Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 36 tema

QUOTE(Žydraakė @ 2009 10 28, 15:22)
labuka smile.gif
Turiu problemą. Kai kuriems daiktams naudoju purškiamą sintetinį laką, indelyje dar tikrai gerokai jo likę, bet užsikimšo tas purškiklio galiukas help.gif Su adatą mėginau valyti, išsiėmė apdžiuvusio lako gabaliuka,s bet vis tiek man nepurškia:(
Kokie galėtų būti sprendimai g.gif



i jo vieta pabadyk bet kokio kito aerozolio antgali (juros vandenukas, plauku lakas, dezodorantas) kiek bandziau prie kitu aerozoliniu buteliuku keisti lyg ir tinka... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 10 28, 15:22)
labuka smile.gif
Turiu problemą. Kai kuriems daiktams naudoju purškiamą sintetinį laką, indelyje dar tikrai gerokai jo likę, bet užsikimšo tas purškiklio galiukas help.gif Su adatą mėginau valyti, išsiėmė apdžiuvusio lako gabaliuka,s bet vis tiek man nepurškia:(
Kokie galėtų būti sprendimai g.gif


pabandyk ta galiuka imerkt i karsta vandeni ir palaikyt. man kazkada buvo taip su vienu laku plauku tai tiesiog i karsgta vakdneni imerkiau ir palaikiau, nuo karscio viskas atmirko ir atsipalaidavo ir prasivale. gal ir tau pades mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(millamia @ 2009 10 27, 15:37)
o lakas turi buti specialus ar paprasta plauku laka galima naudot. as va vena dezute dabar pasendinau ir paziurejau kad kai kuriose vietose gan platus grioveliai gavosi tai kad lakuojan t purpurina neissiplautu gal irgi papurkst laku  g.gif

Oi, apie plaukų nieko nežinau, geriau specialų, kad nesugadintum. 4u.gif

QUOTE(Žydraakė @ 2009 10 28, 14:22)
labuka smile.gif
Turiu problemą. Kai kuriems daiktams naudoju purškiamą sintetinį laką, indelyje dar tikrai gerokai jo likę, bet užsikimšo tas purškiklio galiukas help.gif Su adatą mėginau valyti, išsiėmė apdžiuvusio lako gabaliuka,s bet vis tiek man nepurškia:(
Kokie galėtų būti sprendimai g.gif

Na, būtum Kaune, sakyčiau atlėk, nes prikaupiau jų kokis 7 vnt. Mat pirmasis man užsikimšo irgi. Bandžiau pritaikyti nuo kitų aerozolių ir niekas netiko. schmoll.gif Dar pastebėjau, kad į pabaigą pradeda jis negražiai purkšti. Reikia prieš purškiant gerokai papurtyti (ten rašo taip). Kažkas patarė "prapūsti" po naudojimo, tai tas "parpūtimas" man dugiau žalos davė, nuo nuimk-uždėk susigadino antgaliukas ir nebepurškė.

Sakyčiau, įsigyk dar vieną lako buteliuką ir su tuo pačiu purkštuku sunaudosi abu buteliukus... Bent aš taip dariau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 28 spalio 2009 - 15:04
Ačiū visoms už patarimus, išmėginsiu visas priemones.

QUOTE(baltė @ 2009 10 28, 15:02)
Sakyčiau, įsigyk dar vieną lako buteliuką ir su tuo pačiu purkštuku sunaudosi abu buteliukus... Bent aš taip dariau smile.gif


O kokia tikimybė, kad tas antras neužsikimš taip greitai g.gif Paranoja jau man doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,esu dekupaze visiska naujoke blush2.gif bandau skaityti ir darysiu savarankiskai.vakar nusidaziau pakabas drabuziams,siandien toliau kazka darysiu,bet man kazkaip atrodo,kad nieko man neiseis doh.gif
Kai pasiziuriu i profiu darfus,tai net seile tysta kaip grazu thumbup.gif ...bet as pati taip niekad nepasidarysiu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2009 10 28, 01:38)
skirelius visada isimu. o jei blogai dedasi atgal tai ikalu doh.gif . uzsegimus isimu irgi pries dazant, bet yra vyriu kurie tikrai isemus atgal igrust baisiai sunku cool.gif .

