Įkraunama...
Įkraunama...

Kur sportuoti?

Kaune, Dojotiekio g. jau ir šeštadieniais galima sportuoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lee* @ 2010 11 20, 13:26)
Uzsiregistruoti tikrai nesunku. Uzsiregistravau vakar, iskart nuejau i treniruote. Uzsiemimas tesiasi 40-45 min, tokia labai neintensyvi, lengva manksta, nors man, ipratusiai prie kitokio kruvio, si treniruote pasirode pernelyg lengva. Nors, palauksiu, kol pilvas uzaugs, ka tada sakysiu  doh.gif

Tai tokie ir turi buti uzsiemimai nestukems doh.gif nestuke.gif Pagimdysit, vel galesit pereit prie intensyvaus sporto .. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lee* @ 2010 11 20, 12:26)



Būtinai reiks užsiregistruot smile.gif seniau ten (altakalnio poliklinikoje) vyko užsiėmimai nėštukėms ir baseine, bet dabar kaip supratau jų nebėra g.gif
Lee* gal ką nors žinote?
Atsakyti
QUOTE(still_inga @ 2010 11 21, 17:54)
Būtinai reiks užsiregistruot  smile.gif  seniau ten (altakalnio poliklinikoje) vyko užsiėmimai nėštukėms ir baseine, bet dabar kaip supratau jų nebėra  g.gif
Lee* gal ką nors žinote?



Kiek man yra zinoma, uzsiemimu baseine nera (yra tik mamytems su vaikuciams) smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Aš kol dirbau, lankiau nėščiųjų mankštą klube Stimulus, Konstitucijos pr. Ten labai faina trenerė Eglė, kuri anksčiau Impulse dirbdavo. Mankšta pilates tipo, bet specialiai pritaikyta nėščioms. Ir laikas man tiko nuo 16.30val. - truputį anksčiau iš darbo išlėkdavau, o po mankštos dar spėdavau vaiką iš darželio pasiimti.
Dabar išėjau atostogauti ir visai nesinori per kamščius į kitą miesto galą lėkti...

Gal kas lankote Impulse Kareivių g.? Kaip ten trenerė? Laikas atrodo geras, 11val., gali ir į salę, ir į baseiną eiti, ir jei nori, tris kartus per sav.

Tikiuosi, pasimatysime smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorijaliu: 03 sausio 2011 - 13:29
Labas,

gal kas galite pasidalinti šviežesniais atsiliepimais apie Antakalnio poliklinikoje vedamas nėščiųjų mankštas?
Atsakyti
Ryt pabandysiu užsiregistruot ir patikrint, kaip ten viskas vyksta smile.gif
jeigu pavyks jau šį penktadienį norėčiau nueiti pasimankštinti nestuke.gif
Atsakyti
Buvau vakar nėštukių mankštoje Impulse Kareivių g., visai patiko mirksiukas.gif . Kai kurie pratimai kitokie, kai kurie tokie patys ar panašūs, kaip anksčiau mano lankytoje mankštoje.
Ir trenerė nebloga, berods Svetlana. Tik mamyčių mažai - buvom keturiese verysad.gif
Gal į baseiną daugiau susirinks? Paatostogausiu savaitėlę Druskininkuose ir tada abonementą nusipirksiu ir išbandysiu mankštą baseine. Tikiuosi bus smagu rolleyes.gif
Prisijunkite mamytės!
Atsakyti
taip ir neužsiregistravau aš antakalnio poliklinikoje užsiėmimuose, nes pamiršau iš gydytojos pažymą pasiimt. bet suradau ma-uri gal kas nors bandėt ir lankėt? nestuke.gif
Atsakyti
VILNIETEMS
Visi miesto uzsiemimai,kur,kada,kokia kaina ax.gif
Gal kam pravers.
http://dirbumama.gro...sioms-vilniuje/
Atsakyti
QUOTE(GSS @ 2011 01 03, 16:04)
Labas,

gal kas galite pasidalinti šviežesniais atsiliepimais apie Antakalnio poliklinikoje vedamas nėščiųjų mankštas?



Kažin ar būtina yra ginekologo pažyma apie nėštumą jeigu priklausai tai pačiai antakalnio poliklinikai?
Atsakyti
Man labai patiko Kaune Mažylyje nestuke.gif baseine užsiėmimai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RytineSaule: 13 rugsėjo 2011 - 09:02