Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gali vaiko kaka palikti nesutvarkę?

QUOTE (Ugnietux @ 2004 04 16, 15:02)
Kažkoks siaubas, skaičiau ir plaukai šiaušėsi. Negi žmonės iki tokio lygio nužmogėję. Visi tik skalambija kad vaikai mūsų ateitis, o kas iš tiesų vyksta. Kažin kad tokius darbelius ne tik vedėją informuoti, bet iš viešumon iškelti. Gal tuomet kas pasikeistų.
Gal auklėtojos išpindėjo nuo dovanėlių ar nori jų vis daugiau? Bet mamos argi mums darbe kas nors neša dovanėles kad mes geriau dirbtume? Galbūt gauname premiją, bet pelnytai už darbą. O čia pirma reikia duoti o po to pagal dovanėlės dydį kažką daro. Blink rašau ir nervinuosi.
Vakar sesuo pasakojo istoriją iš darželio. Žinoma ne tokią žiaurią, bet... Ji norėjo užrašyti savo dukrelę (jai 1 mėn.) iš anksto į darželį (ten lankė jos sūnus). Tai vedėja pareiškė, kad dabar į darželius priima tik pagal tai kur gyveni, o ten kur nori. Dar sakė kad priimtų jeigu tuo metu vietų, bet sesuo ir jos vyras turėtų 2% nuo atlyginimo pervesti tam darželiui. Ir dar paklausė kiek jie uždirba. Kai išgirdau buvau apšalusi. Tiesiai šviesiai prašo kyšio. Beje jeigu jiems pasirodytų kad sesers su vyru atlyginimai nedideli, jie negautų vietos darželyje. Na tiesiog trūksta žodžių.
Jau ne tik auklėmis bet ir darželiais negalima pasitikėti.
Beje mano dvi tetos auklėtojomis dirbo darželiuose prieš keliolika metų . Tai aš pas jas ne kartą ateidavau pabūti, bet kad vaikui prisidarius jos nenupraustų ir kelnių neskalbtų tokio bajerio nepamenu.
O dar einame į ES.

Į kokį darželį?
Aš čia tardau kaip iš prokuratūros laugh.gif
Bet, manau, mums tai būtų naudinga sužinoti.
Atsakyti
QUOTE (Vilva @ 2004 04 16, 15:06)
Gal sarge (sargybine ar kaip g.gif ) ten buvo, o ne aukletoja? unsure.gif Beje, su basutem per salcius - nepasakyciau, kad saugu. Taip kad ir saugumu nepasirupino.
Nu bet siaubas, kai paskaitai blink.gif Kai nematai, tai ramu, o pasirodo ko tik nebuna ohmy.gif Vargsai tie vaikiukai sad.gif

Vilva ten buvo aukletoja normali, o grupe prailginta, i ja is musu grupes vaikus veda, beje i sita grupe vaiksto 2-3m vaikai, pas sita aukletoja, kazin kaip juos ziuri? gerai kai vaikas didesnis, tai pasako, jeigu kas, o kaip su maziukais, kosmaras mad.gif
Atsakyti
QUOTE (Ugnietux @ 2004 04 16, 15:02)
Vakar sesuo pasakojo istoriją iš darželio. Žinoma ne tokią žiaurią, bet... Ji norėjo užrašyti savo dukrelę (jai 1 mėn.) iš anksto į darželį (ten lankė jos sūnus). Tai vedėja pareiškė, kad dabar į darželius priima tik pagal tai kur gyveni, o ten kur nori. Dar sakė kad priimtų jeigu tuo metu vietų, bet sesuo ir jos vyras turėtų 2% nuo atlyginimo pervesti tam darželiui. Ir dar paklausė kiek jie uždirba. Kai išgirdau buvau apšalusi. Tiesiai šviesiai prašo kyšio. Beje jeigu jiems pasirodytų kad sesers su vyru atlyginimai nedideli, jie negautų vietos darželyje. Na tiesiog trūksta žodž

