Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbeliai!

QUOTE(sobieska @ 2009 11 04, 11:49)
Atsakau...nu as isijungiau savo fantazija ir kaip tu pastebejai, sugebejau pakavoti po ranksluosciu,juk imanoma ji ivairiai apmuturiuoti, biggrin.gif  o antra....manau vermiseliams laikyti ji man bus pats tas lotuliukas.gif

Kazkoks siaubas...kokie mes visi rimti...nors ne ...cia tik SIOJ temoj...todel man kuo toliau, tuo maziau yra noras cia uzsukti...man toks cia saltis dvelkia ax.gif ...Cia as garsiai pamasciau


Sobieska, as dar visiska naujoke sitoj srity, bet man tavo darbeliai patys graziausi thumbup.gif Na, apie sita dezute to nepasakyciau, bet cia tik grynai mano skonis, jumora suprantu ir jokiu budu nekritikuoju, nes neturiu tam ir teises, dar tik pirmus dirbinius darau, o pas tave visada viskas labai jau graziai padaryta. Butent tavo darbus paziurejus ir uzsikreciau dekupazu wub.gif

Del kritikos ne kritikos, nesipykim. As pvz paprasiau kad pasakytumet ka ne taip padariau ir mano nuomone kaip tik per mazai kritikos gavau. Gal nenorit naujoku nuliudint? biggrin.gif Na, tai dabar dar idejau nauja suoliuka ir zvakide. Please, rasykite kas negerai, ka pataisyti, gi tik tokiu budu ismoksiu tobuleti. ACIU 4u.gif

http://public.fotki....olio/dekupazas/?
Atsakyti
Liolio gal nesulaukei labai daug kritikos todel kad tavo darbeliai tau yra pirmieji ir tikrai nu negali perdaug kazko kritikuoti kai zmogus tik perpranta ta visa "mena". Tiesiog viskas juk reikia laiko ir patirties siek tiek, o pirmieji tavo zingsneliai visai patike neblogi.
Tavo kedute man visai simpatiska, graziai komponuoti linksmi motyvai, spalvytes ryskios ir t.t. Pati as galbut buciau avytes su pieveles salelem paguldzius ant pievos, pacia peiva pagyvinciau, nedaryciau jos tokios lygios horizonte, drugeliams padovanociaus dangaus zydryne ir t.t. bet juk cia tavo darbelis it sprendimas kaip tu ji atlikai yra tavo ir nepakartojamas biggrin.gif 4u.gif
Va zvakide man siek tiek "isplauta" ir is vienos foto sunku ka psakyti 4u.gif


Del to kodel kritikuojancios nerodo savo darbu tai tikriausiai todel kad nenori perdaug pagyru ir liaupsiu lotuliukas.gif KAM TOS GELES blush2.gif O realiai tai praejo tie laikai kai buvo idomi kazkieno nuomone ir patarimai, nes kieviena ilgai dariusi dekupazintus darbelius tiesiog jau turi savo stiliu, savo supratima ir jei jau pateikia darbeli tai tik tada kai pati galvoja kad ji padare taip tinkamai kaip buvo sumaniusi ir yra visiskai patenkinta savo darbu. Kazkam galbut reikia nesiliaujanciu liaupsiu, o kitiem nereik to. As suprantu labiau tas kurios deda pirmuosius savo darbus, arba tuos kuriais nera visiskai patenkintos bet noretu pasitarti ka galejo padaryti kitaip, isklausyti patarimu ir t.t. Pavydziui Lacheses darbu as niekada negiriu, nes jie vistiek visada bus tobuli, kurybiski ir t.t. ir tam yra priezasciu nes ji juk nera siaip megeja.
Visokie konkursai mane labiau domina ta prasme kad privercia zmones tapti labiau kurybingesniais nei "kepti" darbus kasdien, ten galima pamatyti tokiu originaliu ideju ax.gif kad net nepagalvotum kad taip galima smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 11 04, 17:27)
Del to kodel kritikuojancios nerodo savo darbu tai tikriausiai todel kad nenori perdaug pagyru ir liaupsiu  lotuliukas.gif KAM TOS GELES  blush2.gif

