Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 36 tema

QUOTE(vabalauskiene @ 2009 11 19, 18:25)

Ačiū 4u.gif
dar užbėgsiu į artmaniją mūsų mieste, jei nebus tai teks siųstis.
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 11 19, 16:46)
Kur pigiau, tai nepasakysiu, nes gyvenu Vilniuje  4u.gif O akrilinius dažus beveik visus pirkau iš dailininkų parduotuves, ten ir pasirinkimas didelis, ir kainos priimtinos  smile.gif

Sveiki,

Jei ne paslaptis, kokioj dailininku parduotuvej perkat dazus? Nes senukuose nusipirkau tik baltus ir kelis pigmentus pamaisymui, o noretusi ir sodresniu spalvu tureti....
Atsakyti
QUOTE(LinaNi @ 2009 11 20, 15:34)
Jei ne paslaptis, kokioj dailininku parduotuvej perkat dazus?

"Meno mūzoje", randasi senamiestyje smile.gif
Atsakyti
O kokiose parduotuvese apsiperka Panevezietes dekupazo reikmenu, neskaitant Babilono? ax.gif
Atsakyti
Gal galite patarti... as esu dar visai zalia dekupazo reikaluose. Taciau darau darbeli kur naudoju 2 komp. sendinimo priemone. Dabar noriu darba nulakuoti ir man lakuojant metasi gumbeliai, zodziu lyg veliasi tas visas pagrindas. Ka darau ne taip? Tiesa, po purpurino itrinimo, as likucius nuvalinejau aliejumi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Abigele @ 2009 11 20, 15:10)
Gal galite patarti... as esu dar visai zalia dekupazo reikaluose. Taciau darau darbeli kur naudoju 2 komp. sendinimo priemone. Dabar noriu darba nulakuoti ir man lakuojant metasi gumbeliai, zodziu lyg veliasi tas visas pagrindas. Ka darau ne taip? Tiesa, po purpurino itrinimo, as likucius nuvalinejau aliejumi sad.gif


O konkrečiai kokią dvikomponentę priemonę naudojai..pavadinimas koks???..
Šiaip..tai įtariu ir net esu tikrai..kad lakavai akriliniu laku..o dvikomponente buvo ta, kuri nedraugauja su vandens pagrindo priemonėmis..todėl ir suvėlė.. 4u.gif


Merginos, norėdamos sulaukti greito atsakymo..ir kad į jūsų klausimą būtų iš vis sureaguojama..pasistenkit užduoti klausimą kuo aiškiau....t.y. nurodant kokiomis konkrečiai priemonėmis naudojatės (pavadinimas, firma) ir t.t. ir pan..Taip neiškils papildomų klausimų..ir atsakymo į savo klausimą sulauksite tikrai greičiau.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salne: 20 lapkričio 2009 - 15:21
QUOTE(Salne @ 2009 11 20, 15:20)
O konkrečiai kokią dvikomponentę priemonę naudojai..pavadinimas koks???..
Šiaip..tai įtariu ir net esu tikrai..kad lakavai akriliniu laku..o dvikomponente buvo ta, kuri nedraugauja su vandens pagrindo priemonėmis..todėl ir suvėlė.. 4u.gif
Merginos, norėdamos sulaukti greito atsakymo..ir kad į jūsų klausimą būtų iš vis sureaguojama..pasistenkit užduoti klausimą kuo aiškiau....t.y. nurodant kokiomis konkrečiai priemonėmis naudojatės (pavadinimas, firma) ir t.t. ir pan..Taip neiškils papildomų klausimų..ir atsakymo į savo klausimą sulauksite tikrai greičiau.. 4u.gif


Dvikomponente Dala firmos, jo o lakas vandens pagrindu Hobby line. Koki laka geriau pasirinkti? Aciu labai uz ifo 4u.gif
Atsakyti
Siulau labaiu uz mane patirusiom padeti naujokem ir uzpildyti sia lentele (cia idejau tik ka pati naudojau)
Dvikomponencio lako pavadinimas Itrinimai Uztvirtinamas lakas
Antika Akriliniai dazai, porporina Akrilinis lakas (vandens pagrindo lakas)
Sotile Aliejiniai dazai, porporina Sintetinis lakas (nevandens pagrindo lakas)


nemoku imesti lentele, sita buvo is excel doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katuliukas @ 2009 11 20, 16:06)
O kokiose parduotuvese apsiperka Panevezietes dekupazo reikmenu, neskaitant Babilono?  ax.gif

dar priemoniu yra centrineje "Zana". ten priemoniu artmanijos galima rasti.ir serveteles po viena parduoda.
Papildyta:
ir pas dailininkus priemoniu yra ir popieriaus respublikos g.pries Garsa.
Atsakyti
Dar noriu pasitikslinti: ar reikia ryžinę servetėlę drėkinti prieš klijuojant?
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 11 20, 15:48)
"Meno mūzoje", randasi senamiestyje  smile.gif

Dekui, reiks apsilankyti.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2009 11 20, 17:29)
Dar noriu pasitikslinti: ar reikia ryžinę servetėlę drėkinti prieš klijuojant?


pries klijavima ryzines serveteles drekinti nereikia 4u.gif
Atsakyti