Įkraunama...
Įkraunama...

Vedybos Karibuose

QUOTE(moony @ 2010 02 16, 19:32)
Vat zinok as tokia ideja esu apsvarscius, ir visai realiai galvojau ieskot fotografo is Lietuvos. Mano fotografas Kuboje nori 1000euru +250euru uz kelione. Taip pat turiu dar viena pasiulyma uz  1500 euru irgi profesionalus fotografas. Tai as bandziau paskaiciuoti ar neiseitu pigiau veztis is Lietuvos. Pvz jei gaunu kelione 6kokiom dienom uz 600svaru, ir bilietukas iki Londono 400lt tai netgi man apsimoketu.
Tik va, kadangi Jus esat du, tai kazin ar man iseitu pigiau. Nebent Jus noretumet kokias 6-7dienas. Mes sakemes is sito puslapiuko, jei Jus randat kelione su viesbuciu ir viskuom ne daugiau kaip 1200 euru, gal ir pagalvotumem apie tokia galimybe rimciau. Aisku jei jus norit 2sav ilsetis ir dviese tai be sansu tada uz tokia suma.

Pritariu fotografei, kad profesionalus fotoaparatas negarantuoja geru fotografiju, Beto profesionalai naudoja ne tik fotoaparata bigsmile.gif .
Beto nebutinai fotografui vaziuoti desimt dienui, tarkites tik dviem dienom - vestuviu diena ir rekoenduociau tartis del priesvestuvines fotosesijos. Beto nebutinai fotografas turi gyventi tam paciam viesbuti kur ir jus - yra pigesniu. Jiegu fotografas tikrai profesionalas ir sugebes dirbti tropiniame klimate, manaau, kad vertas pasiulymas apsvartymui, Galbut gali vaziuoti ir vienas o ne du fotografai - jug vestuves tai tik dvieju zmoniu ir neuziima visos dienos smile.gif
Taip pat manau, kad jeigu fotografa samdysites is vietos, tai jie visi bus panasus, nebent geiausiu atveju ka nors galima surasti is Havanos arba kitas variantas is Kanados (is USA net neziurekite). Kadangi siek tiek ismanau apie foto, todel ir kalbu apie ju kokybe. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2010 02 16, 18:32)
Vat zinok as tokia ideja esu apsvarscius, ir visai realiai galvojau ieskot fotografo is Lietuvos. Mano fotografas Kuboje nori 1000euru +250euru uz kelione. Taip pat turiu dar viena pasiulyma uz  1500 euru irgi profesionalus fotografas. Tai as bandziau paskaiciuoti ar neiseitu pigiau veztis is Lietuvos. Pvz jei gaunu kelione 6kokiom dienom uz 600svaru, ir bilietukas iki Londono 400lt tai netgi man apsimoketu.
Tik va, kadangi Jus esat du, tai kazin ar man iseitu pigiau. Nebent Jus noretumet kokias 6-7dienas. Mes sakemes is sito puslapiuko, jei Jus randat kelione su viesbuciu ir viskuom ne daugiau kaip 1200 euru, gal ir pagalvotumem apie tokia galimybe rimciau. Aisku jei jus norit 2sav ilsetis ir dviese tai be sansu tada uz tokia suma.



