Įkraunama...
Įkraunama...

Epidūrinė nejautra

Sveikutes,
man irgi darė nejautra, kuri visai nepadėjo ir dabar skauda nugara. Mano Miglytei jau tuoj penki mėnesiai, tačiau nugara skauda tik gal šiek tiek mažiau nei du mėnesiai po gimdymo.
Atsakyti
Man gimdymo metu nejautros netaikė jokios, tačiau nugarą ojoj kaip skaudėjo daugiau nei metus po gimdymo. O šiaip jau nemažai daliai mano draugių darė epidūrinę nejautrą, tai nė viena iš jų nebuvo patenkinta, kadangi nors skausmą ir nuėmė, nejuto normaliai savo kūno, buvo itin sunku išstumti vaikelius, vaikučiai pridusę gimė, pačios arba labai plyšdavo, arba teko daryt epiziotomiją. O dėlnugaros skausmo, gal pasikartosiu, bet manau skauda visoms mamoms, ne tik su nejautra gimdžiusioms... doctor.gif
Atsakyti
o pirma gimdziau be nuskausminamuju ,o antra su epidiurine nejautra ir nieko neskaudejo, nieko nejauciau, neplysau ir isstumiau per 8 min. nuo pirmo stumimo ax.gif o del nugaros skausmu tai cia beveik visom buna taip ir nesvarbu ar su nuskausminamaisiai ar naturaliu budu gimdai.o kita gimdysiu tik su nuskausminamaisiais kam save kankinti kai gimdai ir esi laiminga, o ne kaip kanciose ,skausmuose .... cia tik mano nuomone jai ka ax.gif

ai pamirsau pasakyti kad as ne lt. gimdziau o usa smile.gif
Atsakyti
O man darė epidurinę tik likus geram pusvalandukui iki stūmimo kai turėjo suleist dozikę jau nebeleido todėl viską kuo puikiausiai jaučiau nors dar viskas buvo aptirpę, o kai siuvo tarpvietę dar vaistukų gavau irskausmo nejutau tik paskui geras 5 valandas ant kojų nepastovėjau kai bandydavau stotis krisdavau žemėn.
Atsakyti
iki gimdymo ir per gimdyma labiau bijojau, kad man kazka i stubura ibes nei pagimdyti, tai ir gimdziau pati.o del nugaros skausmu, man nieko neskaudejo ir kiek draugiu su nejautra gimde irgi nieko. cia matyt nuo zmogaus priklauso,gal labai per nestuma nugara buvo "apkrauta" g.gif
Atsakyti
Ir as be jokiu nuskausminamuju gimdziau del ko nesigailiu, o ir nugaros visai neskaudejo...Tik labai nemalonus buvo plysimu siuvimas, kurio skausma prisiminiau ilgiau, nei gimdymo skausmelius...
Atsakyti

Nors man dare cezari bet dave ta daline nejautra... Tai leliuka ant ranku paemiau tik po savaites- nes net is lovos nepajegiau islipti kaip skaudejo ties sprandu ir zemyn stuburu. Buvo baisu- bet praejo ir dabar nieko nebejauciu. Bet tikriausiai cia kaip kuriai.
Atsakyti
Man labai stuburas skauda. sad.gif Ta vieta kur dure. Seip paskaudedavo anksciau, bet dabar jau savaite nerealei skauda. cry.gif Ka darit? Baisiausia kad neturiu kur dukrite palikt ir nuvaziot ligoninen, viras dirba dienomis.
Atsakyti
[COLOR=purple][FONT=Times]Prieš gimdymą senai buvau nusprendusi, jog darysiuosi epidūrinę nejautrą. Ir ką jūs galvojat, ogi puiku. Pagimdžiau, jokių plyšimų, jokių kojų tirpimų ir jokių nemalonumų. Na gal kiek po gimdymo nugarėlę paskaudėjo, bet niekis palyginus su tai, kad gimė sveikas, gražus vaikutis. Daug moterėlių peikė epidūrinę nejautrą, o aš sakau, gimdykit pačios - jeigu esat patriotės, bet tokių labai maža. Manau, kad nelaiku padarytą epidūrinė nejautra nieko nebepadeda. O gal priklauso ir nuo amnesteziologų kvalifikacijos? tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš ir gimdžiau su nejautra,nes kitaip turbūt nebūčiau išgimdžius.Man nejautra, gydytojos teigimu, paskatino vaikelio gimimą.Jokių nemalonių dalykų po gimdymo nejaučiu, nei plyšau, nei nugarą skaudą. Manau, kad tai priklauso nuo žmogaus fiziologijos, o ne dėl nejautros veiksmingumo. Juk jei ji kenktų žmogui labiau, jos medicinoj nenaudotų.
Atsakyti
QUOTE(vivulyte @ 2005 11 19, 10:58)
Aš ir gimdžiau su nejautra,nes kitaip turbūt nebūčiau išgimdžius.Man nejautra, gydytojos teigimu, paskatino vaikelio gimimą.Jokių nemalonių dalykų po gimdymo nejaučiu, nei plyšau, nei nugarą skaudą. Manau, kad tai priklauso nuo žmogaus fiziologijos, o ne dėl nejautros veiksmingumo. Juk jei ji kenktų žmogui labiau, jos medicinoj nenaudotų.


Visiskai su tavimi sutinku. Nejautra tik nuo pat pradziu buvo nekokybiska, o dabar, po tiek metu... Geriausia pasikonsultuoti su gydytoju, man buvo paprasciau, nes vyras medikas, jis man viska isaiskino, todel net neabejojau darytis epidurine nejautra. Skausmu pajutau kaip ir visos, tik ne taip ilgai kankinausi. Manau epidurinis nuskausminimas - puikus isradimas ir nereikia jo taip bijoti.
Atsakyti
Gimdžiau nestuke.gif abu kartus natūraliai, taigi dideliuose skausmuose cry.gif . Na, bet iškenčiama. Mūsų ligoninėje, kai užsiminiau apie epidūrą pasakė, vien tik neigiamus dalykus ir aš jau nebegalvojau, nebuvo ir kada galvoti. Bet tai gal rodo gydytojų neprofesionalumą, o gal lėšų trūkumą. Žodžiu, gimė stebūklas... thumbup.gif wub.gif 4u.gif smile.gif tongue.gif
Atsakyti