Įkraunama...
Įkraunama...

Netoleruojamo maisto testas

Dariausi as ta testa..negalima buvo visko, be ko negaliu(kava, metine arbata, mesa) sarasiukas netrumpas buvo..Saziningai laikiausi 2 savaites griudama nuo koju ir baisiai depresuodama.Zemas spaudimas, be kavos ne atsikeliu..Meciau ir gailiuosi tik del ismestu pinigu.Kiek pazystamu daresi-visiem panasiu produktu negalima:)
Atsakyti
QUOTE(Ella75 @ 2012 01 05, 01:13)
Dariausi as ta testa..negalima buvo visko, be ko negaliu(kava, metine arbata, mesa) sarasiukas netrumpas buvo..Saziningai laikiausi 2 savaites griudama nuo koju ir baisiai depresuodama.Zemas spaudimas, be kavos ne atsikeliu..Meciau ir gailiuosi tik del ismestu pinigu.Kiek pazystamu daresi-visiem panasiu produktu negalima:)

o ar pavyko kazkiek kg atsikratyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziurgita:) @ 2011 06 29, 09:10)
Mano gana stambi drauge dare zarnyno valyma, tai sake toks tamsus vanduo is pirmo bego...ir istrauke gydytpja 50cm kirmele  doh.gif  unsure.gif  bet po keliu apsilankymo vandenukas jau bego svaresnis.
Nezinau ar pati rysciausi tokiai procedurai, jei tai butu gyvenimo ar mirties klausimas, tuomet taip cool.gif


doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Viena mano draugė labai vargdavo su spuogais ir alergijomis, pasidarė šį testą, laikėsi paskirtos dietos ir rezultatas tikrai akivaizdus thumbup.gif Kas įdomiausia, ji pastebėjo, kad beveik viskas atitiko pagal jos kraujo grupei rekomenduojamą dietą, o tokią kiekviena iš mūsų galime rasti nemokamai internete mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas galite atsiųsti kokį vieną konkretų Tulčinos mitybos planą/dietą. Ryžtuosi socialiniam eksperimentui: laikysiuos 4 savaites ir paskelbsiu kokie rezultatai.
Atsakyti
QUOTE(mmaammaa @ 2012 04 05, 16:56)
Gal kas galite atsiųsti kokį vieną konkretų Tulčinos mitybos planą/dietą. Ryžtuosi socialiniam eksperimentui: laikysiuos 4 savaites ir paskelbsiu kokie rezultatai.


Na kas tiko vienai gal jums visai netiks 4u.gif
Va pvz man sudarė taip kad ... iš viso to testo negaliu pieno produktų, rūkytų keptų gaminių...iš mėsos tik kalakutieną.. kruopas - grikiai, avižos... daug vaisių daržovių - tik ridikėlio ne... gert arbatas galiu... nors kavos ir tiap nieko negėriau.. žuvies - lydeka, menkė, otas lyg tais...
Laba inesijaučiau nuskriausta...bet per pietus galiu suvalgyt tik 250 g...Ryte košės, arba obuolį...
Man rods užtektų tik porcija ssumažint...
Aišku judėt patartina...
Atsakyti
QUOTE(Spugnė @ 2012 04 06, 08:09)
Na kas tiko vienai gal jums visai netiks  4u.gif
Va pvz man sudarė taip kad ... iš viso to testo negaliu pieno produktų, rūkytų keptų gaminių...iš mėsos tik kalakutieną.. kruopas - grikiai, avižos... daug vaisių daržovių - tik ridikėlio ne... gert arbatas galiu... nors kavos ir tiap nieko negėriau.. žuvies - lydeka, menkė, otas lyg tais...
Laba inesijaučiau nuskriausta...bet per pietus galiu suvalgyt tik 250 g...Ryte košės, arba obuolį...
Man rods užtektų tik porcija ssumažint...
Aišku judėt patartina...


