Įkraunama...
Įkraunama...

Vieniša mama prašo paremti

Ne, ne tetis smile.gif
Atsakyti
Didelės šeimyninės laimės jums 4u.gif
Atsakyti
Aciu Jums labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos,
Taip, dabar daug kam labai sunku su tais pinigeliais... Pamenu, kazkada kai dar mokiausi vidurineje buvau susiradus toki darbaeli- pasivalineti kavine.Zinoma, darbas nebuvo labai gerai apmokamas, bet kai visiskai neturi pinigu ir 10 lt -pinigai didoki. Gal ir tau pavyktu susirasti panasu darbeli, pvz kazkur pavalineti, gal sutartum su mama, ar kaimyne, kad tuo metu paziuretu vaikeli, As kai valiaus tai budavo kiekviena diena po 1 h, o gaudavau uz viena karta 10 lt smile.gif O del megztu kojinyciu- tai tikrai imanoma kazkiek prisidurti, paprasyk gal kas turi siulu nereikalingu, ir megzk..., kad ir vaikiskus salikus su kepurytem, kojinytes, batukus ir t,,t,Ir platink internetu ir paciai laikas greiciau eis ir dziaugsmo bus savo sukurtais darbeliais.Pamasyk tuo reikalu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arvydasick: 04 kovo 2010 - 17:56
Aciu uz patarima wub.gif Tikrai apie tai pagalvosiu 4u.gif
Atsakyti
Arvydasick, paklausiau jusu patarimo ir susiradau darba banke, dirbu 1.5 valandos valytoja smile.gif labai nesunkus darbas, beto man visai patinka, kolektyvas labai geras, jaunos panos dirba smile.gif va, pasigyriau biggrin.gif vyras darbo neturi, dabar isvaziaves pas tevus i uzsieni, mes su Luku vieni, kaip ir anksciau... Bet labai stengiames, pasispaudziam ir seip ne taip issiverciam 4u.gif Buna aisku daznai sunkiu dienu, bet tikim, kad jos greit baigsis biggrin.gif As negaliu nustot dekojus mamytems, kurios man padejo, nesitikejau, kad yra tokiu nuostabiu zmoniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Majesty @ 2010 04 16, 12:29)
Arvydasick, paklausiau jusu patarimo ir susiradau darba banke, dirbu 1.5 valandos valytoja  smile.gif  labai nesunkus darbas, beto man visai patinka, kolektyvas labai geras, jaunos panos dirba smile.gif va, pasigyriau  biggrin.gif  .................


super thumbup.gif saunuole kad nesedi ranku sudejus mirksiukas.gif
Atsakyti
Stiprybės ir nuolatinio optimizmo mamytei smile.gif Linkėjimai Lukučiui 4u.gif
Atsakyti
aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Stiprybes, kantrybes, laimes bei sveikatos Tau ir Tavo suneliui 4u.gif (ir salia esanciam zmogui biggrin.gif )
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
Kiek dabar jūsų vaikučiui laiko? Turiu viršutinių rūbelių kelis (striukytė, švarkelis) - maždaug 2m., berniukui, geriau AŽ.
Atsakyti