Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia ir niekur nedirbanti

QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 07 12, 19:29)
Dirbkit iki kol susidarys stazas.

t.y. veliau menesiu i dekreta iseikit, kad susidarytu stazas smile.gif gausit ir ismokas tada smile.gif
Atsakyti
Sveiki,turiu klausimeli,praeitus visus metus dirbau,ir siais metais vasario 1d isejau is darbo,ir istojau i birza. Dabar esu nescia, man priklausys kokia pasalpa?
Atsakyti
Sveiki,

Tikiuosi cia pataikiau ax.gif
Noriu iseiti is darbo pagal DK 128. Man dekretas geguzes 15d. Kaip suprantu dekretas ir VPA man priklauso. Tik nezinau ka toliau reikia daryti.

1) Prasyma rasyti del iseijimo is darbo geguzes 15d? Ar reikia iseiti is darbo diena po/pries dekreta? Jei prasyma del atleidimo rasyciau po vaiko gimimo, ar galesiu iseiti is darbo pagal DK128?
2) Ar eiti i birza? ir nuo kada?
3) O gal reikia isidarbinti i nauja imone, kad gauciau dekreta ir VPA?
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2014 04 07, 14:03)
Sveiki,

Tikiuosi cia pataikiau  ax.gif
Noriu iseiti is darbo pagal DK 128. Man dekretas geguzes 15d. Kaip suprantu dekretas ir VPA man priklauso. Tik nezinau ka toliau reikia daryti.

1) Prasyma rasyti del iseijimo is darbo geguzes 15d? Ar reikia iseiti is darbo diena po/pries dekreta? Jei prasyma del atleidimo rasyciau po vaiko gimimo, ar galesiu iseiti is darbo pagal DK128?
2) Ar eiti i birza? ir nuo kada?
3) O gal reikia isidarbinti i nauja imone, kad gauciau dekreta ir VPA?

O kam jums iseidineti is darbo? Tiek nedaug liko iki dekreto.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 04 07, 14:07)
O kam jums iseidineti is darbo? Tiek nedaug liko iki dekreto.

Vyksta konfliktai su darbdaviu. Is to darbo tikrai privalesiu iseiti, siuo metu manes negali atleisti, todel esu prastovoje. Todel ieskau sau palankiausio varianto 4u.gif Siuo metu negaunu pilno atlyginimo. Todel isejimas su 2menesiu iseitine lyg ir neblogas variantas. Kiek skaiciuoju, isejus is darbo netekciau tik 3.5 menesiu atostoginiu, kurie skaiciuotusi esant dekrete. Ar as kazka negerai mastau g.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2014 04 07, 14:13)
Vyksta konfliktai su darbdaviu. Is to darbo tikrai privalesiu iseiti, siuo metu manes negali atleisti, todel esu prastovoje. Todel ieskau sau palankiausio varianto  4u.gif  Siuo metu negaunu pilno atlyginimo. Todel isejimas su 2menesiu iseitine lyg ir neblogas variantas. Kiek skaiciuoju, isejus is darbo netekciau tik 3.5 menesiu atostoginiu, kurie skaiciuotusi esant dekrete. Ar as kazka negerai mastau  g.gif

Tai ir dekreto negausit,nes iseinant i NGA reikalingas darbdavys.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 04 07, 14:36)
Tai ir dekreto negausit,nes iseinant i NGA reikalingas darbdavys.

Dabar visai nesuprantu. Cia aiskinama, jog darbdavys nebutinas. Jei darbo sutartis nutraukiama nestumo metu, tuomet pasalpos priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2014 04 07, 15:13)
Dabar visai nesuprantu. Cia aiskinama, jog darbdavys nebutinas. Jei darbo sutartis nutraukiama nestumo metu, tuomet pasalpos priklauso  g.gif

Paskambinkit i sodra,gal kazkas ir pasikeite,bet as praeitais metais skambinau,tai sake,kad norint gauti mot.pasalpa darbdavys butinas,norint gauti mot(tev) pasalpa darbdavio nereikia.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 04 07, 15:15)
Paskambinkit i sodra,gal kazkas ir pasikeite,bet as praeitais metais skambinau,tai sake,kad norint gauti mot.pasalpa darbdavys butinas,norint gauti mot(tev) pasalpa darbdavio nereikia.

Dekui taip ir padarysiu 4u.gif
Atsakyti
Jei nescia moteris nedirba, stovi darbo birzoje, bet darbo staza turi smile.gif Ar gali vaiko tetis eiti VPA ir buti namie kartu su mama ir vaiku? Ar tada mamai PRIVALOMA dirbti ir stoveti birzoje? smile.gif Kaip tokiu atveju su PSD? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulvė @ 2014 04 08, 19:05)
Jei nescia moteris nedirba, stovi darbo birzoje, bet darbo staza turi  smile.gif  Ar gali vaiko tetis eiti VPA ir buti namie kartu su mama ir vaiku? Ar tada mamai PRIVALOMA dirbti ir stoveti birzoje?  smile.gif Kaip tokiu atveju su PSD?  smile.gif

Gali,mama eina i lygoniu kasas ir susitvarko draustuma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 08 balandžio 2014 - 18:09
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 04 07, 14:15)
Paskambinkit i sodra,gal kazkas ir pasikeite,bet as praeitais metais skambinau,tai sake,kad norint gauti mot.pasalpa darbdavys butinas,norint gauti mot(tev) pasalpa darbdavio nereikia.


Gerai pasidomekit , nes pries 4 metus buvo privaloma dirbti nors savaite kad gautum pasalpa auginimui vaiko, tik pinigus skaiciuoja is birzos gaunamus ir tt, o i sodra skambinant jie ten kartais patys nezino, tad atsargiai, kad neliktumet be nieko
Atsakyti