Įkraunama...
Įkraunama...

Kas pasikeičia po "kirpimo"?

Skaitau čia temele apie kirpimus ir siuvimus ,ir štai koks klausimas iškilo:ar pasikeičia po to seksualinis gyvenimas,pojuciai,ir ar vyras jaucia skirtuma g.gif
Atsakyti
Man nepasikeitė. Vyras taip pat nesiskundžia jokiais nemaloniais pokyčiais. Gal priklauso nuo to, kiek kerpa, kaip gyja ir pan?
Atsakyti
Man šiek tiek jaučiasi tempimas,kuris kaip suprantu su laiku turi mažėti ir išnykti.Manau tai labai individualu bei nuo kirpimo didžio priklauso
Atsakyti
nieko nejauciu ir vyras nesiskundzia, tik skauda, kai ginekologe apziuri blush2.gif
Atsakyti
Man nieko nesijaucia ir vyras nieko nesake. O kai ginekologas apziuri tai dabar pagalvojau, rimtai truputi nemalonu. unsure.gif Ir dar vienas toks dalykelis: kai pasislapini blush2.gif ir sluostaisi popiereliu, tai kartais prilietus ten kazkurioj vietoj taip nemalonu pasidaro, kad tiesiog fear.gif labai nemalonu.
Atsakyti
Kaip ten su seksualiniu gyvenimu dar nezinau dar nebandem blush2.gif bet jei nepatogiai atsisedu dar tempia nors jau 5 savaite po gimdymo, kai ginekologe apziurinejo irgi jausmas ne koks buvo sad.gif nors sake kad labai gerai sugijo ir kad labai gerai susiuta buvo tik nesuprantu kur cia visi tie gerumai jei vis dar jauciu diskomforta verysad.gif
Atsakyti
Pradejus intymu gyvenima po gimdymo, turejom siokiu tokiu nesklandumu- bandant pasimyleti pirmus kartus tikrai labai skaudejo tarpvietes sriti, taip lyg buciau apskritai mylejusis pirma karta:) Su vyru juokavom, kad mergystes pleves negalim iveikt:) Su laiku pojuciai malonejo, o dabar viskas puiku!
Atsakyti
Valio jau galiu džiaugtis biggrin.gif niekas tikrai po kirpimo nepasikeitė, aišku pirmas kartas nebuvo labai malonus kaip ir per tą tikrąjį pirmąjį kartą biggrin.gif bet dabar viskas kaip buvo thumbup.gif
Atsakyti
kia siuvo, vyras paprase uzdeti papildoma siule... dabar sako, kad jam dar labiau patinka, nei pries gimdyma smile.gif O man viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2005 11 07, 21:09)
kia siuvo, vyras paprase uzdeti papildoma siule... dabar sako, kad jam dar labiau patinka, nei pries gimdyma smile.gif O man viskas  thumbup.gif



As tikiuosi - jis juokavo... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2005 11 07, 21:09)
kia siuvo, vyras paprase uzdeti papildoma siule... dabar sako, kad jam dar labiau patinka, nei pries gimdyma smile.gif O man viskas  thumbup.gif



tiesa, pastebejau, kad vaikui tik 2 men... g.gif Oho, kokie jus greiti... mums tik po 4 men viskas sklanziai gavosi...
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2005 11 07, 21:09)
kia siuvo, vyras paprase uzdeti papildoma siule... dabar sako, kad jam dar labiau patinka, nei pries gimdyma smile.gif O man viskas  thumbup.gif


ai gal, atsiprasant...pas tavo vyra JIS labai mazas...smile.gif atsprasau uz toki komentara, zinoma... doh.gif
Atsakyti