Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbeliai!

QUOTE(rimute7 @ 2009 11 03, 22:02)
Sveika smile.gif . Galiu patarti pigiausią variantą, kad pamėgintum ir suprastum ar tai tau mirksiukas.gif . Skiedi lipalą 1:3 ( 1 dalis lipalo ir 3 dalys vandens ), nusiperki servetėlių ( nors kiekvienuos namuos jų yra) su piešiniu, statybinių prekių parduot. perki akrilinius dažus ir akrilinį laką, teptukus kelių dydžių, labai pravartu turėti ir volelį dažymui. Tai yra pats paprasčiausias, pigiausias variantas. Aišku, kad ir kokybė atitinkama mirksiukas.gif . Jeigu nori spalvų, gali pigmento paieškoti dažam. Pabandžius suprasi, patinka ar ne. O jau tada galėsi pirktis geras, kokybiškas, dekupažui skirtas priemones. Kokia darbų tvarka, pasiskaityk dekupažo temose arba dabar ir spauzdintos literatūros pilna. Sėkmės 4u.gif



o ką po to veikti su tais litrais likusių dažų, jeigu nepatiks, dabar daug kas rengia nemokamus kursus, silvercityje kiek zinau apskritai pigiausi kursai, kokybės net neįsivaizduoju, bet pasimėginti bus pigiau negu viską susipirkti ,kad ir pigiausią variantą ir vis tiek parodys kažką.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 11 03, 23:23)
o ką po to veikti su tais litrais likusių dažų, jeigu nepatiks, dabar daug kas rengia nemokamus kursus, silvercityje kiek zinau apskritai pigiausi kursai, kokybės net neįsivaizduoju, bet pasimėginti bus pigiau negu viską susipirkti ,kad ir pigiausią variantą ir vis tiek parodys kažką.



Sutinku, kad kursai ( o jeigu dar nemokami bigsmile.gif ) pats geriausias variantas. Bet kai kursai mokami ir nežinai ar pagausi tą dekupažo "virusą" , nusipirkti 0,1 l lipalo, 0,5 l dažų ir lako, man buvo pats pačiausias variantas. Kai pabandžiau ir patiko ( net ir su tokiom primityviom priemonėm), ryžausi kursams. Tačiau aš iki kursų "ėjau" 3 mėnesius ( kadangi esu iš provincijos) ir kainavo ne taip mažai. O dažai ir lakas neprapuolė, sunaudojau pagal paskirtį namų ūky mirksiukas.gif . Džiaugiuosi, kad buvau jau pabandžiusi dekupažint iki kursų, nes jeigu būčiau "visai žalia" nuėjus, kažin ar būčiau sugebėjusi "apdoroti" tiek gautos informacijos. Nes kursų vadovė pasitaikė nuostabi mokytoja wub.gif , negailėjusi nei patarimų nei laiko. Džiaugiuosi, kad yra tokių žmonių 4u.gif ir kad Ją sutikau 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 11 04, 00:46)
Na aš apšąlus, merginos, šiteik darbelių, tokia įvairovė idėjų, supper  thumbup.gif
Visų tikrai nevardinsiu, paskutiniai įstrigo labiausiai, Džiugos ir kvarteto, gaudykite visos po  4u.gif
Rodausi ir aš  ax.gif Nuotraukos kokybė prastoka...



nesupyk tiktai, noriu draugiškai patarti, kad toks pateikimas labai trukdo tavo darbeliui, ir menkina jo grožį -t.y. margas darbas nufotografuotas margame fone ir dar aplink nuotraukas marga. Tikrai tavo darbas atrodytų geriau, jei nufotografuotum jį lygiame fone, arba spalviškai ar tematiškai derančiame prie darbo, o aplink nuotraukas paliktum lygų foną. Žodžiu, bent vienas iš dviejų tavo darbelio fonų turėtų būti lygus, ramus, kad išryškėtų tai kas svarbiausia -tavo kūrinys.
Atsiprašau už OT 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kusachius: 04 lapkričio 2009 - 02:15
QUOTE(rimute7 @ 2009 11 04, 01:21)
. Džiaugiuosi, kad buvau jau pabandžiusi dekupažint iki kursų, nes jeigu būčiau "visai žalia" nuėjus, kažin ar būčiau sugebėjusi "apdoroti" tiek gautos informacijos.