6-7 dienu mums butu per akis. isties galima ir porai dienu - viskas susitarimo reikalas, tik kad dazniausiai kiek zinau paketai su viesbuciu saveitei kainuoja pigiau nei du skrydziai + viesbutis porai dienu.tik vistik mes dviese. turim papildoma apsvietima ir pan- vienas nelabai su viskuo susitvarkys, juolab kad jam ir su kalbom nelabai kas..smile.gif O jus gal dar su kokia pora tuo laiku vaziuojate? galetume ir pora vestuviu pafotografuoti. na ir reiktu issiaiskinti su viesbuciais kaip jie ten leidzia-neleidzia fotografuoti pacia ceremonija pasaliniams/paskui pliaze ir pan...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 16 vasario 2010 - 19:11
Mes skrendam kartu su Ginger, tik musu viesbutis nuo jos skiriasi kazkur 700km. Musu viesbutyje pasaliniam yejimas ~100doleriu kainuoja. Na jei Ginger sutiktu ka paderinti, nes man labai patiko vieno ten esancio fotografo paketas (visa diena fotosesija, retusuotos 500foto, DVD, 100atspausdintu foto ir t.t.) Tai va reiktu labai greitai viska susiziuret, nes as jau zadejau moket uzstata fotografui. Ir seip jau gal jus pasiziurekit kiek mazdaug kainuotu 6dienos jums, ir ar tam paciam ar kitam viesbutyje noretumete. Kai as ieskojau viesbuciu, tai auksciau mano minetame puslapyje buvo netgi 14dienu uz 600svaru. Aisku viskas priklauso nuo viesbucio.
NoneLT, kubieciai fotografai tai tragedija. Atsiunte mums is musu viesbucio samples, tai as pati matyt geriau pafotografuociau. O va tas kur nusiziureje esam tai rusas, ir visai patinka man jo fotos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moony: 16 vasario 2010 - 19:27
QUOTE(moony @ 2010 02 16, 19:10)
Mes skrendam kartu su Ginger, tik musu viesbutis nuo jos skiriasi kazkur 700km. Musu viesbutyje pasaliniam yejimas ~100doleriu kainuoja. Na jei Ginger sutiktu ka paderinti, nes man labai patiko vieno ten esancio fotografo paketas (visa diena fotosesija, retusuotos 500foto, DVD, 100atspausdintu foto ir t.t.) Tai va reiktu labai greitai viska susiziuret, nes as jau zadejau moket uzstata fotografui. Ir seip jau gal jus pasiziurekit kiek mazdaug kainuotu 6dienos jums, ir ar tam paciam ar kitam viesbutyje noretumete. Kai as ieskojau viesbuciu, tai auksciau mano minetame puslapyje buvo netgi 14dienu uz 600svaru. Aisku viskas priklauso nuo viesbucio.
NoneLT, kubieciai fotografai tai tragedija. Atsiunte mums is musu viesbucio samples, tai as pati matyt geriau pafotografuociau. O va tas kur nusiziureje esam tai rusas, ir visai patinka man jo fotos.



zvilgtelsiu i kainas. o del viesbucio- tai idealu butu tas pats kur jaunieji- taip paprasciau komunikuoti/nereiks moketi uz iejima ir t.t. o siaip i Kuba vizos ar pan reikalingos?sorry jei tai jau aptarinejot- paskaiciau tik kelis paskutinius puslapius...
Atsakyti
moony, o kaip tu ieskojai fotografu Kuboje? g.gif ar radai juos kokiam saite pavardintus, ar tiesiog per google?
Atsakyti
labas rytas smile.gif

Moony- o jus is Klaipedos, kaip supratau pagal uzrasa po avataru- o Vilniuje nebunat? susitiktume-pakalbetume. Ziurejau kainas - tai pigiausia apie 600 svaru 6 naktims - tai *2 + kelione, o gal ir nakvyne Londone susidaro daugiau nei 1200EUR. Gal kas is mergaiciu besituokianciu panasiu laiku noretu kooperuotis- arba gal yra ir pigesniu variantu kelionei, apie kuriuos mes nezinom?

is tiesu noretusi kokiu egzotiniu vestuviu kol sezonas neprasidejo cia...wink.gif

