Įkraunama...
Įkraunama...

Netoleruojamo maisto testas

Gal kas yra daręsi kompiuterinį maisto netoleravimo testą, kur ištiria 200-250 maisto produktų? Kokie atsiliepimai ar palyginimai su kraujo pagrindu daromu testu? Galvoju netolimoj ateity išsitirti, nes turiu problemų su maistu ir norėtųsi kaip nors susitvarkyti šitą reikalą pagaliau..
Atsakyti
sveikos mamos,

radau sia tema ir gal kas galetu padet,gal esat kas susidure o gal zinot kam tai tenka pereit.

zodziu trumpai.kur galima asidaryt maisto netoleravimo testa?ant kiek jie veiksmingi?kokio amziaus vaikeliui tai geriausiai parodo bedas?
mano 10 men maziuke visiskai nebevalgo.

po invaginacijos operacijos paaiskejo kad netoleruoja pieno produktu.dabar vengia gluteno visu oranziniu raudonu vaisiu darzoviu zodziu nebedaug lieka kas valgyt gyva sia savaite mp.
baigiu is galvos iseit nebezinau ka maitint?jai neskanu tie like keli produktai.arba as nebemoku nieko ruost.zodziu esu visiskai pasimetus.niekada anksciau nei su maisto netoleravimu nei alergijom nesu susidurus tai dabar labai sunku.ir mazyles gaila labiausiai.

pasidalinkit prasau informacija busiu labai dekinga.
Atsakyti
o pas alergonloga vedet?
Zinokit ir siaip kartais vaikai nevalgus buna ir nelabai cia ka bepakeisi.
Atsakyti
QUOTE(ramaska2 @ 2014 08 03, 23:18)
sveikos mamos,

radau sia tema ir gal kas galetu padet,gal esat kas susidure o gal zinot kam tai tenka pereit.

zodziu trumpai.kur galima asidaryt maisto netoleravimo testa?ant kiek jie veiksmingi?kokio amziaus vaikeliui tai geriausiai parodo bedas?
mano 10 men maziuke visiskai nebevalgo.

po invaginacijos operacijos paaiskejo kad netoleruoja pieno produktu.dabar vengia gluteno visu oranziniu raudonu vaisiu darzoviu zodziu nebedaug lieka kas valgyt gyva sia savaite mp.
baigiu is galvos iseit nebezinau ka maitint?jai neskanu tie like keli produktai.arba as nebemoku nieko ruost.zodziu esu visiskai pasimetus.niekada anksciau nei su maisto netoleravimu nei alergijom nesu susidurus tai dabar labai sunku.ir mazyles gaila labiausiai.

pasidalinkit prasau informacija busiu labai dekinga.


pabandykit pagalvoti, kokie dar įvairesni gali būti produktai ir duokit rinktis. po didelių žarnyno sudirginimų natūralu, kad valgymas asocijuojasi su blogybe. bet praeis 4u.gif
mano sūnus kai nevalgė kelias dienas dėl maisto netoleravimo, pamatė ant stalo pomidorus ir griebė valgyt. nors jau po tokio bado tikrai negalvojau, kad toks maistas tiktų, bandėm visus rekomenduojamus dietinius.
Atsakyti
QUOTE(ramaska2 @ 2014 08 03, 23:18)
sveikos mamos,

pasidalinkit prasau informacija busiu labai dekinga.


Pirmiausia, mamyte, pati nusiraminkite. Ypač dėl to kad maitinate. Tikrai iš bado nenumirs kol valgys MP. Maniškė nuo pat gimimo netoleravo pieno, kiaušinių, gliuteno, aplamai iš košių galėjo valgyt tik grikius. Iki 2,5 metų valgė beveik tik vien MP, kito maisto atsisakydavo. Ir maitinau taip ilgai vien todėl kad bijojau jog iš bado nenumirtų. Dabar jau maniškei 4metukai, ji sveika mergytė ir turi puikų apetitą wink.gif
Sunerimt reikėtų tik tuo atveju jei akivaizdžiai matytumėt kad vaikučiui silpna, pastoviai neramus, nepriauga svorio. O jei vaikas judrus, linksmas tai viskas gerai.

