Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninė cigaretė

Sveikos merginos, pasisakysiu ir as. Rukau tikrai nemazai, kazkaip ir reiketu mesti, bet vis nesiryztu. Dar yra noras rukyti, o kai yra noras, tai ryztas kazkur dingsta...
Kazkaip buvo minciu apie tas elektronines cigaretes, ilgai delsiau, bet po to isbandziau... Ir visai patiko. Aisku, neatsisakiau dar ir normaliu cigareciu, bet pasimu ir elektronine. Pirkom per interneta, mokejom tikrai nemazai, bet girdejau, kad yra ir pigesniu jau atvezta. Tai db sakiau, reiks pasieskot tu pigesniu ir ziuret ar yra koks skirtumas. Jei ne, tai kam pirkt brangias, jei galima pigias. O ju tik Vilniuje maximoj yra, ar ir kituose miestuose galima rasti?
Atsakyti
Na va ir aš nusipirkau pagaliau tas pigias ecigaretes ir galiu drąsiai pasakyti, kad super smile.gif Skonis labai skanus ir nebesmirdžiu ir traukiu dūmą tiesiog sėdėdama biure prie kompo smile.gif))
Pokolkas labai patenkinta, gal net ir mesiu iš vis rūkyti clap_1.gif
Papildyta:
QUOTE(gamute @ 2012 07 17, 11:46)
Sveikos merginos, pasisakysiu ir as. Rukau tikrai nemazai, kazkaip ir reiketu mesti, bet vis nesiryztu. Dar yra noras rukyti, o kai yra noras, tai ryztas kazkur dingsta...
Kazkaip buvo minciu apie tas elektronines cigaretes, ilgai delsiau, bet po to isbandziau... Ir visai patiko. Aisku, neatsisakiau dar ir normaliu cigareciu, bet pasimu ir elektronine. Pirkom per interneta, mokejom tikrai nemazai, bet girdejau, kad yra ir pigesniu jau atvezta. Tai db sakiau, reiks pasieskot tu pigesniu ir ziuret ar yra koks skirtumas. Jei ne, tai kam pirkt brangias, jei galima pigias. O ju tik Vilniuje maximoj yra, ar ir kituose miestuose galima rasti?


Aš pati pirkau Vilniuje, dėl kitų miestų nežinau, bet manau, maximose turėtų ir kituose miestuose būti
Atsakyti
O mano pažystami bandė, labai net nustebo, nes visų pirma skoniu, nesijautė šlykštaus gumulo burnoje. Tada pasiūla, ir patogumu, nereik baintis ar galima toj vietoj rūkyt ar ne. Bent pati mačiau Maximose, Akropolyje, manau užkariaus ir kitas parduotuves. Tiesa, iš pat pradžių sakė, keistokas jausmas, bet palaipsniui, kažkaip apsiprato ir dabar super. O kaina tikrai gera, lyginant kokybės ir kainos santykį. Aš pati nerūkalė, bet atsiliepima perduodu :
Atsakyti
pasiskaitinejau cia tas diskusijas ir vos nenukritau,kai pamaciau kad eina kalba apie 200 ltl, pati dar neseniai po gimdymo,bet vyras pamalonino keliais dumais elektronines cigaretes. nerealu, ir kvapas burnoj super:)... ir poreikius patenkinusi jauciuosi:D ir beje, uzteko 19-20 ltl...
Atsakyti
Naudojau tas elektronines jau joki gera pusmeti, ir kvapas ir tai kad nebesmirda rankos - super. Visai meciau tas paprastasias, rukiau pusmeti tik elektronines. Po pusmecio mazinau stipruma elektroniniu, po kiek laiko su nikotinu pasilikdavau tik du rukymus, kiti visi buvo be nikotino. Dabar jau 2 savaites nei su nikotinu nei be nikotino nebereikia - negaliu patiketi, tokia uzkietejusi rukore mete rukyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mystic Sahara @ 2012 07 18, 15:17)
Naudojau tas elektronines jau joki gera pusmeti, ir kvapas ir tai kad nebesmirda rankos - super. Visai meciau tas paprastasias, rukiau pusmeti tik elektronines. Po pusmecio mazinau stipruma elektroniniu, po kiek laiko su nikotinu pasilikdavau tik du rukymus, kiti visi buvo be nikotino. Dabar jau 2 savaites nei su nikotinu nei be nikotino nebereikia - negaliu patiketi, tokia uzkietejusi rukore mete rukyti  biggrin.gif


Sveikinimai!


