Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Kapūstienė

QUOTE(Jūja @ 2006 11 14, 12:40)
Man jau gimdyti ne už kalnų ax.gif . O kokia tavo akušerė buvo? Ar gydytoja pati ją pasirinko?

pavardes tikrai nzn,tik zinau,kad vriedna.apreke ji mane,laimei,kad su vyru buvau,tai bent jau tas balsa pakele,tai ji aprimo.as manau,kad akushere budejo ta para ir tiek,gydytoja turbut jos nesirinko ax.gif
Atsakyti
Sveikutės. Aš visa neštumo laikotarpį lankiausi pas gydytoja Kopustienę. Man ji labai labai patiko. Gulejau MAŽYLIO ligoninėje 3 kartus, tai ji buvo viena is geriausių gydytojų. Norėjau pas ją ir gimdyti, bet... verysad.gif Mano nėštumas nuo pirmūjų dienų buvo komplikuotas, tai po sušaukto gydytojų konsiliumo siuntė į KMU. Kai kitą kartą lauksiuosi būtinai pas ją lankysiuosi. Mano 2 drauges pas ją gimdė, tai liko labai patenkintos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2006 11 15, 19:27)
Aišku, supratau ax.gif . Ačiū už info, reikės pasiteirauti gydytojos kaip būtų galima pasirinkti malonesnę akušerę. O ko ji rėkė ant tavęs?  blush2.gif

