Įkraunama...
Įkraunama...

Vedybos Karibuose

perziurejau Divos internetini puslapiuka,tikrai vertos demesio fotografijos.tik beziurint nuotraukas man iskilo toks klausimas g.gif :kodel jus daugiausiai foto darote tarp pastatu,sienu,griuvesiuose (o gal cia tik tokios sudetos?). man asmeniskai tai noretusi jusu foto daugiau gamtos zavesio,silumos. visos tos foto labai saltos atrodo. cia tik mano nuomone rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2010 02 17, 15:28)
smagu, kad matete musu darbus ir isties- Lietuvoj dar tik pati pradzia isvaziuojamuju ceremoniju, bet jau yra keli kolegos tai padare. Kol neprasidejo sezonas- vat netiketai uztikau sia tema sm ir mes pamasteme kazka tokio nuveikti.

Papasakosiu kaip sita ideja fix atrodo is musu varpines smile.gif O paskui ieskosim kompromiso wink.gif))

Tai va. mes pasiruose padovanoti dvejas vestuves- skirti Jums visa diena fotosesijai- netgi su meiles istorijos fotosesija  pvz Londone - paskui - nuo pasiruosimo, pati ceremonija ir ilgas pasivaiksciojimas /paskraidymas/paseliojimas ir dar visokie kitokie variantai ant juros kranto, kazkur mieste ir netgi vandeny (turim iranga skirta fotografuoti po vandeniu ) - dienorastyje prie trash the dress yra keli variantai tokiu fotosesiju. 

Musu paslaugos vestuvems lietuvoje- kainuoja tuos pacius 1000$. dvi vestuves mums padengia musu abieju kelione i Kuba tiesiog pailseti. na ir manau nemokamai galetume susirasti ten pakankamai nesunkiai porele, kuri noretu keleto profesionaliu foto mainais leidima naudoti tas foto musu  portfolio..



del dvieju ar vieno- mes visur tik dviese- tiesiog tik taip mes Jums galim garantuoti puiku rezultata- vezames nemazai papildomos irangos/apsvietimo ir pan ir vienas zmogus tiesiog fiziskai viso to nepatemps, o jaunieji vestuviu diena vargu ar nores tampyti fotografo iranga..smile.gif)

Portfolio- taip- tik del portfolio mes ir norime sitokios keliones. pailseti, kaip suprantate nelabai bus kada - jei dvi vestuves ir 6 nakvynes - na max porai dienu poilsio+ 9 val kelione is londono ir kelias iki londono - irgi ne per didziausias malonumas wink.gif). Vaziuot 14 dienu mes nebelabai galim sau leisti- nes geguze- jau sezono pradzia ir gali but, kad turesim ir cia jau darbo. 

Kaip tik del situ priezasciu ir noretume, kad musu keliones islaidos butu pilnai apmoketos. del viesbucio kokybes- nesam isrankus. svarbu tik atstumas ir galimybe/kaina greitai atsirasti pas jaunuosius- del to idealiausia butu tas pats viesbutis. juolab jei viesbuciai ima papildomus pinigus uz iejima negyvenantiems ten- tai turbut is principo ir kainos atzvilgiu patogiau gyventi tam paciam viesbutyje, tik paprastesniam kambary.

sis pasiulymas, kaip suprantate toks bus tik pirmosioms vestuvems. toliau portfolio jau turesim ir vestuviu kaina bus vestuviu fotosesijos kaina+ keliones islaidos smile.gif

bet kokiu atveju- jei atsirastu galimybe pigesnei kelionei - jus cia turbut orientuojates geriau- nes nemazai ieskojote turbut sau viesbuciu/bilietu it t.t. - mes pasiruose iamzinti Jusu vestuves.smile.gif

o del taupymo vestuviu fotografijoms- cia galima ilgai gincytis smile.gif bet mano manymu renkantis svente tokiam rojaus kampely - noretusi gauti tokias nuotraukas, kad visi artimieji, jas pamate, nukristu is dziaugsmo ir balto pavydo wink.gif))) jau nekalbant apie vaikus ir anukus, kuriems irgi bus idomu pazvelgti i jusu svarbiausia gyvenimo svente.
Va toks romanas gavosi. smile.gif tikiuosi nieko labai baisaus neparasiau smile.gif



