Įkraunama...
Įkraunama...

Užsienio kalbų mokymasis internetu

QUOTE
[url=http://www.lingq.com


Aš tsakant, prisijungiau, bet... kol kas nelabai susigaudau ten kas prie ko. schmoll.gif
Tokie atsiliepimai visų geri...
Atsakyti
sveiki, gal kas galite trumpai ir aiskiai papasakoti apie anglu kalbos mokymasi http://www.lingq.com smile.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(jubrazu-driuke @ 2012 01 06, 00:03)
sveiki, gal kas galite trumpai ir aiskiai papasakoti apie anglu kalbos mokymasi http://www.lingq.com smile.gif aciu

Apie idėjinę ar apie techninę pusę?
Atsakyti
sveiki, susidomejau linQ puslapiu, bet nevisai supratau technine puse smile.gif

atsidarau pamoka, bet negaliu pazymeti nezinomu zodziu, kas gali man padeti issiaiskinti, gal but gerai, kad kas telefonu mane pakonsultuotu, labai trumpai, aciu blush2.gif
Atsakyti
Kurią temą neatsiverstum, visur vienas ir tas pats- linQ. doh.gif

Kad ir kaip bandžiau susidomėti, priprasti is suprasti šitą dalyką- man nepavyko. Ir jei tiek daug žmonių klausia kaip šiuo puslapiu naudoti, ar vieną kartą užsukę, nebegrįžta, galbūt jau nėra jis toks tobulas ir VIENINTELIS būdas išmokti anglų kalbą? Nes kaip supratau perskaičiusi visas temas mokytojai- neišmokys, kursai- neišmokys, linQ manęs neišmokys juo labiau... tai ką, nebeišmokys niekas? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*smilte* @ 2012 07 24, 11:53)
Kurią temą neatsiverstum, visur vienas ir tas pats- linQ.  doh.gif

Kad ir kaip bandžiau susidomėti, priprasti is suprasti šitą dalyką- man nepavyko. Ir jei tiek daug žmonių klausia kaip šiuo puslapiu naudoti, ar vieną kartą užsukę, nebegrįžta, galbūt jau nėra jis toks tobulas ir VIENINTELIS būdas išmokti anglų kalbą? Nes kaip supratau perskaičiusi visas temas mokytojai- neišmokys, kursai- neišmokys, linQ manęs neišmokys juo labiau... tai ką, nebeišmokys niekas?  g.gif  biggrin.gif

Taip. Deja, niekas... smile.gif
QUOTE
Никто, никогда, ни при каких обстоятельствах не может научить вас, но научить себя – причем компетентная помощь со стороны отнюдь не исключается – вы можете. (iš N.Zamiatkino knygos "ВАС НЕВОЗМОЖНО НАУЧИТЬ ИНОСТРАННОМУ ЯЗЫКУ"

Jūsų teisė rinktis. Galite klausyti žmonių, kurie išmoko kalbėti keliom kalbom arba galite klausyti žmonių, kurie mokina kitus, bet per visą gyvenimą taip nė vieno ir neišmokino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akagintaras @ 2012 07 24, 21:34)
Taip. Deja, niekas... smile.gif



Deje, Jūs esate labai neteisus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *smilte*: 25 liepos 2012 - 09:54
QUOTE(*smilte* @ 2012 07 24, 11:53)
Ir jei tiek daug žmonių klausia kaip šiuo puslapiu naudoti, ar vieną kartą užsukę, nebegrįžta, galbūt jau nėra jis toks tobulas ir VIENINTELIS būdas išmokti anglų kalbą?

Jeigu orientuotis į daugumą, tai virš 90% kalbų mokinių galų gale susimauna. Dauguma žmonių Lietuvoje neturi pinigų. Penktadalis žmonių gyvena žemiau skurdo ribos:

Lietuvoje penktadalis žmonių gyvena žemiau skurdo ribos. Toliau auga skurstančiųjų skaičius

Kaip manote, ar taip yra dėl to, kad ta "dauguma" sugeba priimti teisingus sprendimus?
Atsakyti
QUOTE(*smilte* @ 2012 07 24, 12:53)
Kurią temą neatsiverstum, visur vienas ir tas pats- linQ.  doh.gif

Kad ir kaip bandžiau susidomėti, priprasti is suprasti šitą dalyką- man nepavyko. Ir jei tiek daug žmonių klausia kaip šiuo puslapiu naudoti, ar vieną kartą užsukę, nebegrįžta, galbūt jau nėra jis toks tobulas ir VIENINTELIS būdas išmokti anglų kalbą? Nes kaip supratau perskaičiusi visas temas mokytojai- neišmokys, kursai- neišmokys, linQ manęs neišmokys juo labiau... tai ką, nebeišmokys niekas?  g.gif  biggrin.gif



Jau kuri laika stebiu si "cirka" ir "visazinio" postringavimus. Pries 50 metu nebuvo jokios LinQ, kurios niekas nesupranta, tik pats autorius, ir zmones kazkokiu mistiniu budu vis tiek ismokdavo kalbu. Kalbu keliomis kalbomis ir kazkaip tai ismokau be tos stebuklingos programos pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2012 07 25, 22:53)
Jau kuri laika stebiu si "cirka" ir "visazinio" postringavimus. Pries 50 metu nebuvo jokios LinQ, kurios niekas nesupranta, tik pats autorius, ir zmones kazkokiu mistiniu budu vis tiek ismokdavo kalbu. Kalbu keliomis kalbomis ir kazkaip tai ismokau be tos stebuklingos programos pagalbos.

Keliem žmonėm padėjot išmokti kalbėti nauja kalba?
Atsakyti
QUOTE(akagintaras @ 2012 07 28, 12:00)
Keliem žmonėm padėjot išmokti kalbėti nauja kalba?


Dirbu 8 metai, tai jau nesuskaiciuosiu.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2012 07 25, 22:53)
Jau kuri laika stebiu si "cirka" ir "visazinio" postringavimus. Pries 50 metu nebuvo jokios LinQ, kurios niekas nesupranta, tik pats autorius, ir zmones kazkokiu mistiniu budu vis tiek ismokdavo kalbu. Kalbu keliomis kalbomis ir kazkaip tai ismokau be tos stebuklingos programos pagalbos.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 29 liepos 2012 - 16:23