Vat man iškilęs klausimas ar e. cigaretės kenkia sveikatai. Pati esu dar žindanti, bet labai noriu parūkyt, taip pasiilgau tų momentų, kai atsisėdi viena balkone ir 3 minutes atsijungi nuo pasaulio smile.gif
Atsakyti
saunuoles paneles, rukykit ta **** po 20lt , katruose kaitintuvas yra tarp vatos (sintepono). , tai koki bruda jus rukot ir ka y plaucius traukiat kaip tas sinteponas svyla. sakot brangu ~200lt ant e cigaretes ? paskaiciuokim
e cigarete 200lt
poto seka papildymai 1ml 1lt gaigmaz prilygsta 15cigareciu.
na ir kaitintuvas grubiai 20lt. o jo 1 uztenka 2-3 men ir tai dar neriba.
kiek cigareciu blokas kainuoja 80 lt? kaip minimum. y menesy manau 10 pakeliu neuztenka?
nupirkus e cigarete ir rukant kaip anksciau maximum 30 litu isleistumet.
p.s rukydami pigias e cigaretes, nepajauciat viso malonumo ka jos gali suteikt ;-)
Atsakyti
Va pati antrą dieną traukiu. Rūkiau 8 metus, ir valios pastangom, ir su visom knygelėm nepavyko nerūkyt ilgiau nei 1 dieną smile.gif)) Turėjau ir pigiąją el cigaretę nusipirkus, kur mažytė tokia, kaip paprasta atrodo, bet nepadėjo visiškai. Dabar išbandžiau brangesnę, tai ką - poveikis man tai super, nerūkau jau dvi dienas, kas man yra didžiulis pasiekimas smile.gif) Ir poreikio rūkyt nėra, ir pagaliau atrodo kad kažkada pavyks mesti, nes ne taip ir dažnai tą el. traukiu, o juk ir pabos su laiku žaistis smile.gif))
Atsakyti
Svarbiausia pasirinkti gera ecigarete, nes su visokiom pigienom,, tai tik pinigu svaistymas, kaip ir geri skysciai turi buti.
Rukymo stazas labai didelis, bet va nusprendziau padeti taska smile.gif, taigi tikrai padeda. Buvo nesunku pasirinkti, nes vyras jau senai ruko ecigarete.
Atsakyti
QUOTE(gamute @ 2012 07 17, 12:46)
Sveikos merginos, pasisakysiu ir as. Rukau tikrai nemazai, kazkaip ir reiketu mesti, bet vis nesiryztu. Dar yra noras rukyti, o kai yra noras, tai ryztas kazkur dingsta...
Kazkaip buvo minciu apie tas elektronines cigaretes, ilgai delsiau, bet po to isbandziau... Ir visai patiko. Aisku, neatsisakiau dar ir normaliu cigareciu, bet pasimu ir elektronine. Pirkom per interneta, mokejom tikrai nemazai, bet girdejau, kad yra ir pigesniu jau atvezta. Tai db sakiau, reiks pasieskot tu pigesniu ir ziuret ar yra koks skirtumas. Jei ne, tai kam pirkt brangias, jei galima pigias. O ju tik Vilniuje maximoj yra, ar ir kituose miestuose galima rasti?

Internetu taip pat galima rasti nebrangiai smile.gif pažįstama pirko iš www.turgusnamuose.lt, mokėjo nebrangiai, ten dvi komplekte yra. Pati tai nesu bandžius smile.gif
Atsakyti
sveikos, merginos smile.gif naudoju 10 motives elektronine cigarete. Kadangi siuo metu esu Anglijoje, tai tu filtru nusipirkti visai nesunku, ju paprasciausiai yra pirkti maisto prekiu parduotuvese. Siaip cigarete pirkau metine ir be nikotino, bet patikekit - jausmas kaip tikros cigaretes ir jokio kvapo nera, drasiai galima namuose rukyt, zodziu super thumbup.gif
Atsakyti
O ar teko savo vaikų ar paauglių kišenėse aptikti e-cigaretę, kaipm reagavote?
Atsakyti