Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 36 tema

sveikos, noreciau siokios tokios konsultacijos. Noriu nudekupazint megztinio sagas, bet idomu kaip su skalbimu? g.gif kas liks is tu sagu po jo? pabaigai naudoju akrilini, vandens pagrindu laka. gal kuri susiduret su tuo?
aciu is anksto ax.gif
Atsakyti
LAba diena,
sakykite kuri sluoksni ploniau tepti naudojant dvikomponenti laka kad smulkiau suskilinetu pirmaji ar antraji ?
Atsakyti
sveikos,
man kazkas nesigavo su dvikomponenciu, itrukimai vos iziurimi akimis ir net nebandysiu ju padengti kazkuo, nes viska sumurzinsiu, nes net nagu nesijaucia duobeliu verysad.gif ar gali buti, kad taip yra nes per plonai buvau nudaziusi dezute? g.gif
Atsakyti

QUOTE(lilget @ 2009 11 21, 15:15)
sveikos,
man kazkas nesigavo su dvikomponenciu, itrukimai vos iziurimi akimis ir net nebandysiu ju padengti kazkuo, nes viska sumurzinsiu, nes net nagu nesijaucia duobeliu  verysad.gif  ar gali buti, kad taip yra nes per plonai buvau nudaziusi dezute?  g.gif

Viskas priklauso, kokią priemonę naudoji, kiekviena skirtingai skyla smile.gif
Atsakyti
merginos, prieš klausdamos surašykit kokias priemones naudojat (firma ir tt). Nes atsakymų negausit. Būna priemonės va tikrai kad kai suskyla vos akim įžiūrimais trūkiais. O gal per plonai tepta......
Atsakyti
Dazai akriliniai, o dvikomponentis dala, tai kaip cia tada galejo buti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2009 11 21, 10:38)
Pati to nedariau, bet visose specializuotose parduotuvese maciau yra spec.kliju klijuoti serveteles ant zvakiu ir specialaus lako. Jei skubi, tai geriau nubek iki parduotuves ir tau ten isaiskins. Seip, kiek suprantu principas lieka tas patstik turi buti priemones skirtos butent zvakems  mirksiukas.gif

cia parduoda likusius klijus gali pabandyti
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2009 11 20, 21:37)
.Įtrukimai gražūs matosi,bet po įtrinimo akriliniais dažais gavosi kažkokios dėmės.Ar gali būti nuo neidealiai išteptų antikos sluoksnių? g.gif


nezinau kaip ji atrodo gyvai, bet nuotraukoje tavo dezute nuostabi wub.gif
Jei ir mano pirmoji dezute bus tokia nuostabi...busiu labai laiminga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 11 20, 10:29)
atsiprašau ne į temą, bet dievinu žodį palei wub.gif

OK, Lachese (tikiuos, sureaguosi įprastai lotuliukas.gif )
QUOTE(Milinga @ 2009 11 20, 16:29)
Dar noriu pasitikslinti: ar reikia ryžinę servetėlę drėkinti prieš klijuojant?

Ryžinė servetėlė klijuojama pervirš, kaip ir paprasta, taigi drėkinimas tik komplikuotų procesą.



Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti