Įkraunama...
Įkraunama...

MEDAUS TORTAS, 5 tema

QUOTE(ligita33 @ 2009 11 13, 17:00)
ot tai aciu  blush2.gif zele jau stingsta, ryt bandysiu surast galimybe pertept ... kai dickis namie, tai yra labai sunku  verysad.gif kaip laukiu to momento, kada galesiu pasakyt: mano pirmas tortas pavyko  blush2.gif

Sėkmės kuo didžiausios 4u.gif
Atsakyti
Uzsukau ir as pas jus.Anksciau kepdavau tortuka si,o po to pameciau recepta.Kadangi dabar suradau jus,tai meginsiu ir as kepti. ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri turite senovini medaus torto recepta, kur eina apie 8 stiklines miltu, kremui - 1 litras grietines ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(mimi1 @ 2009 11 13, 23:19)
Sveikos,
gal kuri turite senovini medaus torto recepta, kur eina apie 8 stiklines miltu, kremui - 1 litras grietines ir t.t.?


tereikia paskaityri pirmosiose temose, ten daug visokiu receptuku mirksiukas.gif gal rasi sau tinkama
Atsakyti
Panasiai kuriose temose nezinot. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 14, 22:58)
Panasiai kuriose temose nezinot. bigsmile.gif


pabandyk nuo pirmos mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
NIU LAUKIU KIRBES MILTU TIKSLAUS KIEKIO g.gif
Tadom kepsiu ant smugio lotuliukas.gif
Atsakyti
Paskui nuotraukyte bus. ax.gif
Atsakyti
Tai jau pazadu biggrin.gif
Atsakyti
Kociojamas medutis man valgyti skaniausias po 2-3 dienu. Valgysim ketvirtadieni vakare. Gundausi kepti Kirbes minkstaji. Patarkit, kad pertepti su grietinele g.gif ar reik 2 -3 dienu pries. ''biskvita" tai ketinu kept siandiena
Atsakyti
QUOTE(meskius @ 2009 11 16, 12:33)
Kociojamas medutis  man valgyti skaniausias po 2-3 dienu. Valgysim ketvirtadieni vakare. Gundausi kepti Kirbes minkstaji. Patarkit, kad pertepti su grietinele g.gif ar reik 2 -3 dienu pries. ''biskvita" tai ketinu kept siandiena

As Kirbes meduti kepiau ir ta pacia diena sutepiau grietine,man skanesnis smile.gif buvo ant kitos dienos
Atsakyti