Nu žinot ką, čia koks darželis? mad.gif mad.gif mad.gif Aš kaip tik saviškei darželio ieškau (taip pat, Žirmūnuose -Šnipiškėse), vakar buvau keturiuose darželiuose, nei vienam neužsiminė, nei apie papildomas rinkliavas, nei apie eiles, nei apie kokią nors dar nesamonę, pasakė, tiesiai: nežinom, kaip kitur, bet pas mus darželių netrūksta. Tai štai kaip.
Atsakyti
QUOTE (Inga N @ 2004 04 16, 10:27)
Vis dėl to keista skaityti tokius dalykus. Aš kai nuvedžiau savo mažę į lopšelį Kaune, uždėjau pampersą, nors namie be jo vaikšto, bet kartais padaro į kelnes, tuoj liepė nuimti. Jokių problemų fėl tokių higienos ir kitų dalykų. Ir apskritai auklėtojos labai bijo ir pergyvena dėl kiekvieno tėvų priekaišto, kad tik nepasiskųstų, tai visus įgeidžius tenkina. Gal bijo darbo netekti? Renka per metus po 5 lt ir tai su baime. Užtat tėvai baigia užgriaužti, kad lopšelinukai labai serga ir jas labai kaltina, bet argi jos kaltos, kad tie vaikai tokie neatsparūs, tikrai gera ten priežiūra

koks cia darzelis?
Atsakyti
QUOTE (Vilva @ 2004 04 16, 15:21)
QUOTE (gera mama)
šiaip tai tas pats jau antrą kartą. tik tada lankė lopšelio grupę, pas kitą aukletoją. tada ėjo vyras aiškintis  .

g.gif

aš ten apie savo vaiko kakučius laugh.gif mums vienintelis buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuja: 17 balandžio 2004 - 18:22
Tie 2% butu jau nuo jusu sumoketu mokesciu valstybei uz 2003metus. Tiesiog mokesciu inspekcija ar kas ten atsakingas smile.gif perveda jusu nurodytai istaigai (darzeliui ar ligoninei) iki 2% nuo jusu jau sumoketu mokesciu, kaip labdara. Papildomai nieko moketi nereiketu. Bent jau mums darze taip paasikino, tiesa ai padare labai taktiskai, ir apie alyginimu dydzius neklausinejo. Forma mes jau uzpildem, ir jokio kriminalo as nemaciau smile.gif
Atsakyti
Geros jus mamytes darzelio aukletojom biggrin.gif , bet uz vaikus reik" kovoti ",kas jei ne jus?prisibijo tu kurios iesko teisybes,
Jai jau negalima geruoju kas gi lieka devil.gif
Atsakyti
tai cia visuose darzeliuose tu 2% praso.
Atsakyti
manau jau geriau sumoketi tuos 2 proc, nei papildomai rinkti visokias rinkliavas ir dovanoti uzuolaidas ar kilimus darzeliui wink.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE (Konsuela @ 2004 04 17, 16:24)
Nu žinot ką, čia koks darželis? mad.gif mad.gif mad.gif Aš kaip tik saviškei darželio ieškau (taip pat, Žirmūnuose -Šnipiškėse), vakar buvau keturiuose darželiuose, nei vienam neužsiminė, nei apie papildomas rinkliavas, nei apie eiles, nei apie kokią nors dar nesamonę, pasakė, tiesiai: nežinom, kaip kitur, bet pas mus darželių netrūksta. Tai štai kaip.

Tas darželis Šeškinėje, bet kaip vadinasi tikrai nepamenu.
Atsakyti
Prisimink koks, nes ir as savo vaika esu uzrasius i viena Seskinej darza...
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 04 16, 11:14)
Mano vaikai irgi isvirksciom kelnėm ir maikutemis pareina. O viena karta pamaciau kad tas vaikas tai uzsidejo triusikus ohmy.gif kur turi buti koja, jis ikiso pilva. Tai galit isivaizduoti kaip atrode, bet vaikas taip vaiksciojo darze laugh.gif

Maniškis taip namuose velkasi kelnaites. Ir niekaip nesileidžia gerai apvelkamas. Bet lopšelyje tokių dalykų nebūna. Ir kelnias šlapias auklėtojos padeda į maišelį, visada pažiūri, kad būtų sausi. Lauke visada apvilkti. Dėl to pretenzijų neturiu.
Bet vienas įvykis buvo. Mums atsitiko šiek tiek blogiau. Vaikas iš lopšelio grįžo ne savo batais. Kai auklėtojom pasakiau, tai jos visų vaikų mamas perklausė. Deja, jau trys savaitės nėra vieno vaiko, ir mūsų batų. Įtariu, kad jie apmainė. Bet...nepagautas ne vagis. Lauksiu, gal kada pasirodys.
Atsakyti