Įkraunama...
Įkraunama...

Netoleruojamo maisto testas

QUOTE(*Amberr* @ 2010 11 30, 00:14)
Nu bet ir kainos tu testu tai zveriskos  doh.gif  blink.gif  schmoll.gif Tikiuosi,kad man niekad neprireiks jo darytis tfu tfu tfu  blush2.gif nes tikrai butu gaila ismesti tokia suma uz si testa ir dar kai nevisada  net reikiama info gauni is jo  ax.gif  g.gif  doh.gif


mano nuomonė tokia pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airan @ 2010 08 21, 15:47)
as tai del mazojo sveikatos bedu galvojau jam ta testa atlikti...bet prisiskaiciau, kad MN testo rezai labai skiriasi priklausomai nuo busenos-neveltui raso, kad skirtingose vietose atlikus skirtingai gaunas..ir dar, kad butu galima rimtas isvadas daryt, ji reikia min 3 kartus atlikt.
uztat netiketai sau radau 10 kartu pigesne alternatyva! kai kreipemes su mazuoji pas homeopata, jis atliko mums mikrobangu biorezonanso testa. maza to, kad suzinojom, jog pas zuiki problema su tulzies lataikais, tai dar mums paziurejo, ir susake kokiu produktu reikia vengt,o ko isvis niekada nevalgyt! ir zinok rezultatas super!  tad tikrai manau,kad neverta tiek moket uz MN testa...


Ieškau info apie kompiuterinį maisto netoleravimo testą, nes į kraujo žiūriu labai skeptiškai. Kaip suprantu homeopatas jums būtent tokį ir padarė, taip? Mano dukrai dveji meteliai, kaip ją išlaikyti tiek laiok prie to aparačiuko doh.gif Kaip jums rezultatai? Ar pasitvirtino????
Atsakyti
QUOTE(rimiale @ 2011 02 03, 23:41)
Ieškau info apie kompiuterinį maisto netoleravimo testą, nes į kraujo žiūriu labai skeptiškai. Kaip suprantu homeopatas jums būtent tokį ir padarė, taip? Mano dukrai dveji meteliai, kaip ją išlaikyti tiek laiok prie to aparačiuko  doh.gif Kaip jums rezultatai? Ar pasitvirtino????


Taip, toki. Pirma dare vaikui to testo variacija (sutrumpinta gal versija, ziurejo tikslinius produktus), o po to ir mes su vyru pasidarem (nu ta kur vis 250 produktu). Rezultatai man patiko, tikrai nepasiule valgyti tik egzotiskas mesas smile.gif)) Beje,vyrui ir man rez-ai skirtingi. Tai kiek pakoregavom dieta. IR tikrai pasitvirtino-bedos, del kuriu daremes, pasibaige. Jauciames gerai smile.gif ko ir visiems lb linkiu:)
Atsakyti
Paskaičiau ir nebesinori tiek pinigų kišti.... doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Frezija13 @ 2010 10 02, 08:42)
Mano draugė buvo pasidariusi šį testą, ,maitinosi taip  kaip rekomendavo, aišku labai sulieknėjo, bet ...baigėsi gydymas Vasaros 5 dispanseryje. Psichologiškai žmogų taip ,,smuko", kad po to normalaus gyvneimo negalėjo gyventi, ėmė sapnuotis maistas, baisus noras valgyti, o pavalgius vėmimas ir t.t.\
Man jos buvo be galo gaila ir rekomendavau tiesiog važiuoti į Tulčinos centrą bei pakelti triukšmą iki ko žmogų nuvaro visos ,,sveikos" mitybos, organizmo vlaymai ir pan. g.gif

O siaube, praejo belen koks noras dometis tuo toliau.
Atsakyti
Jau seniai norėjau parašyti apie savo įspūdžius Žvėryno natūralios medicinos centre, bet vis susilaikydavau, nes gerbiu medikus, ypač dirbančius privačiai, o šiuo komentaru labai nepalankiai atsiliepsiu apie "gydytoją" Tulčiną.

Pirmas susitikimas su gydytoja buvo ganėtinai malonus. Ji paskyrė dietą, paaiškino apie pieno, kavos, juodos arbatos žalą, padiskutavom apie lėliukų auginimą. Viskas praėjo sklandžiai ir mandagiai.

Nurodymų laikiausi 100 procentų, valgiau tik galimus produktus, bet svoris krito labai pamažu - 1 kg. per mėn. Bet tai mane tenkino. Labiau neramino "velniškas" galvos skausmas ir labai mažas AKS (spaudimas).
Pas gydytoją pakartotinam vizitui niekaip neprisiruošiau, tad sulaukiau skambučio ir malonaus pakvietimo užsukti pas gydytoją konsultacijai.

