Įkraunama...
Įkraunama...

Užsienio kalbų mokymasis internetu

Sveiki!
Kaip ir daugelis noriu patobulinti savo anglų k. žinias. Senesniuose forumuose atradau daug internetinių knygų, deja reikalingas slaptažodis. Mano lygis pre- intermediate. smile.gif
Galbūt žinote naudingų internetinių svetainių pažengusiems? AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. As irgi ieskau anglu kalbos gerokai pazengusiems, o tiksliau verslo anglu. Gal kur imanoma free versija?
Atsakyti
aš norėčiau kokių anglų ir ispanų pamokėlių.Gal žinot kokių puslapių?
Atsakyti
Sveiki. O gal žinote kokių svetainių, kur būtų galima pabendrauti su užsieniečiais? 4u.gif Dėkui iš anksto. rolleyes.gif
Atsakyti
Laba, na as irgi noriu patobulinti anglu kalba, nes reikia labai, noreciau paklausti, ar apsimoka ta linque pirkti, kiek tenai kainuoja ir ar naudinga? nes kursai man siaip per brangus, deja... blink.gif
Atsakyti
Šitą puslapį karts nuo karto patikrinkit http://poliglotai_lt/
13 kalbų pamokų nemokamai Lietuvių kalba.
Atsakyti
QUOTE(Lialondra @ 2011 08 07, 14:37)
Laba, na as irgi noriu patobulinti anglu kalba, nes reikia labai, noreciau paklausti, ar apsimoka ta linque pirkti, kiek tenai kainuoja ir ar naudinga? nes kursai man siaip per brangus, deja...  blink.gif


Laba, tai kad lingq'e nieko pirkti nereikia ten viskas nemokama tongue.gif tik jeigu noresite i zodyna itraukti daugiau negu 100 zodziu tada tik reikes sumoketi menesini mokesti 26lt, arba noresite su mokytojais pabendrauti. Bet zodzius visada galima prasitrinti is zodyno, o tasku uzsidirbti, as pvz mokau kitus narius rusu kalbos uzdirbtus taskus naudoju kalbedama su anglu arba kinu kalbos mokytojais t.y. kitais nariais, Linqge visi tekstai nemokami galite siustis juos, kopijuotis, versti ir t.t. thumbup.gif

as dar kartais naudoju www.eslpod.com bet ji rekomenduoju Intermediate lygiui, manau Beginner manau per sunku o Advanced per lengva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irena_P: 17 rugpjūčio 2011 - 20:46
Kas naudojat LingQ gal galit paaiškint, ar įmanoma ten susirast likimo draugų ir bendraut angliškai neturint jokių taškų? Aš neturiu galimybės mokyti kita kalba, nes tiesiog nei vienos pakankamai gerai nemoku.

Atsakyti
kažkas su livemocha man atsitiko- viską rodo prancūzų kalba. keičiu ten apačioj, kur kitos kalbos, tai nei į vieną nepakeičia, persikrauna puslapis ir vis tiek prancūzų doh.gif kaip sutvarkyt?
Atsakyti
o man reikia vokiečių ir prancuzų kalbu. ką patarsite? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas mokosi internetu lenku kalbos? Labai reikia, apart youtube video nelabai ka naudingo ir randu. Gal yra kokie nuotoliniai kursai?
Atsakyti
Labukas mergiukai ,prisijungiau prie LINGQ ,sakykit kaip yra kai issirenki zmogu pasneketi ,taip is karto gali sneketi ,ar reikia tasku kazkokiu tureti ?ar pacios snekates ?
Atsakyti