oba, vyriu dar nebandziau det algal doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(sobieska @ 2009 10 28, 09:39)
O tu isemusi skyrelius juos su glaspoperiu  galuose paplonink ir siek tiek patrumpink, mat dazai ir lako sluoksnis savo vieta uzima, tai todel reikia pati medi paplonint ir tada viskas be problemu isides

as truputi sveiciau juos, matyt nepakankamai doh.gif

o ka daryt, kad nuo dazu iskele ploteliais??
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2009 10 28, 17:06)
Sveikutes,esu dekupaze visiska naujoke blush2.gif bandau skaityti ir darysiu savarankiskai.vakar nusidaziau pakabas drabuziams,siandien toliau kazka darysiu,bet man kazkaip atrodo,kad nieko man neiseis doh.gif
Kai pasiziuriu i profiu darfus,tai net seile tysta kaip grazu thumbup.gif ...bet as pati taip niekad nepasidarysiu. schmoll.gif


Padarysi, padarysi, gal net gražiau mirksiukas.gif Nereikia niekuo sekti, mokytis -taip, bet tik nesistenk nieko atkartoti mirksiukas.gif Aš irgi ne per seniausiai dekupuoju, bet mane labiau veža procesas, nei gautas rezultatas smile.gif, kitiems atrodo gražu, o man jau šiaip sau gautas rezultatas ax.gif, bet užtai kai pradedu dažyti ar klijuoti, tai viską pamirštu ... tikra meditacija tongue.gif tai va... o tau tikriausiai svarbu pats rezultatas, tai šiuo atveju, manau, tik laikas ir patirtis suteiks daugiau pasitikėjimo mirksiukas.gif sėkmės darbuose 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Laura @ 2009 10 28, 17:11)

o ka daryt, kad nuo dazu iskele ploteliais??

Tiesiog pašlifuok ir vėl dažyk mirksiukas.gif , bet tik įdomu, kodėl iškėlė dažus g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos norėjau paklausti.
Ar esate naudojusios bespalvį beicą?
jeigu taip kokį galėtumėte rekomenduoti ir jei ne paslaptis kur pirkote.
Ar išėjo jį spalvinti su akrilimias dažams skirtom spalvom?
Ar gerai spalvinos po to mediena?

Atsakyti
QUOTE(Vėjaustė @ 2009 10 28, 16:52)
bet užtai kai pradedu dažyti ar klijuoti, tai viską pamirštu ... tikra meditacija  tongue.gif tai va...


Va aš taip pat jaučiuosi, buvau savaitei išvažiavus, tai labaiusiai paaiilgau paišaliojimo, to pačio darbo, kuris puikiai atpalaiduoja ir leidžia pailsėti nuo visko..... wub.gif

Sorry, kad ne į temą blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Atsiprasau, kad taip is niekur nieko ilendu i temuke blush2.gif
Pas mane tokia situacija, jog turiu greitai kazka sugalvoti pagaminti ir padovanoti.Tai va, sugalvojau, jog noreciau medinio laikrodzio su foto ir dekupazu.
Kur galima butu nusipirkt paprasta medini laikrodi ir kiek kainuotu?
Ar visa tai realu, jeigu dar ne karto nebandziau nieko dekupazinti?
Aciu labai uz atsakymus, nes tikrai labai noretusi artimam zmogui tokia staigmena padaryti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurytea: 28 spalio 2009 - 17:47
QUOTE(aurytea @ 2009 10 28, 18:46)
Sveikutes 4u.gif

Atsiprasau, kad taip is niekur nieko ilendu i temuke blush2.gif
Pas mane tokia situacija, jog turiu greitai kazka sugalvoti pagaminti ir padovanoti.Tai va, sugalvojau, jog noreciau medinio laikrodzio su foto ir dekupazu.
Kur galima butu nusipirkt paprasta medini laikrodi ir kiek kainuotu?
Ar visa tai realu, jeigu dar ne karto nebandziau nieko dekupazinti?
Aciu labai uz atsakymus, nes tikrai labai noretusi artimam zmogui tokia staigmena padaryti wub.gif



Na pagal teorija tikrai gali pabandyti tik nieko mandraus nedaryk mirksiukas.gif Nudazyk, prikliujok geriausiai ryzini popieriu ar dekupazini arba serveteles smulku piesinuka (dideli reikia dar ismokt graziai klijuoti), o laikrodziu yra Vilniuje (bent jau macius esu) Akropolio Silvercity, senasnaujas, gal ir artmanija turi...daugiau parduotuviu nezinau bet gal dar kas kur pasiulys
Sekmes
Atsakyti
Aciu tau, biriusia notworthy.gif
O gal tokiu mediniu dirbiniu galima butu rasti kokiuose Senukuose ar Ermitaze?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurytea: 28 spalio 2009 - 18:52