Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Kapūstienė

QUOTE(minte @ 2006 10 01, 21:45)
skaitau, jusu visu atsiliepimai teigiami. Mano - ne visai.
O man pasitaike senai senai per sios gydytojos budejima  prasytis apziurimai.
Aisku, as suprantu, kad ji viena buvo ir patologinam skyriui, ir gimdykloj, ir  prisiprasiau tik po kokiu 4 val., kad apziuretu ant kedes.  Tik paklause  - pirmakarte? Dar, matau nelabai skauda, turiu gimdyma ir isejo..... Juk gimdos kaklelio apziurai uztektu keliu minuciu....

Dzin tai, kad as jau sakiau, kad saremiai kas 7-5 minutes. Man tikrai smarkiai neskaudejo. Tiesiog beveik neskaudejo, bet ikyriai ir reguliariai, apie ka jai ir aiskinau.
Kai pagaliau teikesi ir mane apziureti, vos spejau vyra ir savo gydytoja issikviesti.... atsidarymas buvo 9,5......Tai buvo 22.05, o 23.18 jau buvau pagimdzius...
Daugiau su ja susidurti neteko. Gal per 6 metus igijo daugiau patirties, gal ji tikrai nebloga gydytoja, taciau as tiesiog nepasitikiu. Nedaug truko, kad buciau pagimdzius tiesiog lovoje.....
4u.gif

kažkaip neįtikėtina schmoll.gif , nes šiaip girdėjau tik gerus atsiliepimus thumbup.gif , o ir pati pas ją lankausi. Ir esu labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2006 10 01, 21:45)
Gal per 6 metus igijo daugiau patirties, gal ji tikrai nebloga gydytoja, taciau as tiesiog nepasitikiu. Nedaug truko, kad buciau pagimdzius tiesiog lovoje.....
4u.gif

nu kazkaip pirma karta girdziu tokius atsiliepimus apie sita gydytoja g.gif
patirties tai manau,kad jinai ir tada turejo,ir dabar turi thumbup.gif
Atsakyti
ir aš pas ją gimdysiu.

Tik kaip ten su ta bendra GN tvarka dėl atsiskaitymų? Tipo, jei nori gimdyti pas tau patinkantį gydytoją, - maloniai prašom, tik į bendrą kasą reikia sumokėti 460lt. Sako, kad iš tų pinigėiu ir gydytojai, ir kitam personalui nubyra. Įdomu, kaip yra iš tiesų? GAL KAS JAU SUSIDŪRĖT IR GALIT PASIDALINTI PATIRTIM?
Aš vistiek manau, kad geriau kiekvienam asmeniškai (gydytojai, akušerei, anesteziologui).. Ką, iš tiesų taip negalima? nes, jeigu mokėt oficialiai ir dar po to personaliai gydytojai, tai tas gimdymas iki ohoho kokios sumos išauga....
Atsakyti
QUOTE(opa-opa @ 2006 10 10, 12:21)
ir aš pas ją gimdysiu.

Tik kaip ten su ta bendra GN tvarka dėl atsiskaitymų? Tipo, jei nori gimdyti pas tau patinkantį gydytoją, - maloniai prašom, tik į bendrą kasą reikia sumokėti 460lt. Sako, kad iš tų pinigėiu ir gydytojai, ir kitam personalui nubyra. Įdomu, kaip yra iš tiesų? GAL KAS JAU SUSIDŪRĖT IR GALIT PASIDALINTI PATIRTIM?
Aš vistiek manau, kad geriau kiekvienam asmeniškai (gydytojai, akušerei, anesteziologui).. Ką, iš tiesų taip negalima? nes, jeigu mokėt oficialiai ir dar po to personaliai gydytojai, tai tas gimdymas iki ohoho kokios sumos išauga....

