Įkraunama...
Įkraunama...

Kur sportuoti?

QUOTE(Ledi @ 2012 04 25, 20:50)
as iki pastojimo sportavau linijoj
dabar arba mazinsiu kruvi
arba pereisiu butent i nesciuju,  g.gif
ten yra ir aqua nesciosioms bet kazkaip netraukia manes  schmoll.gif
tik bijau kad man ten nebus ka veikt, nes visvien ipratus visa gyvenima sportuot normaliai  biggrin.gif  ax.gif



nežinau kaip jums, bet mano gydytoja sakė,kad jei sportavau intensyviai iki nėštumo,tai ir toliau galiu sportuot intensyviai, tik atsisakyt tam tikrų pratimų, pvz šokinėjimo.
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2012 04 16, 20:27)
Aerobika labai nebrangiai vyksta pirmadieniais 18h ir trečiadieniais 17h adresu Studentų g. 39.  smile.gif


http://www.facebook....100003729657877
Atsakyti
QUOTE(Kshatrija @ 2012 04 26, 11:51)
pvz šokinėjimo.

Gilaus tempimosi, pratimų ant pilvo, susisukimų, ilgų distancijų, per ilgo būvimo padėtyje - asanoje, pratimų kai stipriai užkyla spaudimas ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2012 04 26, 11:43)

neužfiksavau, kad kažką rašytų apie nestuke.gif mankštą g.gif
Atsakyti
O man patiko BMP, baseine. . Labai puiki atmosfera ir kaina per daug nesikandzioja. Beje lankiausi ir Mazylio baseine, irgi nieko blogo negaliu pasakyti.
Atsakyti
Buvau Vilniuj Sugiharoj nėštukių vandens aerobikoje. Mankštelė trunka 30min, labai švelni, neintensyvi, bet paliko malonų įspūdį. Deja, ant ryt užpūliavo akys. Kadangi visada buvau baseinų mėgėja, tai galiu drasiai teigti, kad tai... nuo nešvaraus vandens...
Kad ir kaip ten smagu, kad mankšta yra po darbo valandų (kas Vilniuj didelė retenybė, nes visi įsivaizduoja, kad nėščios nuo pirmos dienos namie sėdi, deja, jos dar ir dirba), bet nerizikuosiu ten eiti ir neduok die, pasigaut kokią zarazą.... Aišku, jei sportuot nesusišlapinus veido baseine, tai gal ir mano akys būtų sveikos likę, bet aš taip baseine nemoku plaukiot.
Atsakyti
QUOTE(Kshatrija @ 2012 04 26, 11:51)
nežinau kaip jums, bet mano gydytoja sakė,kad jei sportavau intensyviai iki nėštumo,tai ir toliau galiu sportuot intensyviai, tik atsisakyt tam tikrų pratimų, pvz šokinėjimo.

man lygiai taipo pat liepe atsisakyti pilvo preso,o siaip spaortuoju iki 7menesio normaliai
Atsakyti
Sveikos mergytės, gal kuri patars, kur galima sportuoti Vilniuje po darbo arba savaitgaliais? Sukihara netinka, nes kaina didoka blush2.gif . Impulse Fabijoniškėse buvau susiradus, bet vasara nebevyks doh.gif . Nugarą baisiai skauda, norisi pradėt sportuot nuo pat pradžių, bet niekaip nerandu kur verysad.gif . Kažkokia neteisybė ir sportas ir paskaitos darbo metu verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal kas zinote gera treneri/trenere, kuri galetu treniruoti besilaukiancia? I paprasta sporto kluba eiti nelabai noriu, be to galimybes leidzia tureti asmenini treneri ax.gif
Atsakyti
Lankau Vilijos baseina ir nestukiu joga Vejufejoj Kaune. Atsiliepimai patys geriausi. Mankstos nenuvargina, nereikia ten prakaituoti, o efektas superinis ir savijauta nereali. Su pirmu nestumu nesportavau, ir manau be reikalo.
Atsakyti
gal kas buvote Antakalnio poliklinikoj nėščiųjų mankštoj baseine? smile.gif
Atsakyti
mane irgi domina atsiliepimai apie Antakanio uzsiemimus? gal kas lankete? smile.gif
Atsakyti