Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbeliai!

QUOTE(sobieska @ 2009 11 04, 13:18)
Mergytes, juk arbata yra neatsiejama pirties ritualo dalis, todel ji buvo kuriama su tuo tikslu, kad joje butu laikoma arbata ir tiktai toje patalpoje T.Y priepirtyje. As , dievindama pirti ir turedama nemenka jumoro jausma, gavusi dovanu tokia dezute sokineciau iki dangaus...ir butu naudinga ir juokas imtu...na bet cia tik as viena turbut tokia nenormali sioj temoj, ai dar *Kaledine* man prijaucia lotuliukas.gif

O kokia programa spausdinama, tai as nzn. tik flesiuka draugei paduodu ir pasiimu jau spalvotus lapus. Tai toks ir mano ismanymas biggrin.gif


o as pirties labai nemegstu,bet patinka priepirtis,nes visada buna stals su vaisem ir silta ten biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif turejau minty su kokia programa apdirbi tas nuotraukas,kad sudedi kartu ir t.t. smile.gif
Atsakyti
[quote=abc12355,2009 11 04, 15:24]
[quote=sobieska,2009 11 04, 14:18]
Mergytes, juk arbata yra neatsiejama pirties ritualo dalis, todel ji buvo kuriama su tuo tikslu, kad joje butu laikoma arbata ir tiktai toje patalpoje T.Y priepirtyje. As , dievindama pirti ir turedama nemenka jumoro jausma, gavusi dovanu tokia dezute sokineciau iki dangaus...ir butu naudinga ir juokas imtu...na bet cia tik as viena turbut tokia nenormali sioj temoj, ai dar *Kaledine* man prijaucia lotuliukas.gif

Šokinėju aš daug daug aukščiau kai žiūriu Tavuosius menus !Manau kad Tau prijaučiančių čia oi kaip daug.... drinks_cheers.gif
[/quote]

žadėjau čia daugiau nelįsti, nes pritariu Sobieskai apie atmosferą čia (tam turiu savo diagnozę), bet šita dėžutė man taip pataisė niūrią nuotaiką, nu laaaabai prikolna lotuliukas.gif Ir tos paslėptos kojos man čia nekliūna, nes juk ne pastoralinis vaizdelis čia, nerimta ir "lengva" šita dėžutė, ir neprivalo būt idealiai tvarkinga. Man ta kojų dingimo nelogika tokia rusiška, tinka prie motyvo lotuliukas.gif
O panaudojimui aš jai rasčiau daug būdų: vonios smulkmenėles susidėčiau, ar pirčiai eterinių aliejų buteliukus, ar arbatą, kaip jau paminėta.
Atsakyti
QUOTE(*Kaledine* @ 2009 11 04, 14:32)
o as pirties labai nemegstu,bet patinka priepirtis,nes visada buna stals su vaisem ir silta ten biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif turejau minty su kokia programa apdirbi tas nuotraukas,kad sudedi kartu ir t.t. smile.gif

Aha, ir as turiu tokiu pirciu megeju, kaip tu...tik paliepia iskurenk pirti ir kuo karsciau...o patys tik klekt i laisva vieta prie zidinuko ir jau, kad pirtinasi, kad pirtinasi paskui tik iki masinos nuo to karscio reikia davesti lotuliukas.gif
O programa tai Scrapbook Flair biggrin.gif

karsta.gif pasirodo as cia ne viena tokia paplaukusi...Aciu visoms 4u.gif

Ech, za druzbu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 04 lapkričio 2009 - 13:40
Jenifer as net atsiverciau kelis paslapius kur dejai ankstesne versija biggrin.gif , as buvau tikra kad plokstele "kreivinta"-kepta siek tiek, bet sitoje foto ziuriu kad ji visai tiesi tik pavirsiaus iliuzija mane apgavo beziurint ana vaizda. Siaip man tai patiko ypac tai kad issaugojai ir ta originalu viduriuka ir prie jo graziai priderinai detales aplinkui. galbut as buciau darius ne toki skilima (labai jau myliu kita biggrin.gif ) bet siaip tai jau zinok kad vogsiu tokio labai grazaus laikroduko varianta i savo salioncika mirksiukas.gif . Paprasta ir grazu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,atsiprasau,bet dar ilysiu su klausimu blush2.gif -noriu pasiteirauti isbandziusiuju kokia nuomonė apie Pelikan firmos dazus,klijus,laka dekupazui?
Beje,gal jau kas turit šią knygą,įdomu ar verta pirkti? http://www.pegasas.e...azo-magija/4622 g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikutės dar kartelį,

Jūsų teismui g.gif naujas ką tik baigtas komplektukas :

http://img20.imagesh.../dscf3350v.jpg/
http://img94.imagesh...i/dscf3353.jpg/
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(abc12355 @ 2009 11 04, 15:19)
Sveikutės dar kartelį,



Man patiko komplektelio motyvu isdestymas
user posted image

Parodytum is arti, tai gal kokia raukslele surasciau,daza pabegusi bet dabar neturiu prie ko prikibt biggrin.gif .Grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 04, 13:18)
na bet cia tik as viena turbut tokia nenormali sioj temoj

friends.gif

abc12355, paziurejau i tavo dezute ir zadejau rasyti, kad cia sobieskos rusai po pirties jau ikaite lotuliukas.gif lotuliukas.gif grazus rinkinukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 04, 11:24)
.....................NACIONALINIAI PIRTIES YPATUMAI....................

super . Ta bobulka thumbup.gif is kur toki piesini istraukei bigsmile.gif

QUOTE(Jennifer @ 2009 11 04, 14:27)
Taisau savo laikrodžio pateikimą  blush2.gif

dabar kazkaip ir laikrodzio spalvos pasikeite, bet vistiek grazu

QUOTE(abc12355 @ 2009 11 04, 15:19)
Sveikutės dar kartelį,

man tas remelis labai graziai ziurisi
Atsakyti
Tai šaltis temoj gal todėl, kad žiema artinasi? biggrin.gif

O šiaip tai labai netikėta Sobieskos dėžutė, na čia reikia jumorą suprasti...

Kas dėl kritikos temoje, manau jos net mažai, bet pati nebekomentuosiu... Nes kažakip per jautriai dažnai reaguojama.

Pvz. temoje, kur panos deda savo fotkes, mokosi fotomeno, ten paskaitytumėt, daug daug daugiau kritikos nei liaupsių. O čia visos pratę girdėti vien pagyrimus.

Beje, Jennifer, man patiko tavo laikrodis, skilimai thumbup.gif ir įtrinimo spalva labai liuks dera... thumbup.gif

Afrika padvelkė smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 04 lapkričio 2009 - 15:44
Reportazas Lietuvos Ryte apie dekupaza 4u.gif
Atsakyti
Sobieska, nerealiai... net supruksciau, pamaniau is karto, kad veidai ju priklijuoti prie kuno, tokia gera parodija. Jau sakiau 100 kartu, bet jei reiks dar 100 pakartosiu, jog as uz originaluma ir "stereotipams NE" 4u.gif
abc, labai patiko Tavo rinkinukas, dailiai ir svariai atlikta. wub.gif
jenifer laikrodukas irgi superinis. Nei pridesi nei atimsi. Pati prisipirkau ploksteli7, svajoju apie laikrodi, bet vis atidelioju gamyba ax.gif
Dziugos darbeliai taip pat labai savotiski. Grizimas i vaikyste. Svaru, subtilu.

P.S. kodėl ypač kritikuojančios savo darbelių neparodo? aaa? smile.gif g.gif biggrin.gif
Atsakyti