo balta paklode ir sedinti nufotografavo 4u.gif bande gulinti, bet mazius neziurejo ten kur reikia schmoll.gif manau, profesionalai sugebes tai padaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estrela79 @ 2009 11 01, 18:22)
pasiskaiciau senesniose zalios kortos diskusijose ir ydomu pasidare del plauciu nuotraukos, kam jiem ta plauciu nuotrauka reikalinga, nes mano vyras turi nedideliu problemu su plauciais yra nedidele demuke, man ydomu pasidare ar nekiltu problemu del to


Jei ta dmeele del kazkokiu problemu, tai tegul is savo gydytojo turi pazyma kas ir del ko - jei gydosi ir pan, tai niekas prie to nesikabines. Plauciu nuotrauka reikalinga del tuberkuliozes. Kiek pamenu nurodyta, kad ivaziavus i JAV, migracine tarnyba oro uoste paims dokumentus (tuos, kur Varsuvoj duoda uzklijuotam voke) ir sitas plauciu nuotraukas - bet mum ju niekas nepaeme ir net neziurejo. Patys paskaite taisykles kaip kas dar bandem ju klaust, bet pasake, kad nereikia ir nieko neaiskino.
Atsakyti
QUOTE(miss_candy @ 2009 11 01, 20:59)
Tik pasakiau, kad zaliai kortai ir kiek pikseliu, o jie tik pasitikslino, ar spalvota ar nespalvota turi buti  4u.gif



QUOTE(Rashkyte @ 2009 11 01, 23:58)
mes fotografavom JAV pasui shiek tiek vyresni, tai fotoatelje ant auto kedutes uzdejo balta paklode ir sedinti nufotografavo  4u.gif  bande gulinti, bet mazius neziurejo ten kur reikia  schmoll.gif  manau, profesionalai sugebes tai padaryti  4u.gif


dekui merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jlclove @ 2009 11 01, 05:14)
merginos, gal esat kuri vilniete ir galit pasakyti kokiame fotoatelje buvote? nes i viena vietini nuejom su MB, tai nemokejo padaryti 600x600 ir dar seseliu kruva uzvare doh.gif skambinausi i fotofabrika, tai zaliai kortai jie nedaro. bandeme namie, tai nelabai kokios gavosi, nors ju puslapyje prieme g.gif tik vat bijau, kad prieme del dydzio ir rezoliucijos, o ne del pacios kokybes (kaip pvz seseliu buvimas ar nuotraukos istampimas). dar klausimas, o kaip 2 men kudiki priversti ziureti tiesiai i objektyva g.gif ir ar ji rankose reikia laikyti ar paguldyta fotografuoja? gal kuri zinote? heeeeelp 4u.gif


sistema tikrai netikrina nuotraukos kokybes, net jei bezdzione idesi vistiek priims. tikrina tik fotkes dydi ir tiek.


del 2 men vaiko fotkinimo, tai kaip suprast kaip priverst ziureti i objekvyva? Siaip 2men vaikas jau seka objektus akim puikiai, tai kazka ryskaus ar garsus skleidziancio laikai palei kamera ir vaikas ziuri. Nebutina tobulai viskas. Mes savishke 1 men kai buvo (o gal ir 3 sav nepamenu jau visai tiksliai) pasui fotkinom, tai kaip ir Rashkytes vaika, ja fotkine auto kedutej, uzdeje uz nugaros balta paklode. Tai ne tik, kad ziurejo teisiai, bet dar ir sypsena iskale mergina lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=estrela79,2009 11 01, 21:31]
[quote=rapiki,2009 11 01, 19:31]
tame ir esme kad neturi galimybes nusifotkinti doh.gif
[/quona manau jau kad tetureti galimybes nusifotkinti jau gal tik akalinimo vietoj bunant smile.gif
[/quote]
panasioj vietoj ir yra zinok lotuliukas.gif ir dar shefas tos nuciuozes nuo proto... na gal pavyks nusifotkinti jam ten netycia, arba foto gal sutvarkysiu kaip nors g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, bepildant zalia korta iskilo man toks galbūt kai kam pasirodysiantis ir kvailokas klausimukas ax.gif Esu istekejusi ,bet vaiku neturiu , tai siuo atveju , kaip suprantu - mano vyro nuotrauka, taip pat bus reikalinga? Cia turiu omeny 7 paragrafą reikes ne tik savo ,bet ir jo nuotraukos . Ar teisingai supratau ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*bet kokia* @ 2009 11 02, 14:57)
Sveikos mergaites, bepildant zalia korta  iskilo man toks galbūt kai kam pasirodysiantis ir kvailokas klausimukas ax.gif Esu istekejusi ,bet vaiku neturiu , tai siuo atveju , kaip suprantu - mano vyro nuotrauka, taip pat bus reikalinga? Cia turiu omeny  7 paragrafą reikes ne tik savo ,bet ir jo nuotraukos . Ar teisingai supratau ? unsure.gif



taip reikalinga. 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį.
Vienas žmogus, jau pilnametis, neturi vidurinio išsilavinimo (baigė 9 klases), tačiau turi tą reikalingą dviejų metų darbo stažą 5 paskutinių metų laikotarpyje, taigi, reikalavimus dalyvauti Žalios Kortos lošimui atitinka.
Elektroninėje anketoje yra klausimai dėl išsilavinimo, tačiau nepateikta klausimo dėl darbo stažo, jeigu vidurinio išsilavinimo kažkas nebeturėtų. Ką tokiu atveju žymėti? High school, no degree? Nebesuprantu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(saris @ 2009 11 02, 16:16)
Turiu klausimėlį. 
Vienas žmogus, jau pilnametis, neturi vidurinio išsilavinimo (baigė 9 klases), tačiau turi tą reikalingą dviejų metų darbo stažą 5 paskutinių metų laikotarpyje, taigi, reikalavimus dalyvauti Žalios Kortos lošimui atitinka.


Turi ZK taisykles atitinkanti 2 metu staza ar siaip 2 metu staza? Nes del to reiketu rimciau pasidomet - netinka bet koks stazas, tiksliai nezinau kaip kas, nes neteko susidurt, bet turi but kazkoks spec. issilavinimas ir pagal ji 2m. dirbta atrodo. Jei nerasit info internete, parasykit emaila tiems, kas organizuoja loterija - paaiskins tiksliau.
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 11 02, 16:00)
taip reikalinga. 4u.gif

aciuks.gif *Rūtai*
Atsakyti
Hmm idomu pasidare o jei nebaigtas vidurinis pvz 11 klasiu kaip tada reiktu rasyti ?
Atsakyti