O as turiu kita nuomone ir patirti....as i kursus nuejau visiskai zalia...nu, kas yra dekupazas jau buvau zinojusi, dar pasiskaitinejau...ir ejau, nieko nepirkau, nes ir nenorejau pirkt, norejau pamegint ir paziuret, tai mane trauks ar tik stums i sali. O kursai Silversityje pigiau grybo, maciau stende parasyta ...25 lt.ir dar duoda priemones.......Patarciau pirma nueit i kursus
Atsakyti
Jennifer, gal isduotum pradziamoksliui kuo daryti trukiai laikrodyje? ziauriai grazu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2009 11 03, 12:49)
Liolio daug kartu lakuoti ir nesijaus perejimo. o lakuoti galima irgi tapsnojant su http://www.senasnauj...s...268&level=3 tokiais ant kotelio kempinele. ta iranki galima dar i pedkelne ikist. gausis lygesnis pavirsius 4u.gif .
Papildyta:
as su photoshopu apkarpau. gal ne su ta funkcija g.gif . o kas per programa PS???


Aciu uz info 4u.gif 4u.gif 4u.gif O as patarciau pabandyt biski namie, o tada i kursus. As galvojau apsieisiu be kursu, namie pradejau daryt, bet daug kas nesigavo. Tada susirasiau visa klausimu sarasa ir ejau i kursus artmanijoje. Labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
o cia mano pirmas bandymas daryti atvirkstini dekupaza ant lekstes,tas imetu jusu teismui kas gavosi blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -barsyle-: 04 lapkričio 2009 - 08:40
jenifer labai graziai padarei laikrodi taip ta servetele iliejai i bendra vaizda thumbup.gif . del pateiko tai sutinku siek tiek per marga ziurint blush2.gif ax.gif . bet cia maza beda irnesakyk.gif ir greit pataisoma mirksiukas.gif .
Atsakyti
Dėkui mergaitės kam aptiko mano pirmasis bandymas ant plokštelės. Dėkui už pastabą dėl pateikimo ir fono, tiesiog labai skubėjau, nedaug laiko turiu, norėjau pasirodyti, nes senokai tai dariau, o artimiausais dvi dienas neprieisiu prie kompo. Tas fonas ir pateikimas menkina ar nemenkina to mano darbelio man iš tiesų nėra labai svarbu. Matosi koks tai darbas ir koks tai daiktas, neapdirbinėju jokiomis programomis ir kam patiks, patiks bet kokiame fone. Ir man svarbiausia yra jūsų nuomonė, patarimai ką aš darbelyje galėjau padaryti geriau, kas kitai akiai, iš šono matosi geriau ir kitaip. Ačiū jums labai smile.gif
O laikrodukas skaldytas stambiu akrilanu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 04 lapkričio 2009 - 09:21
Džiuga, kokia smagi suknikė thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(kvartetas @ 2009 11 03, 14:13)
nu pakabeles nera labai jau idealiai apkirptos blush2.gif , bet jau geriau ir nebeisejo. bet bendras vaizdas vistiek matosi 4u.gif

Mane labai suzavejo 3 pirmos pakabos wub.gif O paprasciau ju neina padaryti g.gif , kaip supratau su PS karpei..... g.gif

QUOTE(Džiuga+ @ 2009 11 03, 16:00)
"Suknytė"

wub.gif

QUOTE(zirzekle @ 2009 11 03, 16:48)
Noriu paisteirauti ar praktiškas daikčiukas yra raktinė?ar kas naudojat?ji pastatoma ar pakabinama? g.gif

As turiu rakteine ir mielai naudoju, bent jau raktai nesivolioja, o graziai supabinti thumbup.gif . O ji yra pakabinama.

QUOTE(-barsyle- @ 2009 11 04, 09:33)
o cia mano pirmas bandymas daryti atvirkstini dekupaza ant lekstes,tas imetu jusu teismui kas gavosi blush2.gif

Nu ir visai gerai gavosi.
Atsakyti
jenifer labai idomus skilimas gavosi, toks stambus -gyvates oda primena 4u.gif

barsyle kaip pirmas blynas sakyciau be svilesiu biggrin.gif ir derinasi serveteles , bet ne mano skonio lekste 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urupeja2: 04 lapkričio 2009 - 09:55