Beje, jei tikrai žinot kokio maisto netoleruoja vaikutis, tai ir maitinanti mama turi vengti tokio maisto.
Atsakyti
Sveikos

Ar kas nors pastebejo, kad isemus netoleruojamus produktus sureteja arba visai nustoja migrenos? Zinau, kad buna kam migrena buna nuo vyno ir panasiu specifiniu produktu, man idomu ar maisto netoleravimo testas parodytu tuos alergenus, kurie gali potencialiai gali sukelti migrena ar ir neparodyti vis tiek gali.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
labutis , gal kas daret Maisto netoleravimo testas DERMATRON CLS aparatu koke jusu nuomone -aciliepimai
Atsakyti
Padovanojau gimtadienio proga mamai tyrimą. Jai po trečios sesės niekaip nesisekė numest svorio. Iš pradžių keikėsi, nes išbraukė pieno produktus, vištieną, neleido valgyt obuolių, bet po to, kai pradėjo matytis rezultatai su tokiu užsidegimu į parduotuvę eidavo (o dar su didesniu pro pieno skyrių praeidavo thumbup.gif ), kad uch tongue.gif
Tai va, mama dabar sveria, kiek prieš mane gimdydama, o aš planuoju ir pati nueit į Žveryno medicinos centrą. Kiek skaičiausi, ir alergijas galima pasinaikint, o man kiekvienas pavasaris yra nosinių naikinimo metas verysad.gif verysad.gif
Gal dar kas buvot pas Tulčiną, kaip atsiliepimai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2014 09 30, 12:30)
Sveikos

Ar kas nors pastebejo, kad isemus netoleruojamus produktus sureteja arba visai nustoja migrenos? Zinau, kad buna kam migrena buna nuo vyno ir panasiu specifiniu produktu, man idomu ar maisto netoleravimo testas parodytu tuos alergenus, kurie gali potencialiai gali sukelti migrena ar ir neparodyti vis tiek gali.



maisto netoleravimo testas nerodo alergenu. Visiskai. Pvz. jei busit alergiska riesutam, o pries testo daryma pati to nepasakysit, tai netoleruotinu produktu sarase tie riesutai greiciausiai nebus itraukti.

QUOTE(seska @ 2015 09 10, 12:29)
Padovanojau gimtadienio proga mamai tyrimą. Jai po trečios sesės niekaip nesisekė numest svorio. Iš pradžių keikėsi, nes išbraukė pieno produktus, vištieną, neleido valgyt obuolių, bet po to, kai pradėjo matytis rezultatai su tokiu užsidegimu į parduotuvę eidavo (o dar su didesniu pro pieno skyrių praeidavo thumbup.gif ), kad uch  tongue.gif


