Įkraunama...
Įkraunama...

Dalykinė apranga karjeristėms

Na, tačiau patogu kai pakėlus rankas aukščiau nereikia jų taisytis, susikišinėt ir pan. smile.gif O sagstytis netrukdo smile.gif Juk ne 10 kart per 8val to reikia smile.gif
Atsakyti
Jaunatviškos dalykinės aprangos aš visad rasdavau jau minėtame Euro stiliuje, asortimentas tikrai nemažas, gražūs marškiniai, kostiumėliai, mažų dydžių į valias, kam aktualu, tik gaila, bet šis tinklas bankrutuoja. unsure.gif Šiuo metu vyksta paskutinių prekių išpardavimai.
Taip pat man gražių dalykinių rūbų yra parduotuvėje Pretty one, esančioje Oze, tačiau kainos šiek tiek kanda, o nuolaidų būna retai ir tos mažos. ax.gif
Daugiau kažkaip mėgstamų parduotuvių nesu atradusi, dalykinių rūbų ieškau įprastose smile.gif
Atsakyti
Na, esu radusi klasikiniu kelnių 'ZARA' parduotuvėje. Dėl sijonų, tai dažnai užtaikau prastos kokybės pamatyt, tai ir neperku. Dar yra viena parduotuvė, man tikrai joje patinka, tik kainos ne visiems prieinamos "Ivo Nikkolo". Jei kartais keliausite į kokią Europos šalį, siūlau ten pasiieškoti 'H&M' parduotuvės. Tikrai rasit jaunatviško dalykinio stiliaus drabužių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar aukščiau minėtame „Eurostiliuje“ būna drabužių aukštaūgėms (180cm)? Ar siuva tradiciškai tik 168-172cm ūgio moterims?
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2010 05 23, 20:52)
Ar aukščiau minėtame „Eurostiliuje“ būna drabužių aukštaūgėms (180cm)? Ar siuva tradiciškai tik 168-172cm ūgio moterims?


Net nežinau g.gif Kadangi aktualu tai, kas tinka 173 cm ilgio, tai net nesidomėjau g.gif
Atsakyti
Ko gero, reikės savaitgalį surizikuoti ir nuvažiuoti apsidairyt į vietą. Gal dar ką nors sau rasiu biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Aiden,2010 05 23, 11:33]Sijonas dailus smile.gif Tik marškiniai ne. smile.gif Labai sunku rasti baltus marškinius doh.gif Tokius paprastus kaip vyriškus. Jei per krūtinę viskas ok, tai per liemenį laisva, o jei per liemenį gerai, tai per krūtinę tempia doh.gif Esu radusi vienus kur susisega per klyną, tai nieko nėra patogiau, pakėlus ranką neišsipašo ir kelnių ar sijono. Bet tokius rast, tai prilygsta stebuklui lotuliukas.gif


Tokiu kur per klyna, tai maciau buna Victoriassecret visai neblogu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristepala: 02 birželio 2010 - 11:32
Sveikutes ir as prie Jusu. Sutinku su ankstesniais pastebejimai, kad LT dalykiniai rubai labai babcarsku modeliu, nieko idomaus - isvien standartas. Megstu MEXX kostiumus, taciau jau kelniu ilgi rast doh.gif - nusisauk. Dabar ieskau sarafano darban doh.gif , jei krutine itelpa, per liemeni platu, ufffff
O ,,Eurostilius" - bankrotas turbut - uzsidaro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 06 liepos 2010 - 17:42
Sveikutes!
Na teks turbut ir man paslepti toliau savo plesytus dzinsus ir abercrombie maikutes ir ilisti i kazka dalykiskesnio rolleyes.gif
Kadangi labai seniai tokiu rubu nenesiojau, tad visa garderoba teks rinktis is naujo... Radau labai faina internetine parduotuve, tiksliau dvi, kuriu stilius ir kokybe man labai priimtini ir siaip viskas ten labai labai wub.gif wub.gif
Kalbu apie Ann Taylor ir ju dukterine parduotuve LOFT. Antroji man netgi labiau patiko, nes labai grieztos klasikos as ant saves nematau. Tik vat iskylo klausimelis: ar yra patyrusiu shopomaniu kurios pirko is ten ir galetu patarti del dydziu, kokybes ir pan? ax.gif
Labai tikiuosi atsiras bendraminciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aniuta241 @ 2010 08 15, 13:53)

Labai tikiuosi atsiras bendraminciu  4u.gif

Na suknelių tai sau prisirinkčiau... Ir ne vieną, o dabar dar nuolaidos... Tik dėl dydžių ir kokybės neturiu supratimo jokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 08 15, 20:31)
Na suknelių tai sau prisirinkčiau... Ir ne vieną,  o dabar dar nuolaidos... Tik dėl dydžių ir kokybės neturiu supratimo jokio  g.gif

As dabar irgi klausineju patarimu, del AT tai vienareiksmiski visi - padidinti gerokai, bet kokybe superine! Del LOFT dar nesusirinkau pakankamai informacijos, labai laukiu dar komentaru ax.gif
P.S.: Viena forumiete man rase kad jie labai daznai ismeta papildomu nuolaidu ir sale ir na sale prekems, tad tikrai verta palaukti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aniuta241 @ 2010 08 15, 15:53)
Sveikutes!
Na teks turbut ir man paslepti toliau savo plesytus dzinsus ir abercrombie maikutes ir ilisti i kazka dalykiskesnio  rolleyes.gif
Kadangi labai seniai tokiu rubu nenesiojau, tad visa garderoba teks rinktis is naujo... Radau labai faina internetine parduotuve, tiksliau dvi, kuriu stilius ir kokybe man labai priimtini ir siaip viskas ten labai labai  wub.gif  wub.gif
Kalbu apie Ann Taylor ir ju dukterine parduotuve LOFT. Antroji man netgi labiau patiko, nes labai grieztos klasikos as ant saves nematau. Tik vat iskylo klausimelis: ar yra patyrusiu shopomaniu kurios pirko is ten ir galetu patarti del dydziu, kokybes ir pan?  ax.gif
Labai tikiuosi atsiras bendraminciu  4u.gif


Na, radau graziu rubeliu, bet kainos man per aukstos.. doh.gif
Atsakyti