lotuliukas.gif as labai labai noriu liaupsiuuuu, antraip nieko gero ir neisspausciau...Ingusia31 nu nera ta priezastis tai jau tikrai mirksiukas.gif
Dziugos darbai idomus...ji nori liaupsiu
Baltes darbeliai irgi traukia aki...rodosi...nes nori liaupsiu
Mamukas I... nu fantastiski darbai....bet irgi rodosi...matomai liaupsiu istroskusi
Be abejo Kvartetas, be liaupsiu nei per kur lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ingusia31...nepakeitei savo nuomones lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 04 lapkričio 2009 - 16:34
uoj merginos 4u.gif
manau daugelis cia ateina pasisemti kurybiskumo, idejų, paganyti akis į darbelius, kurių, rodos, pati niekada nesukurtum. Tuom čia ir įdomu, nes kiekviena kuria unikaliai ir turi savo stilių. Juk smagu ne tik pažiūrėti, bet ir parodyti. tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
idomu yra tai kad tu iskart " kazkam galbut" pritaikei butent sau nors nieko as neminejau, manau tai pasako visgi siek tiek ane? Sobieska idomiausia kad iskart kitas sustatei i eile kaip sarva biggrin.gif . Nu man patinka tokie momentai lotuliukas.gif
Jei realiai apie tavo darbus as turiu kita nuomone (ne liaupsiu fone)kuri niekur viesai neskelbiama nes cia prasidedu asmneiskumai, seiles ir t.t.
Is tavo paminetu lyderiu as "pajutus" labiau Dziugos darbus ir Mamuko indriuko
Dziugos darbai yra "meniskai kurybiski" ir jokio palengvinto tipo
Mamuko indriuko darbai labai ekspresyvus, ryskus, nuotaikingi, bet ji nepastebejau kad butu "kepeja", man susidare ispudis kad ji daro tada kai tiksliai zino kam ka nori parodyti ir padaryti g.gif
Kvarteto ir baltes darbu dar i viena visuma nesutelkiau savo nuomoneje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 11 04, 17:48)
idomu yra tai kad tu iskart " kazkam galbut" pritaikei butent sau nors nieko as neminejau, manau tai pasako visgi siek tiek ane?

Truputuka susiasmeninau, nes pasijutau nejaukiai, nes gan daznokai cia kisu savo darbus, bet tikrai ne todel, kad labai noriu liaupsiu...Paprasciausiai as noriu parodyti ka moku ir kaip man iseina...

O zinau, kad daugiau "kazkas galbut" neatsilieps ir neargumentuos, todel ir vel ikisau savo trigrasi lotuliukas.gif ...nu as gi sobieska, o ant tokiu nepykstama lotuliukas.gif
Atsakyti
Zinai as visa gyvenima buvau su perdaug didele savo nuomone biggrin.gif , pamenu kai klaseje klausydavau kokia pozicija uzims klases mokytoja ir klasiokai vieno ar kito literaturinio personazo atzvilgiu, tai as butinai eidavau i konfrontacija nes taip gyventi budavo idomiau lotuliukas.gif . As cia veliuos i diskusijas ir nuomones todel kad siuo metu turiu daug laiko nestuke.gif, sedziu prie kompo, patariu dekupazo temoje ir siaip pasiziuriu idomiu ideju (bet ilgai taip nebus nes neturesiu interneto lotuliukas.gif tai galesit lengviau atsikvepti). Pavyzdziui pamaciau burbulus kaledinius (nebutinai atliktus tobulai) ir atradau keleta nauju atlikimo budu, idomiu sau ax.gif ir zinau kad pasinaudosiu tuo keliu kai ateis tam laikas, arba jenifer laikrodis- nu as visgi darysiuos panasu i savo namu interjera ax.gif ir t.t. ir panasiai....
Tavo darbai man rodos nueina lengviausiu keliu, kai su laiku kurybinio darbo lieka vis maziau, daugumoje nesikeicia nei formos, nei sprendimai... Kavdratine dezute, spausdintas paveiksliukas ant virselio ir pripiestos "kojos", dar vidus pritaikytas...
Atsakyti
rodau paskutinį darbą... vargstu su ja jau antrą savaitę... po to kai padariau, sugalvojau pakeisti visą vidų... doh.gif beveik viskas piešta ranka, išskyrus drugelius ir dalį motyvo ant virsaus aplink drugelį; drugeliai spausdinti ; dangčio viduje dirbtinis veltinis dekoruotas tekstilinėmis gėlytėmis, juostele ir kristaliukais; ant viršaus taip pat keli kristaliukai priklijuoti :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 11 04, 18:09)