man tai kazkaip labai jau keistai atrodo, kad visiems, kam tik girdejau, testas "parodo", kad negalima valgyti prieno produktu g.gif
Atsakyti
Vakar buvau kaune naturalios medicinos centre. tulcinos.
o nuo ko viskas prasidejo.
man 35m. vasaros gale sveriau 124kg, esu ~185cm ugio. gruodzio 18d sveriau 107kg
ka dariau? maistas (80%) ir fizinis aktyvumas. (20%)
visus saldzius gaiviuosius gerimus pakeiciau vandeniu, tas iprotis susitvarke per kokia savaite, kokio torto ar sausainiu/saldainiu tik retkarciais, per gimtadienius, susiejimus.
atradau, kad uzejus norui kazka uzkasti - isgeriu kefyro ar rugpienio (pradzioje gerdavau ir saldzius jogurtus, taciau atsisakiau del angliavandeniu) ir apetitas pradingsta.
svoris krito greitai,eigoje pradejau lankyti baseina/pirtis (dazniausiai ir zmona issitempiu), paskui svoris kristi apstojo. pritruko motyvacijos smile.gif
lapkricio menesi nuejau i seminara Andriaus Pauliukeviciaus apie sveika mityba.
Gavau daug naudingos informacijos apie pusryciu valgyma, apie baltymus, angliavandenius, riebalus, maisto produktus.
Grietine pakeiciau aistes graikisku jogurtu, stengiuosi, jei yra galimybe, valgyti salotas, kavineje uzsisakyti taip pat salotas. atradau kad man patinka cezario salotos (ar picerijose ar is pacio makdonaldo, bet kur)
Svoris toliau pradejo kristi.
Kaip ir minejau, dideliu valios pastangu tam tikrai nereikejo, tiesiog siektiek pakeiti maitinimosi iprocius, papildomus uzkandzius pakeiciau kefyru.
lapkricio men. pradejau lankyti pora kartu i savaite sporto saleje vaiku bokso treniruotes.
Ta valandele "pakenti", bet psichologinis pasitenkinimas islieka keleta dienu.
Su treneriu paplepame, sako gal tau reiketu pasibandyti padaryti maisto toleravimo testa.
tai ir nieko per daug nesidomejes, paskautau ju puslapyje kad ir svori numeta, ir zvynelinei padeda (as ja turiu), uzsiregistruoju ir vakar nuvaziavau. Kaune.
Pasirode labai itartina kad visas kolektyvas pensininkai. Jaunimas neina nes netiki? Juk viskas juda i prieki, o pas jaunus zmones sviezios zinios.
Uzstrigo dokumentuose kad jie raso "alternatyvi medicina". Galvoju kazin ar jie is viso turi kazkokia gydymo istaigos pazymejima, ar tiesiog veikia kaip dietologai.
pridaviau krauja, atvaziuoju po pietu.
priima dietologe. parodo kokiu negaliu vartoti maisto produktu. pienas? rimtai sakau? ir issigastu.
paduoda man parasyta valgiarasti (ka valgyti).
nieko naujo nepamatau, tik kad pietum ekstravagantisku pavadinimu darzoves, zuvys ar juros gerybes. samdyti vireja? smile.gif
kvieciai, rugiai, bulves ar riesutai ne problema, bet visiskai negaliu vartoti pieno produktu!
O kaip baltymai? As sportuodamas jauciu kaip kunas stipreja, o kas tada bus statybine medziaga?
sakau be kefyro mano apetitas bus didelis. ji negirdi. tiek to, galvoju pabandysiu.
Ka daryti kad nenoreti valgyti nepasako. Toliau pasakoja apie zarnyni isvalyma. Sakau o tai juk per pusmeti vel ten viskas uzsines. Ji sako jei blogu produktu nevalgysi, neuzsines. Galvoju tukstancius metu visiems gyviems organizmams issivalo viskas o dabar nebeissivalo... keista man pasirode, nors nesigincijau su ja. Kad ir argumentu neisgirdau kodel blogai jei tuose sienelese uzsilieka maisto atliekos? Kas blogai? Negi gamta visko neapgalvojo?
Manes niekas ten neitikino nei del maisto toleravimo testo (pasakojo apie leukocitus, bet juk maistas tiesiogiai i krauja nepatenka!!! bet galvoju juk yra alergijos, nesigincysiu. apie zarnyno valyma manes neitikino tuo labiau.
Galvoju svoris man krenta taip ar taip, bet suzinosiu ar padeda zvynelinei tik pabandes ta dieta. nutariu pabandyti. Kaip ir kitu - manes niekas nefotografavo.
Jau vakare jauciu nepasitenkinima, nes noriu valgyti. geriu vandens - nenumusa noro uzkasti. Jauciuosi nevykelis. isgeriu kefyro. Galvoju ryte bus kitaip.
Atsikeliu ryte, pavalgau koses ir bandau negerti nieko 2 valandas (tenai sake puse valandos pries valgi ir dvi valandas po valgio nieko negerti).
Noriu valgyti. Jauciu itampa. Nuotaika blogeja. Kantrybes taure tuoj pesipildys. Nusprendziu neekspermentuosiu, svorio kritimas ir gera psichologine busena man svarbiau nei ekpermentai del zvynelines (tuo labiau, kad medicininiai preaparatai kartas nuo karto apvalo liga, o dietologe man dideliu vilciu del zvynelines nedejo. sake galbut per ilga laika pades).
Atsigeriu kefyro, apetitas dingsta.
Pagooglinu apie maisto toleravimo testa, surandu sita tema ir palengveja.
Tuo labiau uzstrigo, kad po metu produktu sarasas persivercia. smile.gif
Nors ir kazkiek gaila isleistu pinigu, bet tai man dave geros gyvenimiskos patirties bei isitikinimo kad pries darant reikia pasigooglinti smile.gif
Psichologine busena atsistato. smile.gif

nekiskite pinigu! su tokiais metodais pulsite i depresija ir nustosite save myleti!




Atsakyti
QUOTE(Marius_ @ 2015 12 19, 14:05)


Gražiai čia viską parašėte, bet su savo ,,problema" nutarėte gyventi toliau....Jums netinka pieniški produktai, nuo to ir svoris, ir psoriazė, ir dar nežinia kokių ligų atsiras. Pirma Jums teks susitaikyti pačiam su savimi ir tik tuomet galėsite sau padėti :-) sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 09 26, 12:23)
man tai kazkaip labai jau keistai atrodo, kad visiems, kam tik girdejau, testas "parodo", kad negalima valgyti prieno produktu  :hm

nieko čia keisto , karvės pienas aplamai gamtos sukurtas veršiukui ne žmogui, todėl 90 proc. žmonių jo netoleruoja, o testas tą parodo.

QUOTE(Marius_ @ 2015 12 19, 14:05)
nekiskite pinigu! su tokiais metodais pulsite i depresija ir nustosite save myleti!

mastau.png Jūs dar kartą perskaitykit ką parašėt.
Pasidarėt tyrimą, kuris parodė, kad netoleruojat pieno produktų, bet vistiek gėrėt kefyrą- nesilaikėt nurodymų, tai aišku, kad efekto nebus, kad pinigai išmesti į balą.

Keisti kartais žmonės tikrai , patys nesilaiko nurodymų, o kitiems patarinėja rolleyes.png

Nesu darius šio tyrimo, bet labai norėčiau, ir planuoju pasidaryti. Kad netoleruoju kviečių ir pieno produktų ir taip žinau, bet jauęiu kad yra daugiau alergizuojančių produktų, noriu juos ištraukt į dienos šviesą smile30x30.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radmile: 17 rugpjūčio 2016 - 20:12