Ir siaip saunuoles, mergaites, kad taip sumastet atsvest- dviese, be sveciu, rojaus kampely.. man savo laiku net mintis tokia nebuvo sovusi... pareklamuosim saviems jauniesiems tokia galimybe- gal ka ir sugundysim..smile.gif realiai taigi tokia super kelione gaunasi gerokai pigiau nei vestuviu organizavimas 50 giminiu...smile.gif o kokios emocijos...ech..smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 17 vasario 2010 - 08:25
Na tuos fotografus daugiau per google ieskojom, poto jau tie fotografai duodavo savo pazystamu kontaktus ir t.t. Labai sunku kazka rasti Kuboje, nes paciu kubieciu profesionalu fotografu nera, o visi "destination" fotografai labai didelias sumas plesia nuo 1-4 tukstancius doleriu + apmoketi keliones. Kartais fotografai nuvaziuoja i kokia sali ir pasilieka ten menesi kita, tada ir pigiau kainuoja ju paslaugos.
Deja Vilniuje nedazni mes sveciai, kazkodel Ginger nesirodo cia, gal ji ka galetu pasiulyti smile.gif
Atsakyti
to fotografo Moony kur nurodei foto tai fantastika. is pradziu pagalvojau kai parasei kaina ar ne per brangu siek tiek g.gif bet kai pasiziurejau foto tai apsalau kokios nerealios... thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
nu ka galiu paskayt... as is vilniaus. as ir svarsciau tokia galimybe... bet susumavus kaineles tai kazkaip hrrr... tuokciausi lietuvoj, mokeciau ne daugiau 1000 lt. fotografui. tuokiuosi ten, siuloma uz dvigubai tiek...
sia foto porele jau zinau, teke vartyt ju psl. man labai patinka kai kurios jusu idejos ir darbai. taciau, dviems zmonems... gaunasi brangu, bent man tai tikrai. apie vieno asmens kelione dar pagalvociau. plius musu viesbutis, kategoriskai neleidzia... na bet jei gyventumet ten, tai bedu nebutu (manau).
kadangi kartu su moony tuokiames, tik dienos skirtumas tarp ceremoniju, tad reiketu pamastyt dar apie skrydi is musu pas ja ar atvirksciai...
siaip, kas is mano puses, pasiulymas butu vienintelis,mes su moony nebent galetume apmoket vieno asmens keliones islaidas. pripazinkit, lietuvos fotografu tarpe, tokiu fotosesiju nera, tai jusu portfolio didelis pliusas butu, taip pat galetume surasti zurnalus, kurie galetu spausdinti jusu straipsnius, foto, daryti reklama, galimybe uz puse kainos pasimegauti dar ir cubietisku malonumu... tikrai jau nera tokia bloga. Arba galbut, galetume suderinti suma, kuria mes Jums padengiame, patys pasirenkat ir viesbuti ir kt. malonumus, o likuti, jei jis suidaro, pasidengiate Jus.
Siaip nezinau, ideja labai grazi ir puiki, ypac, kad tai tie zmones, kuriu darbai verti demesio. Taciau supraskit, kad vistik nepaisant visos romantikos, kuria mes pasirinkome, tai yra ir kelias isleisti maziau pinigu...

sia naktele pasedesiu prie PC, paieskosiu, ka siulo kelioniu agenturos, ivairiom kainom. paziuresim, gal ir pasikeistu pasiulymas smile.gif bet Jus taip pat turetumet pagalvoti apie kompromisus smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vat aš su Gingerr sutinku drinks_cheers.gif
Vis dėlto pirkti dar vieną tokią kelionę dviems už vestuvines nuotraukas yra tikrai brangu, juolab, kad fotografai turės tikrai nemažos naudos iš to. smile.gif
Atsakyti
Jei vienas zmogus, ir mes su Gingerr abi sutariam susideti pinigelius, gal ir gautusi kas, bet va gilinantis toliau, labai daug bardako prasideda. Pvz Gingerr vestuves 10d, musu 11d. Reiskia fotografai kazkaip turetu atskristi iki musu ir dar anksti ryte, nes musu vestuves ryte. O jei is vakaro skristi, tada jau vel sakyti kambari musu viesbutyje, kas vienai dienai kainuoja 300-500doleriu. Tai va, as kai prisimenu kiek mes su Gingerr vargom kol suradom sau viesbucius tai "gera daros". As dar iki siol is Lietuvos neuzsisakiusi lektuvo bilietu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2010 02 17, 13:45)
Sveiki,
nu ka galiu paskayt... as is vilniaus. as ir svarsciau tokia galimybe... bet susumavus kaineles tai kazkaip hrrr... tuokciausi lietuvoj, mokeciau ne daugiau 1000 lt. fotografui. tuokiuosi ten, siuloma uz dvigubai tiek...
sia foto porele jau zinau, teke vartyt ju psl. man labai patinka kai kurios jusu idejos ir darbai. taciau, dviems zmonems... gaunasi brangu, bent man tai tikrai. apie vieno asmens kelione dar pagalvociau. plius musu viesbutis, kategoriskai neleidzia... na bet jei gyventumet ten, tai bedu  nebutu (manau).
kadangi kartu su moony tuokiames, tik dienos skirtumas tarp  ceremoniju, tad reiketu pamastyt dar apie skrydi is musu pas ja ar atvirksciai...
siaip, kas is mano puses, pasiulymas butu vienintelis,mes su moony  nebent galetume apmoket vieno asmens keliones islaidas. pripazinkit, lietuvos fotografu tarpe, tokiu fotosesiju nera, tai jusu portfolio didelis pliusas butu, taip pat galetume surasti zurnalus, kurie galetu spausdinti jusu straipsnius, foto, daryti reklama, galimybe uz puse kainos pasimegauti dar ir cubietisku malonumu... tikrai jau nera tokia bloga.  Arba galbut, galetume suderinti suma, kuria mes Jums padengiame, patys pasirenkat ir viesbuti ir kt. malonumus, o likuti, jei jis suidaro, pasidengiate Jus.
Siaip nezinau, ideja labai grazi ir puiki, ypac, kad tai tie zmones, kuriu darbai verti demesio. Taciau supraskit, kad vistik nepaisant visos romantikos, kuria mes pasirinkome, tai yra ir kelias isleisti maziau pinigu...