Antrasis susitikimas su Tulčina buvo baisus. Buvau išvadinta melage, nes ši nepatikėjo, kad laikausi dietos ir svoris krenta "tik tiek", dėl galvos skausmo ir spaudimo komentaras buvo toks "tai Tavo organizmas kvailai reaguoja į dietas", ji šaukte šaukė, kad privalau valytis žarnyną ir atlikinėti vegatestą ir pan. Bet jokių veiksmų kaip gydytoja ji neatliko: nepamatavo spaudimo, nesurinko anamnezės, net neperskaitė anketos. Po 15 min. jos rėkiančio monologo galų gale neištvėriau ir pakomentavau, kad ji elgiasi prasčiau už valytoją ar "turgaus bobą". Po šio komentaro šioji susitvardė, atsiprašė komentuodama, kad mano biolaukai jai netinka.

Vegą testą aš atlikau (labai jau smalsu buvo), o išvados atsirado eigoje.

Pasirodo svorio nekritimą ir galvos skausmus lėmė nėštumas, kurio aš, kaip žindanti mama, nuspėti negalėjau, bet Tulčina, jei būtų veikusi kaip medikė ir ieškojusi to priežasties, o ne rėkusi, būtų atradusi. Nėštumo neparodė ir "stebuklingas" Vega testas.

Žarnyno valymas nėštumo metu yra griežta kontraindikacija.

Šiaip pats maisto netoleravimo testo principas yra geras, bet rekomenduočiau, kad jį atliktų gydytojas, o ne Tulčina. Testą galima atlikti ir kitoje klinikoje, daug pigiau ir maloniau. O dėl pačios Tulčinos elgesio, tai pasirodo (kai pradėjau dalintis savo patirtimi su draugėmis), kad tos moterys, kurioms nepavyko iš karto numesti svorio, patyrė tą patį moralinį terorą.

Sėkmės visoms, bandančioms mesti svorį. Stiprybės. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZEMIKA: 10 kovo 2011 - 20:14
na man padejo naturalios medicinos centre numest 10kg svorio ir pataisiau savo sveikata.
Atsakyti
Įdomu daro dar kokiose klinikose ar poliklinikose šį tekstą, apart Tulčinos klinikų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZEMIKA @ 2011 03 10, 20:11)
Šiaip pats maisto netoleravimo testo principas yra geras, bet rekomenduočiau, kad jį atliktų gydytojas, o ne Tulčina. Testą galima atlikti ir kitoje klinikoje, daug pigiau ir maloniau. O dėl pačios Tulčinos elgesio, tai pasirodo (kai pradėjau dalintis savo patirtimi su draugėmis), kad tos moterys, kurioms nepavyko iš karto numesti svorio, patyrė tą patį moralinį terorą.


Nieko gero tas netoleravimo testas - jis parodo to momento organizmo reakciją. pavalgysi kelias dienas vieno maisto ir rodys atmetimą. O svorio metimui juk ta pati dieta visiems tiktų:
pusryčiai - košė, priešpiečiai - vaisiai/salotos, pietūs - daržovių troškinys/porą kartų per savaitę vištiena/žirnių košė/žuvis; vakarienė - salotos. Mažiausiai porą litrų vandens.
Mes dukrai darėm tą testą, iškart pasakėm, kad riešutų, šokolado.... negauna, o kai alergija nepraėjo taip pat pradėjo sakyti, kad tikriausia slapčia valgo. Tikėjomės, kad sužinosim kažką daugiau, bet eilinis alergologas daug naudingesnis.
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2011 03 28, 22:55)
Nieko gero tas netoleravimo testas - jis parodo to momento organizmo reakciją. pavalgysi kelias dienas vieno maisto ir rodys atmetimą. O svorio metimui juk ta pati dieta visiems tiktų:
pusryčiai - košė, priešpiečiai - vaisiai/salotos, pietūs - daržovių troškinys/porą kartų per savaitę vištiena/žirnių košė/žuvis; vakarienė - salotos. Mažiausiai porą litrų vandens.
Mes dukrai darėm tą testą, iškart pasakėm, kad riešutų, šokolado.... negauna, o kai alergija nepraėjo taip pat pradėjo sakyti, kad tikriausia slapčia valgo. Tikėjomės, kad sužinosim kažką daugiau, bet eilinis alergologas daug naudingesnis.


nesutinku, testas parodė netinkamą maistą, kurio pvz niekada nevalgiau.

Papildyta:
QUOTE(Krisanta @ 2011 02 20, 14:24)
Paskaičiau ir nebesinori tiek pinigų kišti.... doh.gif


ne visų patirtis vienoda, pvz. aš tai nesigailiu smile.gif
Atsakyti
Pasidariau aš tuos kraujo tyrimus Endemik klinikoje....
Gavosi N kartų pigiau, nei pas Tulčiną, ir niekas smegenų "neplovė".... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2011 05 06, 16:06)
Pasidariau aš tuos kraujo tyrimus  Endemik klinikoje....
Gavosi N kartų pigiau, nei pas Tulčiną,  ir niekas smegenų "neplovė".... 4u.gif


šeip tyrimai tai ne tokie patys smile.gif
Atsakyti