Įkraunama...
Įkraunama...

Apie šeimininkus

QUOTE(Mergiona @ 2013 01 14, 19:25)
nieko, serialu neziurejima lenvai atsvers didesnis IQ  tongue.gif
Tai kad panašu, jog aptariamo vaiko IQ nebuvo labai aukštas.
Ir labai nepykit, bet liežuvio rodymas tikrai nerodo nei aukšto IQ, nei proto, nei išsiauklėjimo (leidžiu sau tai pastebėti, nes jūs ką tik parašėt pastabą apie vadinimą trečiuoju asmeniu).
Atsakyti
ne kiekvienas suauges zmogus turi daugiau proto, tai nera absoliuti tiesa. Jei suauges naudoja savo "prota" gert, vogt, zudyt, skriaust silpnesni (fiziskai ar psichologiskai)- tai cia ne protas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 01 14, 19:28)
Chamiškumas tame, kad taip pavadino nes NE gavo. O kvankt? Na gi mes visi lygūs. Tai gal man dar padėkoti, kad ant 3 raidžių nepasiūntė? Lygybė mat doh.gif
Ne, kadangi mes visi lygūs, reikėjo atsilygint tuo pačiu, atrėžt "o tu debilas ir sutrauka". Bet įtariu jo mamytei tokia lygiava nebūtų labai patikusi. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2013 01 14, 19:29)
Tai kad panašu, jog aptariamo vaiko IQ nebuvo labai aukštas.
Ir labai nepykit, bet liežuvio rodymas tikrai nerodo nei aukšto IQ, nei proto, nei išsiauklėjimo (leidžiu sau tai pastebėti, nes jūs ką tik parašėt pastabą apie vadinimą trečiuoju asmeniu).


hihihi.gif irnesakyk.gif as vyresne, turit mane gerbt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 01 14, 18:25)

Papildyta:
nieko, serialu neziurejima lenvai atsvers didesnis IQ  tongue.gif

Ypač todėl, kad vaikas jau gimė toks kietas. Važiuoju autobusu, užeina benamis, jau senukas. Atsistojo, stovi . Pirmokai, jam- EIK .......... Užstojau. Paiaiškinimas - A ko jis čia stovi? irgi lygybė? KRAUPU TUOMET blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 01 14, 19:30)
ne kiekvienas suauges zmogus turi daugiau proto, tai nera absoliuti tiesa. Jei suauges naudoja savo "prota" gert, vogt, zudyt, skriaust silpnesni (fiziskai ar psichologiskai)- tai cia ne protas  schmoll.gif
O jūs atskiriat sąvokas, apie kurias diskutuojat ir kuriomis manipuoliuojat? IQ, protas, moralinės normos, protinė negalia, psichinė negalia? Ne, neskiriat? Viską į vieną košę sumakaluojat? bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2013 01 14, 18:30)
Ne, kadangi mes visi lygūs, reikėjo atsilygint tuo pačiu, atrėžt "o tu debilas ir sutrauka". Bet įtariu jo mamytei tokia lygiava nebūtų labai patikusi.  lotuliukas.gif

Aš buvau išauklėta gerbti kitus o ne nusileidinėti iki chamiškumo.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 01 14, 19:32)
Ypač todėl, kad vaikas jau gimė toks kietas. Važiuoju autobusu, užeina benamis, jau senukas. Atsistojo, stovi . Pirmokai, jam- EIK ..........  Užstojau. Paiaiškinimas - A ko jis čia stovi? irgi lygybė? KRAUPU TUOMET blink.gif


prie ko cia lygybe? Na dar apie viena-vaika chama prisiminet, bet kodel jis jusu pamokymu turi klausytis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 01 14, 19:31)
hihihi.gif  irnesakyk.gif as vyresne, turit mane gerbt  lotuliukas.gif
Kaip žmogų - taip, gerbiu. Gi ir nesišvaistau pareiškimais, kad jūs esat durna.
Bet net jeigu ir esat vyresnė, iš mūsų diskusijos matau, kad arba jūsų IQ yra kur kas žemesnis, arba aš daugiau mokiausi.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2013 01 14, 19:32)
O jūs atskiriat sąvokas, apie kurias diskutuojat ir kuriomis manipuoliuojat? IQ, protas, moralinės normos, protinė negalia, psichinė negalia? Ne, neskiriat? Viską į vieną košę sumakaluojat?  bigsmile.gif  g.gif


bet as vyresne, reiskia protingesne cool.gif
Papildyta:
QUOTE(mititėja @ 2013 01 14, 19:34)
Kaip žmogų - taip, gerbiu. Gi ir nesišvaistau pareiškimais, kad jūs esat durna.
Bet net jeigu ir esat vyresnė, iš mūsų diskusijos matau, kad arba jūsų IQ yra kur kas žemesnis, arba aš daugiau mokiausi.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 14 sausio 2013 - 18:38
QUOTE(Mergiona @ 2013 01 14, 18:33)
prie ko cia lygybe?  Na dar apie viena-vaika chama prisiminet, bet kodel jis jusu pamokymu turi klausytis?  g.gif

O kodėl AŠ turiu klausytis JO įžeidinėjimų?
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 01 14, 19:38)
O kodėl AŠ turiu klausytis JO įžeidinėjimų?


visiskai pritariu, neturit, bet ne del to, kad esat vyresne. Jokio chamo izeidimu klausyt niekas neturi, nepriklausomai nuo chamo ir nuo savo amziaus.
Atsakyti