sia naktele pasedesiu prie PC, paieskosiu, ka siulo kelioniu agenturos, ivairiom kainom. paziuresim, gal ir pasikeistu pasiulymas smile.gif bet Jus taip pat turetumet pagalvoti apie kompromisus smile.gif  drinks_cheers.gif



smagu, kad matete musu darbus ir isties- Lietuvoj dar tik pati pradzia isvaziuojamuju ceremoniju, bet jau yra keli kolegos tai padare. Kol neprasidejo sezonas- vat netiketai uztikau sia tema sm ir mes pamasteme kazka tokio nuveikti.

Papasakosiu kaip sita ideja fix atrodo is musu varpines smile.gif O paskui ieskosim kompromiso wink.gif))

Tai va. mes pasiruose padovanoti dvejas vestuves- skirti Jums visa diena fotosesijai- netgi su meiles istorijos fotosesija pvz Londone - paskui - nuo pasiruosimo, pati ceremonija ir ilgas pasivaiksciojimas /paskraidymas/paseliojimas ir dar visokie kitokie variantai ant juros kranto, kazkur mieste ir netgi vandeny (turim iranga skirta fotografuoti po vandeniu ) - dienorastyje prie trash the dress yra keli variantai tokiu fotosesiju.

Musu paslaugos vestuvems lietuvoje- kainuoja tuos pacius 1000$. dvi vestuves mums padengia musu abieju kelione i Kuba tiesiog pailseti. na ir manau nemokamai galetume susirasti ten pakankamai nesunkiai porele, kuri noretu keleto profesionaliu foto mainais leidima naudoti tas foto musu portfolio..

del dvieju ar vieno- mes visur tik dviese- tiesiog tik taip mes Jums galim garantuoti puiku rezultata- vezames nemazai papildomos irangos/apsvietimo ir pan ir vienas zmogus tiesiog fiziskai viso to nepatemps, o jaunieji vestuviu diena vargu ar nores tampyti fotografo iranga..smile.gif)

Portfolio- taip- tik del portfolio mes ir norime sitokios keliones. pailseti, kaip suprantate nelabai bus kada - jei dvi vestuves ir 6 nakvynes - na max porai dienu poilsio+ 9 val kelione is londono ir kelias iki londono - irgi ne per didziausias malonumas wink.gif). Vaziuot 14 dienu mes nebelabai galim sau leisti- nes geguze- jau sezono pradzia ir gali but, kad turesim ir cia jau darbo.

Kaip tik del situ priezasciu ir noretume, kad musu keliones islaidos butu pilnai apmoketos. del viesbucio kokybes- nesam isrankus. svarbu tik atstumas ir galimybe/kaina greitai atsirasti pas jaunuosius- del to idealiausia butu tas pats viesbutis. juolab jei viesbuciai ima papildomus pinigus uz iejima negyvenantiems ten- tai turbut is principo ir kainos atzvilgiu patogiau gyventi tam paciam viesbutyje, tik paprastesniam kambary.

sis pasiulymas, kaip suprantate toks bus tik pirmosioms vestuvems. toliau portfolio jau turesim ir vestuviu kaina bus vestuviu fotosesijos kaina+ keliones islaidos smile.gif

bet kokiu atveju- jei atsirastu galimybe pigesnei kelionei - jus cia turbut orientuojates geriau- nes nemazai ieskojote turbut sau viesbuciu/bilietu it t.t. - mes pasiruose iamzinti Jusu vestuves.smile.gif

o del taupymo vestuviu fotografijoms- cia galima ilgai gincytis smile.gif bet mano manymu renkantis svente tokiam rojaus kampely - noretusi gauti tokias nuotraukas, kad visi artimieji, jas pamate, nukristu is dziaugsmo ir balto pavydo wink.gif))) jau nekalbant apie vaikus ir anukus, kuriems irgi bus idomu pazvelgti i jusu svarbiausia gyvenimo svente.


Va toks romanas gavosi. smile.gif tikiuosi nieko labai baisaus neparasiau smile.gif
Atsakyti