Tavo darbai man rodos nueina lengviausiu keliu, kai su laiku kurybinio darbo lieka vis maziau, daugumoje nesikeicia nei formos, nei sprendimai... Kavdratine dezute, spausdintas paveiksliukas ant virselio ir pripiestos "kojos", dar vidus pritaikytas...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tu pyksti, kad neturesi ideju is mano darbu ar kaip...o tu pagalvok, kad tai deco popierius, gal tada mano darba kitaip vertinsi lotuliukas.gif
Basta, cia galeciau kalbet ir kalbet , bet neturiu laiko-reikia eiti "kept" uzsakymukus lotuliukas.gif liaudis laukia tskant
Papildyta:
QUOTE(versus* @ 2009 11 04, 18:14)
rodau paskutinį darbą...

wub.gif pasaka
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 11 04, 18:14)
rodau paskutinį darbą... vargstu su ja jau antrą savaitę... po to kai padariau, sugalvojau pakeisti visą vidų... doh.gif beveik viskas piešta ranka, išskyrus drugelius ir dalį motyvo ant virsaus aplink drugelį; drugeliai spausdinti ; dangčio viduje dirbtinis veltinis dekoruotas tekstilinėmis gėlytėmis, juostele ir kristaliukais; ant viršaus taip pat keli kristaliukai priklijuoti :


Mama mia fantastika wub.gif as ir kelias savaites vargstu su deze viena, bet cia.... kada ir man papiest reikia... blush2.gif

Saunuole, nerealiai atrodo, spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 04, 18:17)
lotuliukas.gif lotuliukas.gif  tu pyksti, kad neturesi ideju is mano darbu ar kaip...o tu pagalvok, kad tai deco popierius, gal tada mano darba kitaip vertinsi lotuliukas.gif 


Nesipergyvenk raudona fotkinta "ta prasme ne piestine" roze juodame fone jau pajamiau tongue.gif , o del deko popieriaus tai jei visi deko dengtu graziai dezutes virsu kaip pagal uzsakyma 15x15, tada taip-butu tas pats, o kai reikia va kaip versus dali deko, dali pritapymo tai jau yra grazus kurybinis darbas, viska suderinti, paslepti krastelius ir t.t.
Versus thumbup.gif man tiesiog labai jauku ir silta ziurint i toki darbeli, paciai tokio tipo daile man perdidelis kosmosas butu tiek ispiesti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras
Na aš kaip naujokė galiu tik džiaugtis padarytais darbeliais tiek Sobieskos, tiek Jenifer, tiek Kvarteto, Džiugos, Lachesės nai ir visų kitų. Atleiskit ko nepaminėjau ax.gif .
Aš manau kad reikia rodytis su darbeliais visiems, nes kaip gi kitaip tobulėsi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Noriu parodyti keletą darbelių. Nieko prieš kritiką neturiu. ax.gif
Pasendinau Artmanijos vienkomponenčiu giminaitės seną padėklą ir klijavau servetėlę
user posted image
Krikšto mamai Sendinta ARTmanijos dvikomponenčiu ir įtrinta auksine porporina
user posted image
user posted image
Pora suoliukų pas mamą
user posted image
user posted image
user posted image
Na ir labai mėgstu gerti kavą ir arbatą iš porcelianinių puodelių, tai čia pirmieji bandymai ir visai patiko, nors kliurkas pamačiau kai nufotkinau ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti