Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninė cigaretė

QUOTE(Anka @ 2013 09 28, 19:45)
O ar teko savo vaikų ar paauglių kišenėse aptikti e-cigaretę, kaipm reagavote?



tikru radau, ne elektroniniu,. reagavau audringai. kai pamaciau kad tai neveikia., pakeiciau i ignora keliu dienu. susitvarke reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2013 09 28, 20:24)
tikru radau, ne elektroniniu,. reagavau audringai. kai pamaciau kad tai neveikia., pakeiciau i ignora keliu dienu. susitvarke reikalas.


geriau paslėpė? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2013 09 28, 21:42)
geriau paslėpė?  biggrin.gif



gal cool.gif ne, tiesiog i skautus isgrudau ir jin ten karjera daro dabar. o jie pries rukyma biggrin.gif o mano cigaretes nebedingsta biggrin.gif
Atsakyti
taip, tas padeda, svarbu kad patiktų smile.gif buvo pas mus skautuose vienas rūkantis... Tai su visų pagalba suprato, ir kad nekieta, ir metė po truputį smile.gif Bo grėsė "išmetimas" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2013 09 29, 13:32)
taip, tas padeda, svarbu kad patiktų smile.gif buvo pas mus skautuose vienas rūkantis... Tai su visų pagalba suprato, ir kad nekieta, ir metė po truputį smile.gif Bo grėsė "išmetimas" smile.gif


patinka labai jai. ir man patinka kad jin ten eina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2013 09 28, 21:44)
gal  cool.gif ne, tiesiog i skautus isgrudau ir jin ten karjera daro dabar. o jie pries rukyma biggrin.gif o mano cigaretes nebedingsta biggrin.gif

O jus į kokį būrelį išgrūst? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2013 09 29, 14:47)
O jus į kokį būrelį išgrūst?  biggrin.gif



as nebepataisoma. medis lenkiamas jaunas, o ne pabuves jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2013 09 29, 15:17)
as nebepataisoma. medis lenkiamas jaunas, o ne pabuves jau biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Na va, sveikos, aš ir įstosiu į elektroninių cigarečių mylėtojų klubą. smile.gif
Esu bandžiusi kelis variantus, bet likau prie Vaepe. Patinka, nes ne gremėzdiškos, o tokios stilingos ir gražiai atrodo smile.gif
Plius Vilniuje Konstitucijos pr. parduotuvė atsidarė, tai labai patogu. Vaiką į moksleivių rūmus, mamukas į parduotuvę smile.gif))

O atrodė, kad kažkokia nesamonė tos cigaretės ir niekaip negalėsiu pamiršti paprastų. Bet pasirodo, klydau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blackout: 06 lapkričio 2013 - 22:10
Daug draugu ruko. Paragavau ir as pora kartu, skanu siaip. Bet is salies atrodo, kad svirksta koki i burna detumetumeis. Ir siaip paprastas parukai reciau, o sita tuolat trauk itraki, ar kavinei butum ar darbe, visur, nes kvapo nera.Skaitomasi, kad sveikesnes jos, bet ks is to. Ir tos ir tos zalingos
Atsakyti
Bandžiau ir visai nepatiko. Kažkokia imitacija ir jokio rezultato. Tai kam tada rūkyti kažkokią nesąmonę? Iš viso nereikia rūkyti ir tiek.
Atsakyti
Kitiem patinka, man tai kazkoks apgaudinejimas, saves, geriau jau is viso mesti rukyti.
Atsakyti