Įkraunama...
Įkraunama...

Kas Jums sukelia pasibjaurėjimą?

nu prieš porą dienų parduotuvėj mačiau tokį kad viau dry.gif vyriškis praplikęs, bet plaukai ilgi, plauti gal prieš mėnesį, o jau pleiskanų kad net į šalis snigo. dar kartą viau

o šiaip, labai nemalonu kai žmogus smirda.
Atsakyti
kadangi šiuo metu esu praradusi gerą figūrą, tai neturiu moralinės teisės šlykštėtis pilvotais vyrais, bet ir šiaip, man šlykščiau jei iš burnos smirdi, dantys apsinešę, nevalytos ausys, sulipusios nuo prakaito,neskustos pažastys...ve
Atsakyti
Neskustos pažastys, pas moterį apžėlusios kojos ir visos kitos plaukuotos vietos. Pas vyrus ilgi nekarpyti nagai ir juodos panagės. Pas moterį nukramtyti nagai. Kai nuo žmogaus trenkia prakaitu. Nesakau, kad būna karšta vasaros diena ir po darbo būnam prakaituoti, bet matosi kad žmogus ne po darbi o šiaip apsileidęs. Kai pana eina gatve iškėlus galvą visa pasipuošus ir pažiūri į jos batus o matai, kad jie nemate nei batu tepalo nei pagaliau šlapio skudurėlio, nu žodžiu šūdini ir dar sulenktom kojom nes kalbai labai aukšti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2009 10 21, 11:32)
Plaukuota nugara,krutine(ypac klaiku kai ant tokios krutines kabo aukso grandine pomidorai2.gif ),pazastys schmoll.gif .nevalyvumas,blogas kvapas,spuogai schmoll.gif

O va mano vaikinas plaukuotas, na nugara ne, bet krūtinė, rankos, na man tai nėra šlykštu, svarbiausia, kad žmogus tvarkingas būtų...
Atsakyti
Pleiskanos, nenukarpyti ir purvini nagai, išbyrėję dantys ir blogas kvapas iš burnos ir iš kitų kūno dalių lotuliukas.gif, panosėj kabantis snarglys, traiškanotos akys, riebaluoti plaukai, skrepliai, pūliai, purvini rūbai, purvinas automobilis, kai net numerių nesimato. Nu nežinau, bet man žmogus, sėdantis į tokią mašiną, pats atrodo didžiausias nevala ir suskretėlis g.gif.
Papildyta:
QUOTE(Veg@ @ 2009 10 21, 23:05)
kadangi šiuo metu esu praradusi gerą figūrą, tai neturiu moralinės teisės šlykštėtis pilvotais vyrais, bet ir šiaip, man šlykščiau jei iš burnos smirdi, dantys apsinešę, nevalytos ausys, sulipusios nuo prakaito,neskustos pažastys...ve

Va va, pamiršau paminėti, kad ir man purvinos ausys šlykštu, o dar kai auskarai tokiose ausyse, tipo pasipuošus, tai išvis graudžiai atrodo doh.gif . O retkarčiais viešajam transporte tenka tokių pamatyti blink.gif
Atsakyti
tenka matyt tokiu vyru tipu, kurie man nepriimtini... ar isvaizda, ar plaukuotumu, ar higienos trukumu... bet kazkaip pletotis i smulkmenas net nesinori.... unsure.gif
svarbu maniskis toks nera, o visi kiti tai.... irnesakyk.gif simtas metu...
jei tik kitoms gerai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana Ūke @ 2009 10 21, 23:58)


labiausiai patiko pūliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2009 10 21, 17:02)
Esu mėlynakis, apžėlusia krūtine (nugaros nežinau - nesimato man.... biggrin.gif ) su alaus pilvuku, panagės irgi kartais ne sterilios

Geros naujienos,virves nereikes lotuliukas.gif Nusiusim i sporto sale,tada isprausim ir i grozio salona pasikankinti bigsmile.gif Atitiksit visus standartus lotuliukas.gif
Atsakyti
prakaito kvapas (reguliarus), spuogai, bet siaip labiausiai- tai buka morda blush2.gif

o plaukuciai tai netgi sexy, ir ant krutines, ir net pazastyse kartais ax.gif
Atsakyti
Kad ir kokia tolerantiška būčiau alkoholio tvaikas einantis iš burnos kitą dieną po išgertuvių man kol kas šlykščiausias.
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2009 10 21, 17:02)
Ot fyfos jptvjmtj....
tai ką man dabar pasikart? Esu mėlynakis, apžėlusia krūtine (nugaros nežinau - nesimato man.... biggrin.gif ) su alaus pilvuku, ne ciciniškais dantimis ir prakaituojančiom kojom. ...panagės irgi kartais ne sterilios - ne klebonu mat dirbu.

Kam jum išvis tie vyrai, jei jau kiekvienas bruožas kelia NET pasišlykštėjimą...gyvenkit sau švaručių barbių pasaulėly.....

Tai tuomet leiskit paklaust, ponuli, ar jum pačiam patiktų turėt moterį nevalą šalia blink.gif ? O nevalyvumas tikrai nereiškia kiekvieną bruožą, kaip jūs čia išsireiškėte schmoll.gif . O kartis tai gal dar neikit, palaukit, kol šalies ekonomika atsigaus, juk laidotuvės tai brangiai kainuoja g.gif
Papildyta:
QUOTE(mei @ 2009 10 22, 00:42)
prakaito kvapas (reguliarus), spuogai, bet siaip labiausiai- tai buka morda  blush2.gif

o plaukuciai tai netgi sexy, ir ant krutines, ir net pazastyse kartais  ax.gif

Aha ir man sexovai atrodo mano vyrioko plaukuotos kojos wub.gif , kai isiropščia į patalus pas mane, tai jau karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana Ūke: 22 spalio 2009 - 00:17
QUOTE(Ragana Ūke @ 2009 10 21, 23:58)
. O retkarčiais viešajam transporte tenka tokių pamatyti  blink.gif

lotuliukas.gif geriau nežiūrėt doh.gif

mūsų matematios mokytojos ausis viena tokiaaaabuvo,kad prisilenkus prie suolo atšokdavau, ypač jei paimdavo iš "pasitaisydavo" plaukus užkišdama už ausies, nu neišdilo vaizdas iki šių dienų, taip kad geriau jau mačius nebūčiau doh.gif fear.gif
Atsakyti