man per saremius,kurie kas minute kartojosi( leido man skatinamuosius),state kateteri i ranka,kad sulashinti noshpa ar kazka.as nuo tu saremiu visa net shokinejau,jau nekalbu apie tai,kad galeciau nejudedama pora minuciu istverti.tai zodziu man karta idure,as kruptelejau,suskaudo net.tai uzreke,kad baigciau,cia neskauda ir aplamai jei tokio skausmo nepalekiu,tai ko cia as gimdau.tada dure antra karta.tai jau pataike ,bet ir atsargiau dure.as jai sakiau,kad skausmo nepakeliu,pasiklauskit mano gydytojos Kapustienes.vyras po to jai sako gal galit atsargiau,nes ji labiausiai bijo visokiu adatu ir kraujo emimu.nu man zinokit adatos durimas baisiau uz nezinau ka...nuo mazens turiu tokia fobija ir tiek.tai po vyro pasakymo ji kazkaip apsispakajino...
as pradzioj maniau,kad ji kokia felcere,arba sanitare doh.gif dar kapustienei sakau:bet jau kokia ta pikta,kur kateteri state...gydytoja sako,aj,nekreipkit demesio,visokiu yra...
bet kai ant gimdymo stalo tarp koju pamaciau as ja,tai vos nenukritau...nu as del nieko nesiskundziu,bet jau jinai tai siaubas.o dar kaip ji kosejo blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Vyro sesuo lankosi pas sia gydytoja. Atsiliepimai patys geriausi thumbup.gif
Atsakyti
Šią savaitę gimdžiau pas šiągydytoją. Likau labai patenkinta jos rūpinimusi i priežiūra, patarimais ir nurodymais, kaip elgtis gimdymo metu. O ir akušerė Edita labai patiko. Guodė ir drąsino.
Atsakyti
Mano atsiliepimai apie gydytoja Kapustiene patys geriausi, as su ja tariausi likus 1 men iki gimdymo, ir likau labai patenkinta jos darbu. Ji tikrai labai nuosidri, na man tiesiog truksta zodziu apibudinti tai ka jai jauciu isejusi is ligonines, ji tai gydytoja is didziosios raides. Po gimdymo taip pat vis ateidavo pasiteirauti kaip jauciuosi. saremiu metu mate mano skausmus nes tikrai rupinosi, siule net nuskausminamus, kad neisvargciau, zinoma nospa liux, bet as epiduro atsisakiau, ir po gimdymo ji pasake kad epidura siule tam kad man lengviau but, bet jokiu budu neikalbinejo. Pagyre kad esu mantri moteris. 4u.gif
Atsakyti
as taip pat nestumo metu pas ja lankiausi.Labaai liux gydytoja.ir gimdyt pas ja norejau,bet nesuspejau.leliukas mano pora savaiciu anksciau i pasauli atejo biggrin.gif
Atsakyti
As ne su nieko nesitariau, atvaziau i Mazyli, ta dien budejo Kopustiene ir as likau LABAI patenkinta thumbup.gif Demesinga, svelni tokia nestuke.gif Kai gimdysiu antra vaikuti greiciausiai jau tarsiuos su ja ax.gif Na aishku laikas parodys. Bet tikrai faina gydytoja wub.gif
Atsakyti
As taip pat girdejau geru atsiliepimu apie sia daktare, nors pati pas ja negimdziau. Dar prisimenu kaip su didziuliu pilvu vaziavau truliku i konsultacija. Prie manes prisedo viena mergina paklausti kiek jau mums menesiuku. isikalbejom ir jinai man papasakojo kaip gimde pas sia daktare ir kokia patenkinta liko. Labai malonios konsultacijos ir t.t. Islipau is trulo ir gailejausi, kad nepaemiau is jos sitos daktares numerio... doh.gif
Atsakyti
kai paskaičiau kaip čia viskas gražu, net šiurpas per nugarą perbėgo. nelinkiu žmonėms blogo, bet gydytojai (sunkiai drystu ją gydytoja pavadint) Kopūtienei jaučiu pasišlykštėjimą. lankiausi pas ją viso nėštumo metu, lyg ir viskas gerai buvo, aišku, priežiūra santūri, bet pradžioj man tai patiko. iki to laiko, kai atėjo gimdymo data. turėjau gimdyt gruodžio 17 pagal mėnesines ir gruodžio 25 - pagal echoskopą. sausio 5 ji mane apžiūrėjo ir paleido namo, neva - nėra dar jokios gimdymo veiklos. po savaitės vėl apžiūrėjo, vėl - "viskas tau gerai". man trūko kantrybė, įsiprašiau, kad paguldytų, nors gydytoja atsisakinėjo.
nei karto neužėjo į palatą, į skambučius neatsakinėjo. pagimdžiau sausio 18 su skatinamaisiais, juodai žaliais vandenimis, be jokios gimdymo veiklos, pas daktarą Sutkų. jo žodžiai "Gerai, kas gerai baigiasi" - dar šiandien aidi ausyse. taip, gerai, kas gerai baigiasi, ir gydytoja gera tol, kol viskas gerai. bet tikrai niekad negerbsiu gydytojos, kuri pamačius komplikuotą atvejį, neria į rūmus.
nežinau, kiek trūko, kad šiandien neturėčiau savo mažojo. gal paros, gal kelių valandų. negaila pinigų, sukištų Kopūstienei. gaila tik, kad tikėjau ja.
tikiuosi tos, kurios nusprendėt pas ją gimdyt, to nepatirsit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaSL: 02 vasario 2007 - 15:38
QUOTE(astaSL @ 2007 02 02, 15:32)
kai paskaičiau kaip čia viskas gražu, net šiurpas per nugarą perbėgo. nelinkiu žmonėms blogo, bet gydytojai (sunkiai drystu ją gydytoja pavadint) Kopūtienei jaučiu pasišlykštėjimą. lankiausi pas ją viso nėštumo metu, lyg ir viskas gerai buvo, aišku, priežiūra santūri, bet pradžioj man tai patiko. iki to laiko, kai atėjo gimdymo data. turėjau gimdyt gruodžio 17 pagal mėnesines ir gruodžio 25 - pagal echoskopą. sausio 5 ji mane apžiūrėjo ir paleido namo, neva - nėra dar jokios gimdymo veiklos. po savaitės vėl apžiūrėjo, vėl - "viskas tau gerai". man trūko kantrybė, įsiprašiau, kad paguldytų, nors gydytoja atsisakinėjo.
nei karto neužėjo į palatą, į skambučius neatsakinėjo. pagimdžiau sausio 18 su skatinamaisiais, juodai žaliais vandenimis, be jokios gimdymo veiklos, pas daktarą Sutkų. jo žodžiai "Gerai, kas gerai baigiasi" - dar šiandien aidi ausyse. taip, gerai, kas gerai baigiasi, ir gydytoja gera tol, kol viskas gerai. bet tikrai niekad negerbsiu gydytojos, kuri pamačius komplikuotą atvejį, neria į rūmus.
nežinau, kiek trūko, kad šiandien  neturėčiau savo mažojo. gal paros, gal kelių valandų. negaila pinigų, sukištų Kopūstienei. gaila tik, kad tikėjau ja.
tikiuosi tos, kurios nusprendėt pas ją gimdyt, to nepatirsit.

Nu gal tu laiką sumaišei,nes pernešioti lygiai mėnesį niekas neleidžia,daugiausia dvi savaites ir tai gydytojų priežiūroje. O žali vandenys galėjo būti ir dėl apsisukusios virkštelės, ar sutrikus placentos funkcijai, tačiau gydytoja juk nemato kokie ten vandenys, nebent specialiai tyrtų ax.gif Kažkaip man atrodo,kad tau blogai buvo apskaičiuotas gimdymo terminas g.gif Bet svarbu kad viskas gerai baigėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
aš gal ir galėjau sumaišyt, bet ne gydytojas, kuris pagal vaiko būklę matė, kad pernešiota ir daug. be to, man nebuvo ką sumaišyt, nes valandos tikslumu žinojau savo pastojimo datą - su vyru gyvenom skirtinguose miestuose ir susitikdavom kartą į dvi savaites.
Atsakyti