zinai,as tai pagalvoju,kad gal joms prisakyta,kad ne savo darbo ir budejimo laiku negalima buti neoficialiai ligoninej,t.y. jei gimdo gyd laisvu metu,tai i kasa turi tai atsispindeti pinigais. tik tada dar idomiau,kiek tenka tai ishkviestai gydytojai is tu 460...ir aplamai gal galima kazkaip ta kasa graziai apeiti...
butu faina,jei parasytu kuri zinanti ta tvarka.gal geriau i Mazylio ligonines tema reikia parasyti,o ne prie konkrecios gyd.tai atrodys,kad cia jai tik vienai taikoma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(New @ 2006 04 21, 00:09)
Pavarde ne Kopustiene, bet Kapustiene  mirksiukas.gif

vat ir klysti mirksiukas.gif pasiziurek i jos kortele, o ten raso Kopustiene
Atsakyti
as kuri laika lankiausi pas ja, bet man ji nepatiko. nesakau, maloni gydytoja, bet amzinai neturinti laiko ir skubanti, daugybe kartu nagavau atsakymu i savo klausimus, nors is tikro buvo neramu, bet gydytoja neturejo laiko.ka as zinau, gal ir per gimdyma sakytu, palaukit, man reikia iseiti.
Atsakyti
O man patiko ši gydytoja, nors nedaug teko su ja bendrauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2006 11 02, 16:59)
as kuri laika lankiausi pas ja, bet man ji nepatiko. nesakau, maloni gydytoja, bet amzinai neturinti laiko ir skubanti, daugybe kartu nagavau atsakymu i savo klausimus, nors is tikro buvo neramu, bet gydytoja neturejo laiko.ka as zinau, gal ir per gimdyma sakytu, palaukit, man reikia iseiti.


na, man ji visada atsako į rūpimus klausimus. O ir draugės kurios pas vaikščiojo buvo labai patenkintos jos priežiūra.
Papildyta:
QUOTE(Augustėlė @ 2006 11 04, 00:03)
O man patiko ši gydytoja, nors nedaug teko su ja bendrauti  ax.gif


Gal pass ją gimdei bigsmile.gif ? Kaip sekėsi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2006 11 05, 13:38)
na, man ji visada atsako į rūpimus klausimus. O ir draugės kurios pas vaikščiojo buvo labai patenkintos jos priežiūra.
Papildyta:
Gal pass ją gimdei bigsmile.gif ? Kaip sekėsi? 4u.gif

as pas ja gimdziau spalio gale.buvom susitare.nu niekuom negaliu skustis thumbup.gif
Atsakyti
As taip pat nusprendziau pas ja gimdyti, nors lankiausi visa nestuma kitoje poliklinikoje. Rekomendavo man ja mano drauge, tai ji sutiko buti salia kai reikes, pasirode tikrai labai maloni gydytoja. O kas liecia atsiskaityma tai manau kad tos gydytojos ir visi mokami pinigai susije su GN. taip kad geriau duoti tiesiai gydytojai ta suma kuri priklauso moketi i kasa, o kaip ten kas ir kiek nubyra tai jau ne gimdyviu problema. Beje manau kad akusere taip pat nusipelno padekos, juk ji taip pat atlieka labai dideli darba, o jos tai nepasirenkame. Nors esu girdejusi kad ir Akusere galima uzsisakyti.
Apie sia gydytoja kaip matau daugiau geri atsiliepimai nei blogi, bet juk tai priklauso nuo kiekvienos gimdyves, juk saremiu metu kiekviena turi savu kaprizu ir mato butent taip kaip nori matyti.... blink.gif
Atsakyti
gydytojos pasirinkimas apie 460 lt,o akusheres 230 lt wink.gif
bet man atrodo,kad retai kuri akushere pasirenka g.gif nu as jei buciau zinojusi kokia akushere bus,tai visom keturiom buciau kokia kita pasirinkusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2006 11 12, 20:48)
gydytojos pasirinkimas apie 460 lt,o akusheres 230 lt wink.gif
bet man atrodo,kad retai kuri akushere pasirenka g.gif nu as jei buciau zinojusi kokia akushere bus,tai visom keturiom buciau kokia kita pasirinkusi doh.gif


Man jau gimdyti ne už kalnų ax.gif . O kokia tavo akušerė buvo? Ar gydytoja pati ją pasirinko?
Atsakyti