O gal galite tiksliai atsiųsti pvz. į asmeninę dėžutę, kiekius ir visą mitybos planą. Kažkaip turiu įtarimą, kad prisilaikant bet kurios iš Tulčinos dietų, svoris turėtų mažėti. Skaitant tų produktų sąrašą, kurių negalima valgyti, tikrai sutinku, kad kemšant keptą kiaulieną ar rūkytas dešras numesti svorio labai sunku. Taigi noriu arba patvirtinti arba paneigti Tulčinos dietų mitą.
Atsakyti
o cia nepanasus metodas i dieta pagal kraujo grupe g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmaammaa @ 2012 04 06, 12:48)
O gal galite tiksliai atsiųsti pvz. į asmeninę dėžutę, kiekius ir visą mitybos planą. Kažkaip turiu įtarimą, kad prisilaikant bet kurios iš Tulčinos dietų, svoris turėtų mažėti. Skaitant tų produktų sąrašą, kurių negalima valgyti, tikrai sutinku, kad kemšant keptą kiaulieną ar rūkytas dešras numesti svorio labai sunku. Taigi noriu arba patvirtinti arba paneigti Tulčinos dietų mitą.

QUOTE(Spugnė @ 2012 04 06, 08:09)
Na kas tiko vienai gal jums visai netiks  4u.gif
Va pvz man sudarė taip kad ... iš viso to testo negaliu pieno produktų, rūkytų keptų gaminių...iš mėsos tik kalakutieną.. kruopas - grikiai, avižos... daug vaisių daržovių - tik ridikėlio ne... gert arbatas galiu... nors kavos ir tiap nieko negėriau.. žuvies - lydeka, menkė, otas lyg tais...
Laba inesijaučiau nuskriausta...bet per pietus galiu suvalgyt tik 250 g...Ryte košės, arba obuolį...
Man rods užtektų tik porcija ssumažint...
Aišku judėt patartina...


Taigi, mano, kaip mitų griovėjos tikslas: patikrinti, ar nepriklausomai nuo kraujo tyrimo, prisilaikant bet kurios iš Tulčinos dietų, galima pasiekti svorio mažėjimo. Be to turiu odos problemų - jei po eksperimento situacija pagerės, galima bus įtarti, kad tai bendro pobūdžio rekomendacijos, o kraujo tyrimas - tik akių dūmimas.
Atsakyti
Turiu dvi drauges, kurioms testas tikrai padejo, kaip ir testas pagal krauja.
Atsakyti
maisto netoleravimo testa dariausi du kartus. viena 2005 m. kita 2006 m. t.y po pusantru metu. i zinote ... tai kas tinkamu buvo nustatyta pirmame teste, antrame teste buvo nebetinkama.
testo pagalba numeciau 24 kg, bet juos taip pat greitai prisiauginau kaip ir numeciau.
ismestu pinigu uz testa nebuvo gaila. gaila tik tai, kad neturiu valios. o jos uz jokius pinigu smanau nenupirksi. laikytis gera ir paprasta kol krenta kilogramai bet kai jie nustoja krite tampa labai sunku. taip atsitiko ir man.
Ka jus manote as ir vel noriu to testo....
vakar labai daug skaiciau atsiliepimu, visokiu ju yra ir geru ir blogu.
beda ta, kad man pripazinta anemija. kaip maitintis siai dienai, as nezinau... i ka kreiptis taip pat nezinau, medikai rekomendavo kruvas vitaminu ir pilnaverte miyba. kas tai yra pilnaverte, siai dienai nebenaujiena, taciau nuo tokios mitybos as nusilpau.
nezinau ar verta man darytis maisto netoleravimo testa. vakar atsiverciau zveryno uzrasus, perskaiciau ir baisu pasidare... tek valgant ir be jokio testo manau kiekvienas numestu daugiau ar maziau bet vis tiek numestu. o man ne tik kad numesti kilogramu reikia bet krauja sitprinti
siandien vel nezinau ar verta testui moketi pinigus sad.gif
Atsakyti
As dariausi ta testa del alergijos (Sienlige,progresuojanti anafilaksija.)Nepadejo. Kilogramai pradejo kristi, nors ir nereikejo, po menesio dietos ir pati nualpau. Negalima buvo valgyti pieno produktu, miltiniu produktu, bulviu, raudonos mesos ir t.t
Atsakyti