Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gali vaiko kaka palikti nesutvarkę?

Mamos negasdinkit ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Nors uz tokius pasisakymus tai aciu clap_1.gif Zinosiu, ko paklausti nuvedus i darzeli ir ka butinai aptarti reikes.
Atsakyti
QUOTE (gera mama @ 2004 04 16, 08:20)
Tai va, mes lankome vieną iš geriausių Vilniaus darželių, bent .
Vieną dieną ateinu, o mano vaiko spintelėj prie švarių drabužių įmestos prikakotos kelnės su visu turiniu ohmy.gif . Kvapas kaip kaimo tolete.

Tai jau tikrai.... O vedejai tokie atvejai nerupi g.gif
Atsakyti
Vis dėl to keista skaityti tokius dalykus. Aš kai nuvedžiau savo mažę į lopšelį Kaune, uždėjau pampersą, nors namie be jo vaikšto, bet kartais padaro į kelnes, tuoj liepė nuimti. Jokių problemų fėl tokių higienos ir kitų dalykų. Ir apskritai auklėtojos labai bijo ir pergyvena dėl kiekvieno tėvų priekaišto, kad tik nepasiskųstų, tai visus įgeidžius tenkina. Gal bijo darbo netekti? Renka per metus po 5 lt ir tai su baime. Užtat tėvai baigia užgriaužti, kad lopšelinukai labai serga ir jas labai kaltina, bet argi jos kaltos, kad tie vaikai tokie neatsparūs, tikrai gera ten priežiūra
Atsakyti
ypač atidžios būkit, kai leisit vaikus į lopšelį. nes jie dar maži, nieko negali papasakot, nieko nesupranta. kai mano vaikas pradėjo lankyt lopšelį, aš ateidavau neįprastu laiku, tai daugiau pamatydavau, nei ryte ar vakare, kai visi laimingi, atvira širdim ir ištiestom rankom wink.gif
Atsakyti
QUOTE (miedita @ 2004 04 16, 10:13)
Jezus Marija, kokiam darzelyje tokie dalykai vyksta???

darželis kaip darželis, čia nuo auklėtojos priklauso wink.gif
gerai, kad tik vienas vienintelis kartas buvo.
Atsakyti
QUOTE (Tuja @ 2004 04 16, 10:28)
gerai, kad tik vienas vienintelis kartas buvo.

Antras rolleyes.gif
Atsakyti
Auklėtoja pasielgė labai negražiai, ji galėjo sudėti kelnytes į maišelį ir kur nors padėti. Dėl plovimo, tai aš asmeniškai nenorėčiau svetimo š... plauti, be to, tai ne jos pareiga, o šeimininkėlės. wink.gif
Atsakyti
Nu jau apie ta aukletoja patyliu... Buciau as jai parodziusi is kur kojos dygsta...
Atsakyti
Informuokit prasau kas per darzelis ohmy.gif Nes net per kuna siurpuliukai nubego tai perskaicius...nuo rudenelio musu laukia irgi pazintis su darzeliu. ne nu sutikit su manimi, kad baisu-baisu kai tu patiki savo vaika, moki pinigus ir nemazus uz jo prieziura, bet jos tai negauni mad.gif
gal susitariam informuoti viena kita apie tokius darzelius, tenebuna paslaptis kaip juose elgiasi, galiausia juk esam visos mamos ir norim savo kleckiukams visko greiausio. O zinodamos apie tuos PRESTIZINIUS darzelius galesim kitom akim pasiziureti i ta visa reklama.
Atsakyti
QUOTE (mažulka @ 2004 04 16, 11:13)
Auklėtoja pasielgė labai negražiai, ji galėjo sudėti kelnytes į maišelį ir kur nors padėti. Dėl plovimo, tai aš asmeniškai nenorėčiau svetimo š... plauti, be to, tai ne jos pareiga, o šeimininkėlės. wink.gif

Na, plaut tai as ir nereikalauciau, bet bent jau iskratyk tu tas kelnes ir - i koki maisiuka. Negi taip sunku? unsure.gif
O vedejai tai turetu rupet - kazi ka paasakytu kokia higienos inspekcija, radusi sh... vaiko spintelej g.gif
Atsakyti
Jo negasdinkit. Zadu savo maziu leisti uz savaites. Net bijau. Inkubatoriaus salygomis maniskis uzauges. na as ten jauciu, kad clap.gif pastoviai triuksma kelsiu.
Atsakyti
Tavo vaikinukas tik pora dieneliu uz maniski jaunesnis wink.gif Jauciu kad as irgi busiu ikiruole mamyte-bent jau neketinu nusileidineti kas liecia mano vaiko prieziura, tuo labiau uz pinigelius. dry.gif
Beje Joana i kuri darzeli leisi maziu?
Atsakyti