Įkraunama...
Įkraunama...

Dalykinė apranga karjeristėms

QUOTE(Aristeja @ 2010 05 22, 01:16)
Tai gi cia mano nusiziureti marskineliai su kaspineliais.  wub.gif  Mano krutine ir yra tarp c ir d.Tai turetu isimti gerai.O kaip nesiojasi? ar jie su elastanu ?
Jau jauciu jamsiu  ax.gif

Tokius baltinukus turiu dveju spalvu: juodus ir violetinius. Violetinius pirkau naujus per skelbiu.lt, medziagyte maloni, medvilne su elastanu. O juodus siunciausi per SM tarpininke, kuri uzsako is Lenkijos, tai tiesa pasakius, kai istraukiau is maiselio, tai issigandau, medziaga kazkokia plona, nepasakyciau, kad ten nors 10% yra medlvilnes g.gif , norejau grazinti, bet pasake, kad grazinimas kainuos brangiau nei patys marskinukai doh.gif Zodziu taip ir guli. O violetiniai mano mylimukai wub.gif
Marskinukai nera labai ilgi, graziai ilemenuoti, sone yra uztrauktukas, gerai tempiasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristepala: 22 gegužės 2010 - 12:31
O man vat kita bėda su dalykine apranga. Lietuvos parduotuvėse dalykinės aprangos kostiumėliai tokie +40 vos ne. Na, labai jau moteriški, akivaizdžiai vyresnei. Labai sunku rasti jaunatviško dalykinės aprangos į darbą.
Atsakyti
QUOTE(Aiden @ 2010 05 22, 17:52)
O man vat kita bėda su dalykine apranga. Lietuvos parduotuvėse dalykinės aprangos kostiumėliai tokie +40 vos ne. Na, labai jau moteriški, akivaizdžiai vyresnei. Labai sunku rasti jaunatviško dalykinės aprangos į darbą.


Nu jo tas irgi tokie visi kostiumai babski doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiden @ 2010 05 22, 19:52)
O man vat kita bėda su dalykine apranga. Lietuvos parduotuvėse dalykinės aprangos kostiumėliai tokie +40 vos ne. Na, labai jau moteriški, akivaizdžiai vyresnei. Labai sunku rasti jaunatviško dalykinės aprangos į darbą.


Kai buvau "siauresnė", rasdavau parduotuvėje "Eurostilius" Kauno Urmo bazėje, 1 berods geltonosios galerijos sandėlyje. Lietuviai siuva jaunatviškus dalykinius rūbus, kurie puikiai komplektuojasi pvz. švarkas, kelnės, sijonas, liemenė. Bėda, kad jie orientuojasi į max. 40 dydį dėvinčias merginas, bet palaidinių su puikiais žabo randu ir 42 dydį... smile.gif
Atsakyti
Oj, ne. Tik ne Urmas doh.gif Man ten tikri gariūnai tik po kitu stogu.
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2010 05 22, 21:37)
O kainos kokios?  g.gif


Man - nemažos, bet porąkart pataikiau į nuolaidų sezoną ir laimingai marškinių su mano mėgstamais žabo pirkau po keliasdešimt litų.

QUOTE(Aiden @ 2010 05 22, 22:39)
Oj, ne. Tik ne Urmas doh.gif Man ten tikri gariūnai tik po kitu stogu.


O aš jums ir nesiūlau eiti į vadinamąsias muges laugh.gif Radau internetinį jų puslapį :Eurostilius - kažkaip asortimentas sumažėjęs g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristeja @ 2010 05 08, 16:45)
Keliam tema i virsu  4u.gif
Labai idomu kur perkate marskinelius . ? Gal kuri bandete uzsisakyti  is LILY lietuviskos parduotuves ?
Vat sitos http://www.lilyoffrance.lt/
Idomu kaip ten kokybe ?dydziai ar atitinka ?


o kaip but su marskiniais kai reikia mazo dydzio? XS... gal kas susiduria su tokia pat problema? kur jus perkate? pati jei kazka tokio randu, tai bunu labai laiminga.

man daugumoj parduotuviu visi dideli... matyt manoma, kad baltus "oficialius" marskinius nesioja tik didesnes ir rimciau atrodancios moterys biggrin.gif

Apie kostiumelius net nekalbu - nusipirkti grazu savo dydzio be shansu, reikia siutis pagal uzsakyma smile.gif

siaip sita zinute gal labiau tinka i tema "mazu dydziu drabuziai", bet vis vien apie dalykine apranga, tad gal nebus off topic ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 23 gegužės 2010 - 00:53
QUOTE(Minerva @ 2010 05 22, 23:39)
O aš jums ir nesiūlau eiti į vadinamąsias muges laugh.gif Radau internetinį jų puslapį :Eurostilius - kažkaip asortimentas sumažėjęs g.gif
Sijonas dailus smile.gif Tik marškiniai ne. smile.gif Labai sunku rasti baltus marškinius doh.gif Tokius paprastus kaip vyriškus. Jei per krūtinę viskas ok, tai per liemenį laisva, o jei per liemenį gerai, tai per krūtinę tempia doh.gif Esu radusi vienus kur susisega per klyną, tai nieko nėra patogiau, pakėlus ranką neišsipašo ir kelnių ar sijono. Bet tokius rast, tai prilygsta stebuklui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiden @ 2010 05 23, 11:33)
Esu radusi vienus kur susisega per klyną, tai nieko nėra patogiau, pakėlus ranką neišsipašo ir kelnių ar sijono. Bet tokius rast, tai prilygsta stebuklui lotuliukas.gif


Ar ne Victoria Secret tokius turi? g.gif Man šiuo metu tokio tipo netinka dėl didelės sėdimosios, bet kadaise dėvėjau ir neatsidžiaugdavau.



Atsakyti
QUOTE(Aiden @ 2010 05 23, 10:33)
Sijonas dailus smile.gif Tik marškiniai ne. smile.gif Labai sunku rasti baltus marškinius doh.gif Tokius paprastus kaip vyriškus. Jei per krūtinę viskas ok, tai per liemenį laisva, o jei per liemenį gerai, tai per krūtinę tempia doh.gif Esu radusi vienus kur susisega per klyną, tai nieko nėra patogiau, pakėlus ranką neišsipašo ir kelnių ar sijono. Bet tokius rast, tai prilygsta stebuklui lotuliukas.gif

Asmeniškai man, tai nepatinka. Sulenda į užpakalį ir viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2010 05 23, 11:18)
Asmeniškai man, tai nepatinka. Sulenda į užpakalį ir viskas  blush2.gif
Gal tas susegimas per siauras. mastau.gif Nes maniškių visai kaip apatinių kelnaičių. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiden @ 2010 05 23, 14:40)
Gal tas susegimas per siauras. mastau.gif Nes maniškių visai kaip apatinių kelnaičių. smile.gif


bet tai nalabai patogu man rodos kaskart sagstyti mastau.gif

Papildyta:
QUOTE(Aiden @ 2010 05 23, 10:33)
Esu radusi vienus kur susisega per klyną, tai nieko nėra patogiau, pakėlus ranką neišsipašo ir kelnių ar sijono. Bet tokius rast, tai prilygsta stebuklui lotuliukas.gif


o tu marskiniu tai tikrai yra VS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 23 gegužės 2010 - 14:02