Įkraunama...
Įkraunama...

Apie šeimininkus

QUOTE(Rodnega @ 2013 01 14, 18:24)
Senoliai, žinot kaip tokius genijus nusodindavo? Per mažai, vaikeli, žolės apšikai....


lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif toki sukriosusi kelma nusodint lengva: "as, mociut, tavo amziaus busiu, o tu jau kaip besokinesi, bet mano amziaus- nebe" tongue.gif

galima ir "jusu" amziaus, prasme nepakinta.

Uz data pase- gerbt nera ko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 14 sausio 2013 - 17:28
QUOTE(Mergiona @ 2013 01 14, 17:25)
prie ko cia "mano vaikas"?  blink.gif Taip, gime protingu, IQ yra igimtas dalykas  unsure.gif su kiek gime- tiek turi. O koks IQ ir auklejimo rysis?

taip, kaip zmogui, prie ko cia amzius? Jei jums "tu kvankt" pasakytu jusu amziaus zmogus tai butu pagarba? O jei vyresnis?  g.gif

Prie to, kad protas ateina su amžiumi. Ir 5 metis, neturės tiek proto kiek aš 35. Ir jis nesuvoks tų veiksnių, dėl kurių negavo to šuns pavedžioti . Man įžeidimas ir kai 5 sako ir kai 55
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 01 14, 18:28)
Prie to, kad protas  ateina su amžiumi. Ir 5 metis, neturės tiek proto kiek aš 35.


protas su amziumi neateina. schmoll.gif patirtis, savo galimybiu ribu suvokimas- taip, bet protas schmoll.gif

QUOTE
Man įžeidimas ir kai 5 sako ir kai 55


butent, tai prie ko cia amzius?

Neisaukletas vaikas/ paauglis/ suauges/ senukas... koks skirtumas?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 01 14, 17:30)
protas su amziumi neateina.  schmoll.gif patirtis, savo galimybiu ribu suvokimas- taip, bet protas  schmoll.gif
butent, tai prie ko cia amzius?

Neisaukletas vaikas/ paauglis/ suauges/ senukas... koks skirtumas?

Tai 5 m vaikas turėjo tiek patirties, kad mane durna ar kvankt galėtu vadinti?
Protas ir atsiranda su patirtimi, su amžiumi. Tad tokio amžiaus vaikas mano proto neturėjo, kad spręsti durna aš ar protinga. O vat, kad yra chamas yra, parodė. Reiškiasi jis ir sentavėje bus chamas. Senų žmonių chamų dar nesutikau o vaikų jau daug tokių doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Rodnega @ 2013 01 14, 17:28)
Prie to, kad protas  ateina su amžiumi. Ir 5 metis, neturės tiek proto kiek aš 35. Ir jis nesuvoks tų veiksnių, dėl kurių negavo to šuns pavedžioti . Man įžeidimas ir kai 5 sako ir kai 55

....................
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 01 14, 18:40)
Tai 5 m vaikas turėjo tiek patirties, kad mane durna ar  kvankt galėtu vadinti?
Protas ir  atsiranda su patirtimi, su amžiumi. Tad tokio amžiaus vaikas mano proto neturėjo, kad spręsti durna aš ar protinga. O vat, kad yra chamas yra, parodė. Reiškiasi  jis  ir  sentavėje bus chamas. Senų žmonių chamų dar nesutikau o vaikų jau daug tokių  doh.gif


itariu jus vesuoju transportu nevazinejat g.gif pasidarykit pramoga, pro Kalvarijos turgu VLN pavaziuokit troleibusu: pamatysit tiek senu chamu vienoje vietoje, kad visas darzelis neisaukletu vaiku pasirodys gelytes biggrin.gif

sprest durna jus ar protinga turi tik jusu intelekta testuojantis psichologas, dalines kompetencijas savo sryties ribuose- destytojai pvz, darbdaviai, o nei 5 nei 55 praeivis- schmoll.gif nepriklausomai nuo amziaus ir patirties.
Papildyta:
Rodnega, protas su amziumi neateina, tai ne tema diskusijai, tai mokslinis faktas. IQ per gyvenima keiciasi laaabai nezenkliai.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 01 14, 18:44)
Rodnega, protas su amziumi neateina, tai ne tema diskusijai, tai mokslinis faktas. IQ per gyvenima keiciasi laaabai nezenkliai.
Tai kad protas nėra tapatus IQ.
Taip kad protas kinta su amžiumi.
Atsakyti
Taip ir neatrašėt. Ar turėjo 5 metų vaikas proto tiek, kad suvokti, kodėl negavo šunį pavedžioti? Nes tik už tai kvankt pavadino
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 01 14, 18:47)
Taip ir neatrašėt. Ar turėjo 5 metų vaikas proto tiek, kad suvokti, kodėl negavo šunį pavedžioti? Nes tik už tai kvankt pavadino
Aišku, kad turėjo, pas mus gi vergų nėra. Jeigu reikalauji iš vaiko mandagumo - jis susikirs per visokius eksperimentus. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 14 sausio 2013 - 17:53
QUOTE(Rodnega @ 2013 01 14, 18:47)
Taip ir neatrašėt. Ar turėjo 5 metų vaikas proto tiek, kad suvokti, kodėl negavo šunį pavedžioti? Nes tik už tai kvankt pavadino


taip, turejo, jei jus kaip suauges zmogus jam isaiskintumet, tai 5 metu vaikas tikrai pajegus suvokti "sveria daugiau uz tave" ir "yra stipresnis uz tave".
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2013 01 14, 17:53)
taip, turejo, jei jus kaip suauges zmogus jam isaiskintumet, tai 5 metu vaikas tikrai pajegus suvokti "sveria daugiau uz tave" ir "yra stipresnis uz tave".

Jei jis toks jau protingas gimtu, turėtu jau žinoti. Juk protas ne su amžiumi atejna lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rodnega: 14 sausio 2013 - 18:01
QUOTE(Rodnega @ 2013 01 14, 19:00)
Jei jis toks jau protingas gimtu, turėtu jau žinoti. Juk protas ne  su amžiumi atėjna  lotuliukas.gif


vaikas buvo protiskai atsilikes? blink.gif

zinios ateina su amziumi, o protas jau duotas. Deja ne visiems sad.gif yra serganciu zmoniu, su genetinem ligom , tt.
Atsakyti
Ne, jis gi jau gimė protingas. Turėjo žinoti, kad yra skirtingi svoriai bigsmile.gif
Atsakyti