wed.lt psl yra fotografu sarasa. kurie esate jus? mane konkreciai domintu Jusu darbai.
Del kompromisu, reik kalbeti su antrom pusem ir drauge us moony. reiketu perziureti jusu darbus in reall. mes dar esame facebooke, tokiu paciupavadinimu. diskusijose yra fotografu skiltis. kad netersti sm forumo, galima persikelti ten. juolabiau bus konkreti info ir ateinancioms poroms. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2010 02 17, 14:41)
wed.lt psl yra fotografu sarasa. kurie esate jus? mane konkreciai domintu Jusu darbai.
Del kompromisu, reik kalbeti su antrom pusem ir drauge us moony. reiketu perziureti jusu darbus in reall. mes dar esame facebooke, tokiu paciupavadinimu. diskusijose yra fotografu skiltis. kad netersti sm forumo, galima persikelti ten. juolabiau bus konkreti info ir ateinancioms poroms. smile.gif



wed.lt- fotografas victor morozov http://www.wed.lt/lt/profilis/id/11/


daabr biski pora valandu negalesiu parasyt- paskui pabandysiu atsakyti i klausimus ir susirasiu facebooke.

darbus realiai perziuret- visada prasom. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 17 vasario 2010 - 14:46
O man tai kilo klausimas toks labai jau iš praktinės ir materialios pusės. smile.gif
Vis dėlto visi fotografo reikmenys nėra lengvi ir jų yra pakankamai daug. Tai su transportavimu lėktuvu gali kilti bėdų dėl bagažo, gali būt papildomas mokestis ir t.t.

Vis dėlto, čia tikrai reikia labai gerai pamąstyti apie tokį dalyką.
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2010 02 17, 16:28)
O man tai kilo klausimas toks labai jau iš praktinės ir materialios pusės. smile.gif
Vis dėlto visi fotografo reikmenys nėra lengvi ir jų yra pakankamai daug. Tai su transportavimu lėktuvu gali kilti bėdų dėl bagažo, gali būt papildomas mokestis ir t.t.

Vis dėlto, čia tikrai reikia labai gerai pamąstyti apie tokį dalyką.


tai as jau apie tai pamasciau. tai irgi geras klaustukas kabo smile.gif
kita vertus, nepavyksta rasti tokiu pasiulymu, kad suderinti du viesbucius ir t.t. gaunasi didelis balaganas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikadita @ 2010 02 17, 14:34)
perziurejau Divos internetini puslapiuka,tikrai vertos demesio fotografijos.tik beziurint nuotraukas man iskilo toks klausimas g.gif :kodel jus daugiausiai foto darote tarp pastatu,sienu,griuvesiuose (o gal cia tik tokios sudetos?). man asmeniskai tai noretusi jusu foto daugiau gamtos zavesio,silumos. visos tos foto labai saltos atrodo. cia tik mano nuomone rolleyes.gif

dekui. na siaip visokiu tu foto yra- mes propaguojam individualia fotografija ir stengiames pataikyti ir igyvendinti kiekvienos konkrecios poros norus. o internete jau dedam atrinktas foto - is principo tam, kad zmones pamatytu, kad vestuves gali buti ne tik tradicines ir visu vienodos, o ir kitokios. bandom perdarineti saita- tai kai baigsim- bus daugiau foto- su galerijomis su daugiau foto kiekvienoms vestuvems.

QUOTE(Dieter @ 2010 02 17, 15:28)
O man tai kilo klausimas toks labai jau iš praktinės ir materialios pusės. smile.gif
Vis dėlto visi fotografo reikmenys nėra lengvi ir jų yra pakankamai daug. Tai su transportavimu lėktuvu gali kilti bėdų dėl bagažo, gali būt papildomas mokestis ir t.t.

Vis dėlto, čia tikrai reikia labai gerai pamąstyti apie tokį dalyką.


na kadangi ne atostogauti vaziuojam- tai vargu ar fotoreikmenys uzims 40kg.. manau kad fotoaparatai isipaisys i rankini bagaza (2*6=12kg), o visokia apsvietimo iranga nukeliaus bagaze. kad, jei neduokdie kas su bagazu atsitiktu vis tiek galetume fotografuoti be problemu.


na einu ka nors parasysiu facebooke ir turbut persikeliam tartis ten smile.gif
Atsakyti
Man vienas fotografas parase kad Kuboje grieztai draudziama samdyti pro. fotografus, tai jei kas klausia visi susistaria sakyt kad cia draugai visi, o ne samdytas. Kanors girdejot apie tai NoneLt?
Atsakyti
Na va, buvau siandien BC. Kainos is tikro doh.gif Kalba tik apie SANDALS viesbutukus... O pasiklausus apie COUPLES, tai tik minusus isvardijo, o didziausias ju - sis tinklas neisipareigoja legalizuoti santuokos doku, tipo ar yra postile ar nera, jiems vienodai. O jei jos nebus, tai vel papildomos islaidos...
Ka daryt nzn g.gif
Atsakyti
QUOTE(agni751 @ 2010 02 19, 00:00)
Na va, buvau siandien BC. Kainos is tikro  doh.gif  Kalba tik apie SANDALS viesbutukus... O pasiklausus apie COUPLES, tai tik minusus isvardijo, o didziausias ju - sis tinklas neisipareigoja legalizuoti santuokos doku, tipo ar yra postile ar nera, jiems vienodai. O jei jos nebus, tai vel papildomos islaidos...
Ka daryt nzn  g.gif


