Įkraunama...
Įkraunama...

Kas Jums sukelia pasibjaurėjimą?

Geltoni nevalyti dantys ir prakaito smarve ir neplauta galva, fui nu zodziu daug pries tai auksciau isvardintu simptomu, ypac puliai laugh.gif
Atsakyti
Neplauta galva, purvinos panagės ir apžėlusios prakaituotos pažastys mad.gif
Atsakyti
Susiriebalave, pleiskanoti plaukai, prakaito kvapas, itin gauruotos pazastys ar nugara, didziuliai pulingi spuogai, nevalyti dantys, nesvara.
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2009 10 21, 17:02)
Ot fyfos jptvjmtj....
tai ką man dabar pasikart? Esu mėlynakis, apžėlusia krūtine (nugaros nežinau - nesimato man.... biggrin.gif ) su alaus pilvuku, ne ciciniškais dantimis ir prakaituojančiom kojom. ...panagės irgi kartais ne sterilios - ne klebonu mat dirbu.

Kam jum išvis tie vyrai, jei jau kiekvienas bruožas kelia NET pasišlykštėjimą...gyvenkit sau švaručių barbių pasaulėly.....


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

man didžiausia šlykštynė kai pas vyrą išlindę styro juodi plaukai iš nosies, feee
juk galima susitvarkyt, plastinės operacijos darytis nereiks
Atsakyti
QUOTE(sunsetheat @ 2009 11 02, 20:34)
Susiriebalave, pleiskanoti plaukai, prakaito kvapas, itin gauruotos pazastys ar nugara, didziuliai pulingi spuogai, nevalyti dantys, nesvara.

Nu ir apibūdinot doh.gif Tikrai bjauru biggrin.gif
Atsakyti
Na man slyksciau nera kaip vyras smirdi prakaitu smile.gif
Atsakyti
ilgi nagai, arba trumpi nagai bet ilgas mazojo pirstuko nagas brrrrrrrrrrr, slykstukas(kazkodel labai budinga japonams)
Atsakyti
Mylimas žmogus net apsišikęs nebūna šlykštus. cool.gif
Man patinka šviežias (ne savaitės) mano vyro prakaito kvapas, pilvukas irgi gali būti labai mielas(man nemieli kaulų rinkiniai ),o išlindęs iš nosies, ar ausies plaukas pasišlykštėjimo nekelia, pasakai žmogui ir išsikerpa...
Dantys , be abejo, turi būti valomi, plombuojami, na o jų forma ir baltumas man vienodai šviečia.
Dantų protezas(plokštelė)- labai jau dailus, bet man jis visai nepatinka. schmoll.gif
Juodos panagės, ilgi nagai taip pat nepatinka, o plaukuotas vyras- normalu ,jokios čia anomalijos nematau.
Man nepatinka vyrai, kurie prie veidrodžio ištisai staiposi, va čia tai tikrai bjauru doh.gif
Išvis, toks jausmas, kad dėl sterilumo čia visos nuo proto nušokę blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Žaltvykslė: 05 lapkričio 2009 - 09:09
QUOTE(***Žaltvykslė @ 2009 11 05, 10:06)
Mylimas žmogus net apsišikęs nebūna šlykštus. cool.gif
Man patinka šviežias (ne savaitės) mano vyro prakaito kvapas, pilvukas irgi gali būti labai mielas(man nemieli  kaulų rinkiniai ),o išlindęs iš nosies, ar ausies plaukas pasišlykštėjimo nekelia, pasakai žmogui ir išsikerpa...
Išvis, toks jausmas, kad dėl sterilumo čia visos nuo proto nušokę blink.gif


...tai svas aišku, kad ir su snargliu panosėj gražus,
Bet vat kai svetimas koks susmirdęs ir suskretęs šalia sparną rėžia... tada labai akis bado ir pasibjaurėjimą kelia.
Atsakyti
Ypač neskustos gauruotos pažastys, neplauti plaukai. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(***Žaltvykslė @ 2009 11 05, 10:06)
Mylimas žmogus net apsišikęs nebūna šlykštus. cool.gif
Man patinka šviežias (ne savaitės) mano vyro prakaito kvapas, pilvukas irgi gali būti labai mielas(man nemieli  kaulų rinkiniai ),o išlindęs iš nosies, ar ausies plaukas pasišlykštėjimo nekelia, pasakai žmogui ir išsikerpa...
Dantys , be abejo, turi būti valomi, plombuojami, na o jų forma ir baltumas man vienodai šviečia.
Dantų protezas(plokštelė)- labai jau dailus, bet man jis  visai nepatinka. schmoll.gif
Juodos panagės, ilgi nagai  taip pat nepatinka, o plaukuotas vyras- normalu ,jokios čia anomalijos nematau.
Man nepatinka vyrai, kurie prie veidrodžio ištisai staiposi, va čia tai tikrai bjauru doh.gif
Išvis, toks jausmas, kad dėl sterilumo čia visos nuo proto nušokę blink.gif


Daugelis pavydetu tavo vyrui, kad tokia tolerantiska moteri turi. Pvz. as stengiuosi ne tiek del kitu, kiek del saves gerai atrodyti, tad to tikiuosi is is saviskio. Ka norit, ta sakykit, bet isvaizda vis tiek yra svarbu. Su frankensteinu ne viena nenoretu buti.

Beje, as kaip tik megstu vyrus, besistaipancius pries veidrodi...iki tam tikros ribos.

Del sterilumo, tai, sakyk, o tau tikrai smagu, kai vyras visas, atsiprasant, apsisikes vaiksto? Ir ar jam malonu, jei tu tokia? Atsiprasau, tikrai nenoriu izeisti, bet man kiek keista, kad zmonems pareiskus, kad nepatinka nesvara, apie steriluma pradejai kalbeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Snuffe @ 2009 11 06, 23:25)
Del sterilumo, tai, sakyk, o tau tikrai smagu, kai vyras visas, atsiprasant, apsisikes vaiksto? Ir ar jam malonu, jei tu tokia? Atsiprasau, tikrai nenoriu izeisti, bet man kiek keista, kad zmonems pareiskus, kad nepatinka nesvara, apie steriluma pradejai kalbeti  4u.gif


Su perkeltinės prasmės suvokimu tamstai nelabai? Ar niekad apie tokią negirdėjai?Čia dėl "apsišikimo". rolleyes.gif

Aš rašiau ne apie nešvarą, o apie natūralų vyrų plaukuotumą, natūralius , nebalintus dantis, apkūnesnį sudėjimą- taip, man tai priimtina. Ir net labai. Nepatinka skutantys krūtinę ir lyt.org. sritį vyrai . Nepatinka kūdi , kaip Koščejai Bessnertyje. lotuliukas.gif
O ką tai bendro su švara turi?
Prakaitą taipogi laikau ne nešvaros elementu, kaip nešvarios panagęs, o natūraliu dalyku, kurio nereikia nuprausinėti po dušu kas porą valandų, užtenka praustis vakare.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Žaltvykslė: 07 lapkričio 2009 - 10:37