Įkraunama...
Įkraunama...

Vieniša mama prašo paremti

Turiu kombinzoną atliekamą, parašykit savo adresą į až smile.gif
Papildyta:
Neprisijungusi mamytė, tai kas žinote adresą, parašykit, ryt išsiųsiu siuntinėlį smile.gif
Atsakyti
Turiu silta ziemini kombinezona berniukui, jei dar reikia rasykit (mazai devetas) 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, gal zinot kokia mamyte, ar kelias mamytes is Utenos, kuriai reikia rubeliu nuo gimimo iki 8 menesiu? As turiu laaaabai daug maziaus isaugtu rubeliu, ismest gaila, atiduot neturiu kam, taigi rytoj perduociau mamytei, kuri pas mane atvaziuos blush2.gif Nes siusti pinigeliu neturiu, o cia kaip tik yra proga perduoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2009 11 16, 12:34)
na, negavau kažkodėl. Gal dar kartą pabandykit

o jus gal pabandikit man paaiskinti as pati ideciau foto ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kutasik @ 2009 11 16, 23:19)
o jus gal pabandikit man paaiskinti as pati ideciau foto ax.gif

o aplamai gavot laiska mano???
Atsakyti
Ne, laiško negavau...
Štai šioje temoje viskas paaiškinta. Bandykit pasiskaityti ir dėkit, jeigu nesigaus vis tiek - klauskit
Atsakyti
Siandien pas mane buvo atvaziavusi Sirvita, perdave Utenos mamyciu ir Interdiz siustus daiktelius, aciu Jums visoms labai! wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Majesty: 17 lapkričio 2009 - 18:17
Majesty, buk gerute, parasyk, ko dar jums reikia 4u.gif
Atsakyti
Atrasiau i az smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu Sweet Dreams uz siuntinuka wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, noriu jums pasigirti smile.gif Istekejau biggrin.gif Musu su Lukuciu gyvenimas jau pamazu krypsta i geraja puse smile.gif Dabar labai laukiam metuku gimtadienio, kuri labai linksmai svesim smile.gif noriu dar karta padekot visoms mamytems, kurios padejo, suprato ir palaike 4u.gif wub.gif Aciu uz siuntinukus, pinigelius ir viska viska ko nepagailejot 4u.gif ACIU!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Majesty @ 2010 01 18, 14:38)
Sveikos mamytes, noriu jums pasigirti smile.gif  Istekejau biggrin.gif  Musu su Lukuciu gyvenimas jau pamazu krypsta i geraja puse smile.gif  Dabar labai laukiam metuku gimtadienio, kuri labai linksmai svesim smile.gif  noriu dar karta padekot visoms mamytems, kurios padejo, suprato ir palaike 4u.gif  wub.gif Aciu uz siuntinukus, pinigelius ir viska viska ko nepagailejot 4u.gif ACIU!!! wub.gif



Wow, neįtikėtinas gyvenimo posūkis, duok dieve, kad vyras būtų vertas jūsų su vaiku. Jūs galite čia neatsakyti, gal netaktiškas klausimas, ol čia vaiko tėtis tapo jūsų vyru? Linkiu laimingo santuokinio gyvenimo smile.gif
Atsakyti
keista smile.gif zavi ir labai laiminga istorija stebiuosi tos mamos stiprybe .
Atsakyti