Įkraunama...
Įkraunama...

Apie šeimininkus

QUOTE(Mergiona @ 2013 01 14, 18:00)
na, man neatrodo kad klausyti ir gerbti vyresniosius besalygiskai (kaip mokynama, o jo labiau buvo mokoma anksciau) yra gerai. Jei prie vaiko prieis suauges pedofilas ir lieps ciu...pti vaikas ka, paklusniai su pagarba turi vykdyti? Paemiau krastutini pvz, bet besalygiskai klausyti ir gerbti vyresniosius- nera ko. Gerbiama ne uz amziu, o uz prota, klausoma ne del amziaus, o del to, kad protingai pataria/ nurodo.
Taip taip, o dviejų metų vaikas kaip tik ir gali nustatyti, kas kiek yra protingas.
Kodėl jūsų puolat į kraštutinumus? Ką reiškia besąlygiškai gerbti? Suvokiat tik arba besąlygiškai gerbti, arba negerbti? Gerbti nebesąlygiškai neįmanoma? Ar nesugebat savo vaikams (jeigu tokių turit) to įdiegti?
Atsakyti
O kai vaikas priėjo prie manęs ir pasakė " TU kvankt " . Čia irgi norma? . Pas 5 metį proto yra daugiau nei pas mane? Ir pavadinta buvau todėl, kad nedaviau pavedžioti Vokiečių aviganio, kurio tas vaikas net nenulaikytu . O gal vyresnius vis dėl to reiktu gerbti?
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2013 01 14, 17:58)
Genialiai sumąstėt. Kitas nė nesugalvotų, kad taip galėjo būt (ta prasme, kad turėjo hipotezę).  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bet jūs nuėjot kur kas toliau - be jokių ekperimentų padarėt išvadas.  lotuliukas.gif Oi ne, remdamasi kitų atliktais eksperimentais ir savo "primetimu iš akies" padarėt išvadas apie foruminį oponentą.  lotuliukas.gif  thumbup.gif

o prasmė ir pasimetė saviraiškoj
Papildyta:
QUOTE(Rodnega @ 2013 01 14, 18:06)
O kai vaikas priėjo prie manęs ir pasakė " TU kvankt " . Čia irgi norma? . Pas 5 metį proto yra daugiau nei pas mane? Ir pavadinta buvau todėl, kad nedaviau pavedžioti Vokiečių aviganio, kurio  tas vaikas net nenulaikytu . O gal vyresnius vis dėl to reiktu gerbti?

Manau, kad tas 5 metis dar taip nemąsto kaip mes čia diskutuojam, apie pagarbą, vyresnius ir protą. Manau, jis tik pakartojo tai, kaip girdi kalbant namiškius vieną su kitu, o gal su juo taip kalbama. Jeigu vaikas kalba su jumis nepagarbiai, tai greičiau ne ženklas, akd jis jūsų negerbia, o ženklas, kad su juo kiti kalba nepagarbiai ir jis tik kartoja.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 01 14, 18:06)
O kai vaikas priėjo prie manęs ir pasakė " TU kvankt " . Čia irgi norma? . Pas 5 metį proto yra daugiau nei pas mane? Ir pavadinta buvau todėl, kad nedaviau pavedžioti Vokiečių aviganio, kurio  tas vaikas net nenulaikytu . O gal vyresnius vis dėl to reiktu gerbti?


Prie ko cia vyresnis? Koki rysi jus VAIKO nemandagumo su SAVO amziumi matot? Norit pasakyt kad tas vaikas su bendraamziais tokiu zodziu nevartoja o tik i suaugusius taip kreipiasi?

Nematau reikalo gerbt uz amziu. As savo vaikus mokau pagarbos ZMOGUI, ne tik vyresnis zmogus vertas pagarobos. Tai ka, jaunesni kojom spardyt gali? Kas beja LABAI matosi is pagyvenusiu mociuciu elgesio: pastumt, aprekt jaunesni- jiems iprastas elgesys. Net jei tai vaikas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 14 sausio 2013 - 17:21
Ot ir ne. Mamyte iš paskos pasakė " Mano vaikas sako, tai ką galvoja NES visi žmonės lygūs " ...... g.gif
Atsakyti
Ašku, kad visi žmonės lygūs, bet tai nereiškia, kad galima juos įžeidinėti
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 01 14, 18:19)
Ot ir ne. Mamyte  iš paskos pasakė " Mano vaikas sako, tai ką galvoja NES visi žmonės lygūs " ...... g.gif


o ka ne taip? nelygiu zmoniu yra? vergu? g.gif juodaodziu? g.gif vargsu? g.gif Kurios zmones jus sau nelygiais laikot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 01 14, 17:19)
Prie ko cia vyresnis? Koki rysi jus VAIKO nemandagumo su SAVO amziumi matot? Norit pasakyt kad tas vaikas su bendraamziais tokiu zodziu nevartoja o tik i suaugusius taip kreipiasi?

Nematau reikalo gert uz amziu. As savo vaikus mokau pagarbos ZMOGUI, ne tik vyresnis zmogus vertas pagarobos. Tai ka, jaunesni kojom spardyt gali? Kas beja LABAI matosi is pagyvenusiu mociuciu elgesio: pastumt, aprekt jaunesni- jiems iprastas elgesys. Net jei tai vaikas  doh.gif

Jusų vaikas genijus? Jis jau gimė protingu? Ar protas su amžiumi ateina? Pasakyti TU KVANKT - irgi yra nepagarba, man kaip žmogui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2013 01 14, 18:22)
Ašku, kad visi žmonės lygūs, bet tai nereiškia, kad galima juos įžeidinėti


tai reiskia, kad JOKIO zmogaus negalima izeidinet, o ne tik vyresnio.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 01 14, 17:22)
o ka ne taip? nelygiu zmoniu yra? vergu?  g.gif juodaodziu?  g.gif vargsu?  g.gif Kurios zmones jus sau nelygiais laikot?  g.gif

Senoliai, žinot kaip tokius genijus nusodindavo? Per mažai, vaikeli, žolės apšikai....
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 01 14, 18:22)
Jusų vaikas genijus? Jis jau gimė protingu? Ar  protas  su amžiumi ateina? Pasakyti TU KVANKT - irgi yra nepagarba, man kaip žmogui  mirksiukas.gif


prie ko cia "mano vaikas"? blink.gif Taip, gime protingu, IQ yra igimtas dalykas unsure.gif su kiek gime- tiek turi. O koks IQ ir auklejimo rysis?

taip, kaip zmogui, prie ko cia amzius? Jei jums "tu kvankt" pasakytu jusu amziaus zmogus tai butu pagarba? O jei vyresnis? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 01 14, 17:23)
tai reiskia, kad JOKIO zmogaus negalima izeidinet, o ne tik vyresnio.

O kai pasakė, kad aš kvankt? Man reikėjo kaifą gaudyti??? bigsmile.gif
Atsakyti