cia jie sneka pievas... is tikro jie nera sudare su couples sutarciu. kai as norejau pirktis butent cia, tai man suoke, kad neturi sutarciu ir gal ateiti jas padarys, kai padarys butinai informuos. bet nieko jie neinformavo... kitas dalykas, tai, manau, su jais jiem biznis mazesnis... o del santuoku legalizavimo jie is viso nieko nezino, o ir siaip jau viesbutis cia prie ko? gi tu tik ten tuokiesi, o ne jie stampus deda. visu pirma gerai pasidomekit, kas ta apostile, kokios salys jas deda, kam jos reikalingos ir t.t. nes jamaicos irgi nera atinkamuose sarasuose, bet pasigilinus giliau tai islenda visai kiti duomenys, nei mes cia mastem...
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2010 02 18, 12:58)
Man vienas fotografas parase kad Kuboje grieztai draudziama samdyti pro. fotografus, tai jei kas klausia visi susistaria sakyt kad cia draugai visi, o ne samdytas. Kanors girdejot apie tai NoneLt?


del fotografu tai galbut tai ir tiesa, nezinau tiksliai, bet galvoju, kad kadangi pas juos socializmas ir savo verslas yra draudziamas - tai fotografai dirbantys ne valstybei, manau yra nelegalus, todel ir sako, kad niekam nesakykit, kad jis yra fotografas, o sakytumet kad draugas cool.gif lotuliukas.gif
O is uzsienio manau jokie apribojimai negalioja.
Tik vienas dalykas i kuba draudziama isivesti tam tikros technikos, kaskur turetu buti sarasas internete kokios (pas mus buvo parasyta ant thomascook informacines knygutes, kiek pamenu buvo irasyta, kad negalima isivesti radijo, tv ir pan.). mes vezemes fotika ir trikoji - nebuvo jokiu problemu. Manau, kad neturetu buti jokiu problemu del likusiu fotografo priedu, jeigu tarsites su LT fotografu, bet del visa ko rekomenduociau pasitikslinti bigsmile.gif

P.S. as kraustausi i facebook'a
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2010 02 19, 00:17)
cia jie sneka pievas...  is tikro jie nera sudare su couples sutarciu. kai as norejau pirktis butent cia, tai man suoke, kad neturi sutarciu ir gal ateiti jas padarys, kai padarys butinai informuos. bet nieko jie neinformavo... kitas dalykas, tai, manau, su jais jiem biznis mazesnis... o del santuoku legalizavimo jie is viso nieko nezino, o ir siaip jau viesbutis cia prie ko? gi tu tik ten tuokiesi, o ne jie stampus deda. visu pirma gerai pasidomekit, kas ta apostile, kokios salys jas deda, kam jos reikalingos ir t.t. nes jamaicos irgi nera atinkamuose sarasuose, bet pasigilinus giliau tai islenda visai kiti duomenys,  nei mes cia mastem...




BC aš ir pastebėjau, kad jie siūlo tik Sandals, o nuo couples bando atkalbėti. Bet mes užsispyrėm, kad norim į couples, teko palaukti kelias savaites kol jie tipo skaičiavo kainas, dar reikėjo kelis kartus jiems priminti, kad paskaičiuotų ir galiausiai sulaukėme atsakymo lotuliukas.gif . Aš taip pat manau, kad nuo couples jie gauna mažesnį pelną, todėl ir nenori jų siūlyti,
Atsakyti

BC aš ir pastebėjau, kad jie siūlo tik Sandals, o nuo couples bando atkalbėti. Bet mes užsispyrėm, kad norim į couples, teko palaukti kelias savaites kol jie tipo skaičiavo kainas, dar reikėjo kelis kartus jiems priminti, kad paskaičiuotų ir galiausiai sulaukėme atsakymo lotuliukas.gif . Aš taip pat manau, kad nuo couples jie gauna mažesnį pelną, todėl ir nenori jų siūlyti,


Tai ir mums siule tik Sandals... Bet as prasiau ir Couples pasiulymo. Tai jie pradejo vardinti trukumus to Couples... Bet dar nei vieno pasiulymo nesulaukeme verysad.gif
Gal ne rimti klientai atrodeme lotuliukas.gif


Atsakyti